reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Dzien dobry!

a ja dzisiaj mialam cieplutko w domku bo wczoraj rozpalilismy w piecu bo ja juz nie dawalam rady tak bylo zimno w domu bo u nas to od ponad tygodnia leje calymi dniami.

Aneta witaj , rozgosc sie i napisz nam cos o sobie :-)

milej soboty
 
Hej dziewczyny! Później jak będę miała więcej czasu, to poczytam co tam już naskrobałyście, a teraz proszę Was o pomoc.


Według USG jestem juz w 16 tygodniu ciąży, ostatnio trochę źle się czułam, strasznie pić mi sie chce i przez 5 dni schudłam już 3 kg. Czy to normalne? Powinnam udać się do mojego gin? ​Proszę o odpowiedzi, to bardzo ważne! Zaczynam się już martwic i to bardzo:-(
 
Koreczek a masz jakies inne objawy oprocz tego pragnienia? Chodzi mi czy masz nadal mdlosci, czy wymiotujesz itd. Poza tym jakiej jestes postury chodzi mi o to ze ja z tych wiekszych bab i na watku o otylosci dziewczyny w ciazy tylko chudly i urodzily zdrowe dzieciaczki bo tak sie vzasem zdaza. Pamietaj ze jak nie dostarczasz odpowiedniej ilosci kcal i skladnikow odzywczych to dzidzia pociagnie z ciebie bo kazdy organizm jakies zapasy ma chyba ze jestes skrajnie wychudzona i niedozywiona. Na wizycie wspomnij o tym lekarzowi ale wydaje mi sie ze nie martw sie na zapas
 
Marcia, jesli chodzi o moka posture to zawsze mialam problem z wieksza iloscia kilogramow. W tamtym roku w listopadzie wazylam 82 kg az, ale na ppczatku roku wzielam sie za siebie i do konca marca schudlam do 74 kg, od 1 maja pracowalam za granica i w poltora miesiaca schudlam do 64 kg waga z jaka zaszlam w ciaze to 68 kg, w ogole nie mialam mdlosci, gdyby nie brak miesiaczki to nawwet nie wiedzialabym ze jestem w ciazy, teraz czasem zdaza mi sie miec mdlosci, ale sporadycznie, zalezy od tego co zobacze, bo mieso z krwia przyprawia mnie teraz o wymioty doslownie. W tamtym tygodniu przytylam az so 76, dzisiaj juz waze 73. Ale mysle ze moze przez to, ze odechcialo mi sie slodkiego od wiwlu produtkow mnie zaczyna odpychac. Moze masz racje zeby sie nie martwic na zapas. Ale powiwm o tym mojemu lekarzowi. Ewentualnie kupie sobiw inne witaminy, troxhe sie boje ze jesli tak jak mowisz noe daje dziecku odpowiedniej ilpsci pozywienia itp to mpge wpasc w anemie czy cokolwiek, a tego nie chce. Teraz nawet nie chce siw odchudzac, chcialam dopiero po porodzie. No i normalnie jem, 5-6 drobnych posilkow w ciagu dnia, po 19 lub 20 nic juz nie jem... ech
 
czesc

noc koszmar, mnie nawalał brzuch a Kurczak kaszlał i ma całe gardło zawalone :-( zaraz jadę z nim na pomoc doraźną na dodatek w chacie burdel przez to malowanie :confused:ehhh


witam nową mamę!

Koreczek
ja myślę ze nie ma się czym martwic bo ja tez tak mam ze jak dwa dni mniej zjem to 2 kg mniej na wadze.......ja mam 179 cm i ważę teraz 60 kg....jak się dobrze odzywiasz to nic dziecku nie zabraknie!
 
Koreczek wydaje mi sie ze nie masz czym sie przejmowac przeciez przytylas troche a jak teraz ograniczylas cukier to wydaje mi sie to byc normalna reakcja organizmu bo pamietaj ze nasz organizm spala teraz wiecej kalorii bo wszystkie procesy ktore teraz zachodza w naszym organizmie pochlaniaja wiecej energii poza tym na zmiany wagi moze wplywac woda zatrzymywana w organizmie takze spokojnie jedz wybierajac produkty pelnowartosciowe odzywczo a na pewno dzidzi nic nie zabraknie :-)
 
Dziekuje wam za wsparcie i dobre slowo, ciesze sie, ze tu jestem. Ostatnio martwie sie na zapas, jeszcze tak bedzie dwa tygodnie, po wizycie bede spokojniejsza:)
 
reklama
Do góry