reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Marcia, a w pierwszej ciąży też miałaś takie omdlenia? Ja na samym początku miałam takie przeboje, ale teraz rozpiera mnie energia. Czuję się doskonale :-)
 
Ja pierwsza ciaze przechodzilam jak skowronek na wiosne, nic mnie nie bolalo za bardzo, nic nie wiedzialamwiec nie bylo stresu, nie bylo plamien ani mdlosci nic teraz tez mdlosci byly takie delikatne i znosne i skonczyly sie juz kilka tyg temu a dzisiaj malo brakowalo zebym zemdlala i w zyciu sie tak nigdy nie czulam
 
Jak już w temacie jedzenia jesteśmy, to na obiad zjadłam 2 domowe hamburgery i przez 3 godziny myślałam, ze się ocielę :p dopiero mięta mi pomogła, nie dawno pół czekolady, więc mouse jednak konkurencji mi nie robisz w poszukiwaniach spodni, bo mój aktualny rozmiar to 42:rofl2: Dziś w lumpku wypatrzyłam 3/4 dżinsy H&M, 42 za 14 zł i tak się zstanawiam, czy jutro rano nie pójść ich kupić. Mam jedne spodnie takiej długości, ale bardziej wyjściowe, hmmm. Mam czas do 9 rano, zeby mi ich nikt nie sprzątną ;)
Aha, wczęsniej pytałaś czy idę 24 na te warsztaty, ale nie wybieram się, bo musiałabym dla małego opiekę załatwiać, a pewnie nic nowego bym się nie dowiedziałą, albo mało co.
 
Eh, jak to ciąże potrafią się różnić. Obyś już nie miała więcej takich omdleń, ani innych objawów, poza tymi najprzyjemniejszymi w postaci kopniaczków :-) Dziś znajoma w pracy mi powiedziała, że mam uważnie czekać na pierwsze kopniaki, bo podobno wg starych porzekadeł oznaczają dokładnie połowę ciąży.
 
Kotii jesteś super dzielna !!!

jeśli będziesz nadal potrzebować informacji czy pomocy, to pisz mam nadzieję że jakoś Ci dam radę pomóc ;))


ps. moja pierwsza ciąża była wymarzona do samego końca czułam się super , przez cały okres 9mc jeździliśmy dużo samochodem, byliśmy nad morzez i spaliśmy w namiotach i wiecznie po za domem ;)
w tej ciąży czułam się źle od początku, żyganko.. bóle głowy, bóle brzucha.. uch,


dostałam dawkę nadzieji że poronienie nie przekreśla szans na kolejne ciazę ;)

nie mogę się doczekać wizyty u gina,wyleczenia z bakterii i nowego roku ;)
 
Ostatnia edycja:
jestem w domu, po judo zaliczyłam nieplanowaną wizytę i usg, bo przyszłam do domu i zobaczyłam takie nitki krwi na bieliźnie. Nie czekałam tylko zadzwoniłam do przychodni i szybki transport do lekarza. Na szczęście wszystko jest ok, stwór cały i zdrowy, tylko łożysko trochę za nisko więc mam się uspokoić i przestać latać jak wściekła (nie wiem czy to realne, bo ja raczej jestem nadruchliwa)
jagna, nie jestem zarejestrowana w UP. Przeszło rok temu dostałam od nich forsę na rozpoczęcie działalności gospodarczej i teraz muszę się do końca rozliczyć i podostarczać wszystkie wymagane zaświadczenia. A co od nich potrzebujesz. Jeśli chcesz się zarejestrować to nie wiem czy jest taka szansa, bo ciężarna to raczej pracy nie podejmie.
tehawanka, pierwszym świadomym słowem Ignaca było koń, bo obok nas w parku była przystań dla koni i my tam często chodziliśmy, a później Ignac na nich jeździł. Niestety konie rok temu przenieśli a na ich miejscu zrobili budy z piwem :(
Idę czytać Baltazara Gąbkę, bo potwór wyspał nam się w samochodzie i teraz szaleje.
 
reklama
Do góry