reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Ja akurat przedluzam naturalnymi rosyjskimi. Wg mnie jedne z najlepszych. Ale sa rozne rodzaje europejskie, azjatycki, indyjskie no i syntetyczne. Roznia sie cena i dlugoscia uzytkowania. Syntetyczne po dwoch tygodniach jak siano wygladaja a rosyjskie mozna rosic do 3lat :)
 
reklama
o kurcze:szok: awiesz czemu rosyjskie są najlepsze? Bo kobiety pija dużo piwa i włosy bujnie rosną:Dtaki mój sucharek hihi
A ja jakbym chciaładac takie włosy do uzytkowania, to normalnie u fryzjera czy jak?
Jej no strasznie mnie to ciekawi :-)
 
Dziewczyny dostałam biegunki, wzięłam sektę i nie wiem co dalej:wściekła/y: Mąż upiera się przy kielichu, ale ja nie chce, alkohol szkodzi dziecku
 
jagna - najlepsze są preparaty typu orsalit, gastrolit do picia, pijesz do oporu, ile mozesz. Do tego wez jakies probiotyki lacidofil, lakcid, dicoflor - tego jest mnostwo, wez cokolwiek. Alkoholu nie polecam, nie wiesz dlaczego masz biegunkę, moze tylko pogorszyc, no i dziecko w brzuchu. Bedzie dobrze!
 
Niektore salony skupuja wlosy. Ale najlepiej sprzedac samemu np na allegro bo wtedy mozna wiecej wziasc za nie. W salonie czy w np sklepie z peurkami daja malo bo sami chca zarobic :) za 50cm wlosow mozna wziasc spokojnie od 1000zl a jak sa grube to i z 1800;) w salonie dadza z 300-400zl :p
 
Jagna, przede wszystkim teraz dużo pij (oprócz alkoholu), żeby Was nie odwodnić. Nie wiem za bardzo jakie leki na biegunkę można brać w ciąży, ale czekolada brzmi dość sensownie. Najlepiej gorzka.

A ja, w związku z postanowieniem, że w ciąży będę dużo spacerować, żeby się nie zapaść i nie zastać mięśni, poszłam na drugi koniec miasta do Biedronki. Nie wiem ile km zrobiłam z obie strony, ale obstawiam, że z 5 spokojnie. Nie był to dobry pomysł :zawstydzona/y: Spociłam się, zdyszałam, a na koniec dostałam opr od mojego A, że stresuję dziecko. No cóż. Chciałam dla nas dobrze :-(, a wyszło jak zawsze.
 
Ostatnia edycja:
Jagna ja za to mecze sie z zaparciami. Cala tamta ciaze i teraz znow. Zalatwiam sie raz na tydzien. Obzeram sie suszonymi sliwkami jak juz brzuch boli... mimo ze nienawidze sliwek ale pomaga bo lece do ubikacji w tym samym dniu.
Moze cos zlego zjadlas?
 
reklama
Aneta, ja też mam problem z zaparciami. Ostatnio na innym wątku, koleżanka poleciła mi kiwi. Na mnie zadziałały nawet lepiej niż śliwki. Może kiwi lubisz bardziej od śliwek :tak:
 
Do góry