reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

mamusia synka, współczuję nocnej akcji, mi na przebarwione paznokcie pomaga jak je sobie przejadę taką polerką do paznokci, wszystko ładnie się ściera
a ja jem zacierkę z mlekiem i chlebek ciemny z powidłami śliwkowymi od mamy :)
 
reklama
ja uwielbiam paznokcie sobie malowac na ciemniejsze kolory, bordowy, granatowy itp, albo po prostu na bezowy:)
Najgorzej właśnie jest z tym czerwonym kolorem, bo jak sie zmywa to palce są czerwone :laugh2:
 
Witam się niedzielnie :-)
Nie dam rady doczytać Was...bo gnacie jak szalone ;-):tak:
U mnie noc mega ciężka...a to przez oczywistą moją własną głupotę...Tatuś 60 lat kończył i zachciało mi się dwa kawałki tortu zjeść :sorry:...Boże ale był pyszny...no ale pół nocy z bólem żołądka kiszek i wszystkiego mam za sobą :cool:

Pogoda mnie dobija, perspektywa jutrzejszego bycia w pracy też...więc ogólnie MASAKRA:confused2:
mimo to miłego dnia kobietki :tak:
 
Jagna moja koleżanka też była zapisana w urzędzie będąc w ciąży kazali jej przynieść L4 inaczej nadaje się do pracy lekarz nie chciał jej dać L4 do bezrobocia bo stwierdził że to głupota i w ten sposób do końca ciąży dostawała oferty pracy
 
Ja chyba też dzisiaj ponarzekam :p tym razem na okropny ból kości ogonowej :( wysiedzieć mogę max pól godziny... potem mam problemy ze wstaniem, więc u mnie co raz gorzej bo jak chodzę i siedzę bez podparcia (co służy na plus kości ogonowej) to znowu bardzo boli prawa łopatka ;/ jak siedzę z podparciem i leżę na tyłku to ból kości ogonowej jest nie do wytrzymania ...
także studia podyplomowe ostatecznie odpadają bo nie wysiedzę na zajęciach..
Już boję się co będzie dalej... wizyta z USG połówkowym za tydzień.. :szok::szok: Jutro też idę oddać poprawioną pracę mgr promotorce..a śniło mi się, że nie dopuściła mnie do obrony... potem tylko parę dni na poprawki i 30 muszę złożyć.. mam jakiś wewnętrzny stres :/
Doszukuję się też ruchów dziecka, ale jeszcze ich nie ma:(
Z góry przepraszam za dołujący post ale mam jakieś złe przeczucia :(
 
hej dziewczynki
karolinusia napewno to jest to;-) tez slyszalam ze w 2 pojawiaja sie duzo szybciej:-)
secreto trzymam kciuki za prace i polowkowe;-) ja jeszczce 3 tyg...w 20 tyg. wspolczuje bolu,mialam taki tydzien temu,polezalam i przeszlo...
 
secreto powiem ci tak, ja jestem juz ( nie patrz na suwaczek, bo według usg mam inny tydzień) 16 tygodniu ciazy, no nie licze tego jednego dzisiejszego dnia, ale tez nie czuje jeszcze ruchów. Raz kopa dostałam, ale mam wrażenie, ze to nie było to... niektóre obiety czują ruchy dopiero w połowie ciaży! Za tydzień pójdziesz na badania i lekarz powie ci, ze jest wszystko w porzadku, wiec sie nie martw na zapas;-)

No i powiem ci, ze ja tez mam rózne głupie sny, ale to tylko sny, za duzo się stresujesz, za duzo przezywasz. Tu brak ruchów, tu jeszcze praca na studia, jestes obolała, martwisz sie bardzo, wiec pozniej ci się duzo sni. Bedzie wszystko dobrze:tak:

I powodzenia na studiach, no i oczywiscie na połówkowym!;-)
 
reklama
secreto - niestety tak to już jest z ukladem ruchu, w ciąży produkuje się hormon relaksyna (potrzebny do rozpulchniania chrząstek i powiększania jamy miednicy),jego działanie jest potrzebne,ale ma swoje efekty uboczne. Powodując rozluźnienie więzadeł i chrząstek w układzie szkieletowym powoduje często dolegliwości bólowe i niestabilność w stawach kręgosłupa, kości krzyżowej i innych miejscach. Stąd też czasami kobietom w ciąży powiększają się stopy (więzadła stopy ulegają rozluźnieniu i poszerzeniu). Powodzenia na obronie! Ja zapisałam się na studia (kolejne uzupełniające mgr)...zobaczymy czy coś z tego wyjdzie i czy wysiedzę ;) nie mam jakiegoś parcia żeby to skończyć,ale postanowiłam że spróbuję :)
 
Do góry