reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Melduje sie i ja po wizycie

Ciaza potwierdzona ale serduszka jeszcze nie slychac gin powiedzial ze poprostu jest za wczesniej. Kolejna wizyta w piatek 26.

Gratuluje udanych wizyt dziewczynki
 
reklama
maqa, ja chodziłam na zajęcia ze szkoły rodzenia 1 x w tyg w 6 i 7 m-cu, ale były kobitki naprawdę mocno brzuchate i takie mniej brzuchate, więc chyba jak kto miał czas... Wg mnie warto już coś mieć z przodu, żeby prawidłowo wykonywać te wszystkie ćwiczenia, bez udawania, że masz brzuch :)
 
Dzięki za odpowiedzi, pytam bo tak oglądam te kursy i się przeraziłam,
w jednej szkole już są zapisy na luty-marzec 2014 i tylko wolnych kilka miejsc :baffled: załamka, to jakiś znowu wyścig szczurów będzie?
Tak się domyśliłam że od 21-24 tyg ciąży ale widzę że chętni są z ogromnym wyprzedzeniem.
 
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt!!!!!
Mewa to masz podwójne szczęście!!!! Aż mi się gęba cieszy bo jak wcześniej czytałaś to zastanawiałam sie komu u nas się przydarzy mieć bliźniaki :D:D:D
 
Mewa - GRATULACJE :-) NO SZOK...a dopiero co wspominałyśmy o tym czy ktoś będzie miał bliźniaki :tak:
Smerfetko - No ja byłam w tym samym czasie co Ty i już biło serducho ale to rzeczywiście nie reguła, wszystko zeależy od dnia zapłodnienia więc &&&&& za kolejną wizytę :tak:
Co do szkoły rodzenia to ja ur pierwsze dziecko 8 lat temu bez szkoły rodzenia a wtedy był taki mega bum i ogromna moda na to. Mąż mi powiedział, nasze mamy i babcie rodziły bez szkoły Ty też dasz radę... cóż:-) miał rację...A pytaliśmy znajomych którzy chodzili i już urodzili to mówili,że gdyby nie to, ze za darmo to by nie poszli bo w czasie akcji porodowej to o wszystkim zapominali...a najczęściej nic nie wychodziło tak jak się szkolili...także nie wiem ale jak płatne to ja bym nie poszła:dry:
Lady - ależ Ci zazdroszczę...może ja dopytam na następnej wizycie o ten acard:confused:
 
dzięki Dziewczyny! najlepsze jest to, że tak jak codziennie Was czytam od rana, tak dzisiaj właśnie akcja była rano i od rana nie czytałam nic, dlatego jak teraz siadłam i patrzyłam, co Wy piszecie o bliźniakach, to szok :-D

kurczę. z tą szkołą rodzenia, to u mnie teraz mieszane uczucia. zapisałam się poprzednio, bo to bezpłatnie, więc nic nie tracę, a fajnie pobyć z ciężarnymi mamami i przy okazji posłuchać fachowych wykładów. pielęgnacji malucha się nie bałam, miałam wprawę, bardziej zależało mi na samym porodzie, na ćwiczeniach w oddychaniu, masowaniu przez partnera, itd. no a wyszło jak wyszło..... cesarka. subiektywnie stwierdziłam, że nic mi się nie przydało, bo nie było okazji. ale znajomości mamuśkowe przetrwały :tak:
 
Mewa gratulacje !!! &&&&&&&&&&&&&&&&& by ciąza bliźniacza sie utrzymała.
Niestety Twój gin ma rację, spora część tych ciąż konczy się obumarciem jednego maleństwa. Ja niestety tak mialam i pomimo, że mnie ginka uprzedzała to i tak strasznie to przezyłam.
Wierze jednak, że u Ciebie będzie dobrze, musi być!!! My przez kilka nocy spac nie moglismy z podniecenia i ogromu szczęścia jakie nas spotkalo. Moja bratowa tak to ujela "Nic w przyrodzie nie ginie". Nawiązala do naszej pierwszej straty.
Bardzo się ciesze Twoim/Waszym szczęściem :-D:-D:-D.

Maqa dobry czas na Szkole Rodzenia to po 26 tc. tak jak dziewczyny piszą dobrze jest miec cos z przodu by wiedziec o co chodzi z ćwiczeniami.
 
Witajcie dziewczyny gratuluje udanych wizyt ;)ja czekam cierpliwie na swoją:)Co do picia to ja pije mega dużo w ciągu dnia mam dzbanek z filtrem i nie kupuje wody wogule pije jej masę wczoraj nagotowałam 10l garnek kompotu czasami wypije herbatkę melisę z gruszką wiec 2 litry to spokojnie wypijam jak nic.Dzis byłam u fryzjera obcięłam się i farbowałam włosy oraz zrobiłam sobie brwi później leciałam z mężem kupić nową pralkę muszę wybrać bo 3 modele się nam podobały:)
 
reklama
Kruszka dziękuję za te słowa. Mój mąż powiedział, że niech to będą jeszcze dwie dziewczynki, to on już będzie błogosławiony między (czterema) niewiastami :-D widzę, że też to przeżywa :-D

maqa, wow. tak teraz wróciłam do Twojego postu i jestem w szoku, że mało miejsc do szkoły. u nas nie było żadnego problemu, jedna dziewczyna wtedy nawet tydzień przed się zapisała :szok:
 
Do góry