reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Hej, ja mam zamiar powiedzieć rodzince po pierwszej wizycie czyli 8go sierpnia :p mam nadzieje że zrobi mi usg, to i zdjęciem się będę mogła pochwalić. Co do różnicy wieku to mi się wydaje że im mniejsza tym lepiej :) U nas będzie 2lata i 5miesiecy ale według roczników to 3 lata. Chciałam żeby było 2 lata no ale cóż.... nie zawsze jest tak jak się chce :)
 
reklama
Babygg, to nawet nie aż tak daleko :-) Tak, tak, na spacer można będzie się wybrać. My najpierw chcieliśmy celować w 1,5 roku, ale wpierw miesiączka nie wróciła, a później wyszła kiepska cytologia i najpierw trzeba było sprawdzić co się dzieje i tak starania zaczęliśmy od maja.

Kotti, chyba bezpieczne, bo kobitki w ciąży często farbują, tylko pytanie czy Twój żołądek wytrzyma taki smrodek ;)
 
Ewula_m dzikeuje za odpowiedz.. ;) moze pani w drogerii doradzi mi jakas bezpieczna farbę:) co do żołądka nie mam narazie zadnych dolegliwosci i mam nadzieje ze nie nadejda bo mi tak bardzzzzo dobrze;) hehe
 
No nareszcie nadgoniłam wątki :D
Mewa Gratuluje bardzo ! to wspaniała wiadomość!:D

Ja farbowałam niedawno włosy, powiedziałam tylko fryzjerowi, że jestem w ciąży i pofarbował mi włosy szamponem bez amoniaku :)
kotti2 spróbuj może Casting z Loreala jest bez amoniaku i to fajna farba - szampon :)
 
Cześć ja jeszcze nie w pracy dopiero na 10 :)
moje siedzenie przed komputerem po 9 godzin w pracy chyba będzie dobrym pretekstem do pójścia na wcześniejsze zwolnienie, które planuję we wrześniu,
za tydzień druga wizyta u gin, dostanę już zaświadczenie dla pracodawcy, w piątek jedziemy do domu i powiemy rodzince :)
tak się pilnuję żeby się nie wygadać bo chcemy zrobić małą niespodziankę z bucikami :-D
Najchętniej to już posiedziałabym w domu bo senność mnie ogarnia na każdym kroku, do tego piękna pogoda za oknem :-D

Dziewczyny macie już jakieś zmiany w powiększeniu brzuszka? Mi się wydaje że u mnie coś widać albo już przytyłam z tego wszystkiego :happy2:
 
maqa ja jestem osobą ogólnie dosyć szczupłą, ale zawsze największy problem miałam z brzuchem.. i od dwóch tygodni (co najmniej) mam większy brzuch niż zwykle, ale nie wiem czy to jest spowodowane wzdęciem brzucha, czy już faktycznie coś rośnie.. .. ale mam już kłopot z zapięciem się w niektórych ubraniach :| u mnie ktoś by mógł powiedzieć, że jestem już w 4 miesiącu :D
 
Witam w sloneczny poranek :)

Ja dzis wyjatkowo nie mialam ochoty isc do pracy , ale coz dwa dni przed urlopem nikt nie uwierzy w chorobe a u nas nie ma urlopu na zadanie niestety :(
Ja powiedzialam narazie tylko mamie , reszta bedzie sie dowiadywala sukcesywnie...

Milego dnia
 
No w koncu was nadrobilam, tyle naskrobalyscie od wieczora ze ho ho!
witam sie czwartkowo!

mewa wielkie gratulacje blizniakow!
Co do roznicy wieku to u mnie bedzie 13 lat ale sa tego dobre strony...moja Patrycja uwielbia male dzieci i stasznie chce miec rodzenstwo wiec zapowiedziala ze bedzie mi pomagac :-)
co do brzucha to ja z tych "przy kosci " ale tez zauwazylam ze juz nie udaje mi sie wciagnac brzucha. A moja ginka na pierwszej wizycie powiedziala ze macica ladnie powiekszona wiec by sie zgadzalo.
mnie mecza bole plecow az jestem przerazona co to bedzie pozniej
 
