reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

jej,
aneczek, ja też się nałaziłam dzisiaj. Byliśmy w lesie (ale nie chodziłąm po chaszczach, tylko głównymi drogami by Ignac się wybiegał) potem pojechaliśmy coś zjeść, jeszcze spacer po mieście i wizyta w Zachęcie, w sumie 5,5 h się zeszło.
jagna, ryż i zupa z marchwi, to pomaga dzieciom i banan, ale nie taki w całości tylko trzeba go rozgnieść widelcem ( to zaleciła nam pediatra kiedyś, bo moje dziecko z tych co lekarstw nigdy nie wezmą) no i probiotyki jak pisze malpawzoo
koreczek, tylko jak będziesz chciała sprzedać włosy to przed zcięciem spleć warkocz, bo włosy nie mogą być pomieszane, przynajmniej do peruk i tres, ale podejrzewam że do doczepiania również.
aneta, witaj w naszym gronie
a ja wcinam brzoskwinie z puszki, dwa dni za mną chodziły
 
reklama
aneczek - spacery to fajna forma aktywności-ja popieram, tylko żebyś zakupów ciężkich z tej biedry nie dźwigała. Sama staram się też spacerować,ale ostatnio pogoda nie sprzyja,a mnie kichanie dopadło.
Jagna współczuję...może jakiś węgiel?
Ja też się męczę ostatnio z problemami jelitowymi-już wam pisałam -chyba przez to żelazo. Ale to raczej nie zaparcia, biegunki też nie....tylko ciągle mnie wierci i skręca w jelitach...i boli brzuch. Poza tym mdłości wracają wieczorami i dziś do tego boli mnie głowa...normalnie masakra. A było już tak dobrze...normalnie zastanawiam się czy nie odstawić tego żelaza.
 
aneczek - spacery to fajna forma aktywności-ja popieram, tylko żebyś zakupów ciężkich z tej biedry nie dźwigała. Sama staram się też spacerować,ale ostatnio pogoda nie sprzyja,a mnie kichanie dopadło.

Nie nie. Nie dźwigam. Raczej jakieś drobne zakupy typu serek do kanapek, kilka kiwi itp.
 
Ewentualnie te spacery mozesz inaczej organizowac. Przez tydzien rob w dwie strony np dwa km i zwiekszaj dystans, to pozniej spacer do biedronki przejdziesz spokojnie:) ja nie wiem czy tak w kazdych miastach jest, ale ja tez mam bkedronke na drugim koncu miasta.

Sprzedac wlosy? W sumie warkocz by moze mial te 50 cm, wlosy fest grube nawet, ale szkoda mi ich, uwielbiam miec dlugie wlosy. Nawet jesli mecze sie z myciem a ich ciezac jest wtedy wiekszy, nawet jak pewnego dnia mialoby mi glowe urwac to szkoda mi ich. Troche koncowki sa zniszczone ale zadbam o to po ciazy :)

Czuje teraz jakby moje jelita zwiazane bylyby w gudzki, az mnie bola, tak jakby pempek mnie bolal. Ale to macica rosnie i jelita do gory podnosi
 
brzozkwinie z puszki...mniam! wywołałaś u mnie ślinotok:D
a ja nie mam na nic ochoty z tego co mam w domu;/ i nie wiem co ja zjem na śniadanie:cool2:
aż się boję wstawać bo znów mnie pewnie coś dopadnie od tej nerki jak się poruszam więcej...

taka pogoda mnie rozwala... najgorszy dla mnie jest deszcz.. już wole śnieg chyba...wgl nie znosze parasolek, przemoczonych butów i napuszonych włosów...;-)
 
cześć

nie wyspałam sie bo Kurczak w nocy nam sie zerzygał do łózka i była zmiana pościeli, mycie Kurczaka itd .........
mam herbatkę z cytrynką, drożdżówkę z makiem, chłopaki śpią, jest chwila spokoju :-)


Aneta na zaparcia dobry jest kefirek, maślanka rany jak ja sie męczyłam w tamtej ciazy z zaparciami :-( a powiedz mi bo napisałaś ze zajmujesz sie stylizacja paznokcia otóz byłam zrobić sobie paznokcie u kosmetyczki, wybrałam czerwony kolorek i właśnie go zmyłam i płytkę paznokcia mam pomarańczowa i niczym zejść nie chce :-( czym to przebarwienie mogę zmyć?


jagna jak Ci?lepiej?przeszło juz?
 
reklama
mlodamama ja tez potrafie wywołać ślinotok, ale to zalezy te z od ciebie:D Wyobraź sobie ze właśnie jem świeżą cytrynke, no soczek cudo:D

mamusia synka no mam nadzieję, ze Kurczaczek czuje się juz troche lepiej?

Tez sie nie wyspałam, bo brat zza granicy wrócił, prawie rok czasu go nie widziałam:( echh.. zeżarlismy w nocy bamboniere i czekoladę dużą, łakomczuchy:D A dzisiaj słodkiego nie ruszam, strasznie mnie zmuliło, herbata cytrynowa pomogła:p
 
Do góry