reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

To nie spimy od tej samej godziny, a pozniwj o 20 znowu nede gadac od rzeczy jak rasowa cpunka na haju, tak jak wczoraj:D haha szkoda, ze nikt nie rozumial, co do nich mowie:( i zaczynam byc niezdara, nagorzej jest jak chodze po ppdworku wtedy mniejszy pies biega mi pod nogami i prawie dwa razy wyrznelam orla, na szczescie chodzi za mna moj duzy pies i za kazdym razem moglam sie go zlapac:D
 
reklama
Hej :-)

Mam pytanko dziewczyny, czy was meczy tez juz zgaga? Ja wczoraj wieczorem myslalam, ze juz nie wytrzymam. Macie moze jakies pomosly jak sobie z tym poradzic?

My dzis wieczorem bedziemy miec gosci i pasuje cos do jedzenia przygotowac, ale jakos wogole nie mam pomyslu...

Aneta witaj :-D

Koreczek o chudniecie bym się nie martwila. Dzidzius i tak sobie wezmie wszystko co potrzebuje od ciebie. Mialas duze skoki wagi, wiec to tez moglo troche zaburzyc twoja przemiane materii, każdy organizm inaczej reaguje. A jeśli chodzi o pragnienie to ile pijesz litrow dziennie? Ja pije gdzies tak około 4-5 litrow i moja gin powiedziala, ze bardzo dobrze, ale ja zawsze pilam duzo i wyniki wszystkie mialam dobre. Wzmozone pragnienie mogloby wskazywac tez na cukrzyce ciazowa, ale najlepiej jak będziesz na wizycie to powiedz o tym swojemu gin to on najwyżej kaze ci zrobic obciążenie glukoza wczesniej niż normalnie i gdyby nawet się okazalo, ze masz to będziesz mieć diete cukrzycowa i będzie wszystko dobrze wiec się nie martw!

mamusia synka oby ten twój kurczaczek się szybko wyleczyl!!!
 
jestem w domu, po judo zaliczyłam nieplanowaną wizytę i usg, bo przyszłam do domu i zobaczyłam takie nitki krwi na bieliźnie. Nie czekałam tylko zadzwoniłam do przychodni i szybki transport do lekarza. Na szczęście wszystko jest ok, stwór cały i zdrowy, tylko łożysko trochę za nisko więc mam się uspokoić i przestać latać jak wściekła (nie wiem czy to realne, bo ja raczej jestem nadruchliwa)
jagna, nie jestem zarejestrowana w UP. Przeszło rok temu dostałam od nich forsę na rozpoczęcie działalności gospodarczej i teraz muszę się do końca rozliczyć i podostarczać wszystkie wymagane zaświadczenia. A co od nich potrzebujesz. Jeśli chcesz się zarejestrować to nie wiem czy jest taka szansa, bo ciężarna to raczej pracy nie podejmie.
tehawanka, pierwszym świadomym słowem Ignaca było koń, bo obok nas w parku była przystań dla koni i my tam często chodziliśmy, a później Ignac na nich jeździł. Niestety konie rok temu przenieśli a na ich miejscu zrobili budy z piwem :(
Idę czytać Baltazara Gąbkę, bo potwór wyspał nam się w samochodzie i teraz szaleje.
Ja jestem zarejestrowana od 2 lat i właśnie nie wiem czy potrzebuję L4 czy nie:-(

Dzien dobry!

a ja dzisiaj mialam cieplutko w domku bo wczoraj rozpalilismy w piecu bo ja juz nie dawalam rady tak bylo zimno w domu bo u nas to od ponad tygodnia leje calymi dniami.

Aneta witaj , rozgosc sie i napisz nam cos o sobie :-)

milej soboty
Marcia u nas zimno w chacie jak w psiarni, ale co zrobię w bloku, nie napalę:wściekła/y::wściekła/y: Chodzimy poubierani jak na sybir;-)
Na zgagę polecam rennie albo łyżeczkę białej gorczycy popitej szklanka wody
Lecę sprzątać i na zakupy:-D
 
Ewula_M jeśli mówicie o warsztatach "mamo to ja" to tam było wiele kobiet z dziećmi i nikomu to nie przeszkadzałao,że czasem hałasowały czy biegały,tak więc możesz zabrać małaego ze sobą :)
Koreczek, ja czytałam gdzieś że jeśli w ciąży nagle i szybko przybiera się lub traci na wadze to lepiej skontaktować się z lekarzem.
AnetaNorwegia-witaj! Fajnie,że dołączyłas do nas!

Dziewczyny, od jakichś dwóch dni źle się czuję,wróciły mdłości,boli mnie brzuch. Jelitowo też jakoś dziwnie się czuję i w ogóle jakaś lipa. Zauważyłam że zbiegło się to mniej więcej z tym jak zaczęłam zażywać żelazo,które mi lekarz przepisał. Myślicie,że można się tak czuć przez zażywanie żelaza?
 
Przepraszam dziewczyny poczytam później ale proszę o radę czy macie cały czas twarde brzuchy czy też miękkie. Miałam większość czasu twardy teraz nagle mam wrażenie że się zmniejszył i zmiękł czy tak może być? W poniedziałek mam wizytę i chyba coraz bardziej schizuję:wściekła/y: Głupoty mi się śnią ehhh...
 
Kasiak nie wiem co mam Ci napisać, twardego brzucha nie mam, ale tez miękkiego jak flaczek też nie. Taki okrąglutki i ... no właśnie nie wiem jak mam określić twardość brzucha. Taki naprawdę twardy to mam jak mi się bardzo sikać chce albo przy wzdęciach. Ale jak nic cię nie boli, nie masz żadnych niepokojących objawów to nie ma się co stresować. A m bardziej że masz wizytę z poniedziałek. Porozmawiaj najwyżej o tym z gin.
 
Pije 2-3 litry wody dziennie, herbate rozpuszczalna do 3 szklanek i duzo mleka, bo dwie trzy szklanki dziennie, wczesniej nie pilam tyle wodu, moze organizm ma jej teraz ciagle malo, hmm...
Ewentualnie zmienie 3 litry wody na 4, a jesli mi nie ppmoze to juz sama nie wiwm.
 
reklama
ja mam twardy i mnie boli w nocy :-( martwi mnie to bo już ostatnio miałam szyjke miekką a teraz ten bol nie jest dobrą oznaką :-( na razie zwiększyłam dawkę magnezu i odpoczywam, zobaczymy......


mrowka ja myslę ze żołądkowo może Ci być gorzej od żelaza, musisz uważac bo ono zapiera i pewnie problemy z kupą będą, kup sobie jakąś aktivie..........



Byłam u lekarza z Kurczakiem i w aptece ( 144 zł aaaaaa), antybiotyku nie dostał tylko takie leki typowo na przeziębienie :-)
 
Do góry