Witam się dziewczynki :-)
No ja dziś od 4 też spac nie mogłam :dry: potem młoda szalała, bo a to książkę na głos czytała a to bajki w salonie włączyła że w całym domu słychac było... no kiedy ja się wyśpię :happy2:
Mrowkaa - powiem tylko tyle...to mega niesprawiedliwe bo generalnie ten sam dr zapewne w prywatnym gabinecie jest dużo bardziej rozmowny i wylewny. Tu płaci mu NFZ TAM MY ..NASZE CIĘŻKO zarobione pieniądze... do tego badania masz refundowane a to dużo. No trzeba jakoś przecierpiec albo zmienic lekarza:confused:
Karoliniusia - to ja podobnie mam. Dzwonię do gina a on wie, że to ja z uśmiechem na twarzy tłumaczy na spokojnie wszystko, umawia się na pilne wizyty kiedy nam pasuje. Wprawdzie bulimy 150 zł ale wizyta nigdy nie trwała krócej niż pół godz. i zawsze kiedy trzeba jest USG. w cenie. No i kilka ładnych razy w ogóle nic nie płaciliśmy a chodzimy do jego prywatnej kliniki także warto szukac zaufanego, dobrego lekarza.
Lady87 - No mówię Ci cena zaporowa :-( no nie udźwignę tego bez refundacji. Dlatego teraz szukam, pytam bo czasem dziewczyny mają do odsprzedania bo im zostają i mają taniej. No i ewentuanie zapytam o tenacard na wizycie bo też o nim słyszałam.
Babygg- no dokłądnie tak jest. Czasem dziewczyny w ogóle późno mają owulację i często stres a nie potrzebny.
Ewula_ M- My mamy wizytę 27 lipca i po niej chcemy powiedziec najbliższym. Co do różnicy wieku cóż....My zaczęliśmy starania jak nasza córka miała 4 latka...zajęło nam to 3,5 roku i w życiu bym nie wpadła na to, że różnica pomiędzy naszymi dziecmi będzie aż 9 lat. Wynikło to tylko i wyłącznie z tego, że przez te 3,5 roku nie udawało się zajśc a nie z wyliczeń typu "dobra różnica" bo chyba "dobrej" takiej wypośrodkowanej ...nie ma:confused:
Mam koleżankę której syn skończył w czerwcu rok a drugie już na początku grudnia na świat przyjdzie. Mąż za granicą ona sama w dośc dużym, starym domu, gdzie w piecu trzeba napalic...No jak się dowiedzieliśmy to :szok:... jak ona da radę???No ale ponoc chcieli, planowali itd. Ja teraz patrzę na to z innej perspektywy, młoda już jest na prawdę samodzielna, duzo mi pomaga, wiele zrobi. Więc przy maluchu zamiast dwóch płaczących dziubków będę miała ogromną pomoc bo marzy o rodzeńśtwie od wielu lat. :happy2:
Kott2- ja farbowałam włosy 11 lipca...ale farbami alfapaf bardzo drogie ale dobre i bez amoniaku. Także zerknij na opakowanie albo idź do jakiegoś dobrego salonu ale ztego co wiem to od dawna jest mowa, że farboanie nie szkodzi.
ALE się rozpisałam .MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNKI
 
reklama
Mewa gratulacjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

czesc wszystkim, ja dzis od rana zaliczyłam przytulanie do kibla ale troche mnie to odmulilo i nawet zjadłam 2 kanapeczki i zapiłam pepsi :-)

ja farbowałam już włosy w programie jakimś ciążowym mówili, ze farba nie przenika przez skore i ze włosy w ciąży można farbować ( chyba to byl program O Matko!), nie wyobrażam sobie z odrostami na pół głowy chodzic :baffled::baffled::baffled:

U NAS będzie prawie 5 lat różnicy miedzy dziećmi, dużo troszkę......
 
Do góry