reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Hej Dziewczyny koti farbowanie włosów w ciąży jest oczywiście na luzie ja całą ciąże farbowałam włosy rozjaśniałam na blond wczoraj tez farbowałam.U nas różnica wiekowa to 15 i 5 lat będzie :)
 
reklama
Witajcie :-)

Smerfetka, Babygg, lady87 gratuluje udanych wizyt ;-)

Mewa super gratuluje!! ;-) Podwójne szczęście Was spotkało ;-) Masz zdjęcie fasolek?

Ja mam jutro wizytę, już nie mogę się doczekać ;-)

Karolinusia trzymam kciuki za wizytę. Czekamy na wieści :)
 
Ostatnia edycja:
karolinusia &&& kciuki zaciśnięte :)

mój prawy jajnik daje dzisiaj o sobie znać :( co jaki czas mnie kuje :(
dziewczyny a macie śluz? Ja dzisiaj jak sie podcierałam to na papierze miałam taki śluz płodny rozciągliwy przeźroczysty i troszke było tak jakby takiego żółtego, czy to źle? ja już mam czarne myśli, że powtórzy się scenariusz z przed dwóch lat :( co chwile latam i sprawdzam czy nie plamie :( boże..... to jest straszne, czy muszą prześladować mnie czarne myśli:-(

ide uspać Olke, może drzemne się nią to przynajmniej przestane myśleć o złych rzeczach....
 
Co do farbowania włosów to normalnie znowu jakaś telepatia! Właśnie nad tym tematem zastanawiałam się wczoraj, bo jak patrzę do lustra i widzę swoje odrosty to się załamuję i wpadam w depresję. Słyszałam,że podobno farbowanie nie jest szkodliwe ale jednak nie wiem na 100% i sama się nad tym zastanawiałam..

Wiecie wczoraj złożyłam zaświadczenie w pracy. Powiedziałam tylko szefowi i dwóm najbliższym współpracownikom. Nie chciałam żadnej sensacji robić...a i tak się rozdmuchało. Krwiożerczość i rządność plotek naszych kadr jest silniejsza niż obowiązek tajemnicy... i teraz każdy gada a niby nikt nie wie...wieś a nie korporacja...
 
Witajcie

maqa
ja chodzę na ul. Glinianą do gina ale jeszcze za bardzo nie chcę się cieszyć dopóki nie potwierdzę, że wszytko oki 30.07

i ja też jestem z bliźniąt także :-);-)
 
Mewa a bliźniaki sa w jednym łóżysku czy w osobnych?

Tymuniek my z M kilka dni temu jeździlismy ogladac wieksze mieszkanie i w okolicy minelismy dwa wózki bliźniacze :-)

Kotti ja w poprzedniej ciazy farbowałam do III trymestru u fryzjerki, ale farba mega szybko sie zmywała. Potem juz farbowałam sama. Niedawno M przyniósl z apteki ulotke o farbach bezpiecznych w ciazy ale za gwizdek nie moge sobie przypomniec firmy:confused:

ja tez musze niedlugo pofarbowac.

10Ania90 ja nie mam wlasnie żadnego sluzu:confused:, z Frankiem chyba miałam wiecej, ale nie wiem czy na poczatku czy trochę później.
Nie matrw sie na zapas, nic nie możesz zrobic. sama doradzam a tez sie boję. Dlatego wiedza tylko moje dwie przyjaciółki i moje siostry. Nic nie mówimy mamie, bo w każdej poprzedniej ciazy były przeboje, więc nie chce by sie martwila. Boje sie usg czy będzie serduszko czy nie, a jak tak to czy nie przestanie bic. Sama wiesz. nie mowie o tym M, bo nie chce by się zamatrwiał dodatkowo.
A tez sie zdrzemnełam z synkiem, aż dwie godz!


U nas róznica wieku to będzie 16 mies, nie całe 1,5 roku. W zyciu bysmy sie nie spodziewali, że sie uda ot tak. Zwłaszcza, że miałam cc i moja gin nie zalecała wczesnej ciazy, ale gin u którego ostatnio byłam (spec od cc) powiedzial, że nie widzi przeciwskazań.
 
reklama
19ania ja też mam więcej śluzu niż zwykle, ale jest to typowy kremowy śluz.

Nas też prześladują bliźniaki ;-) Jak byliśmy nad morzem to naliczyliśmy 9 par z bliźniakami ;-)
 
Do góry