reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

to ja witaminki biorę, magnez tez... lekarka kazała jakoś sobie radzić... zabawne przecież do porodu 6 mies jeszcze:( a tej maści się boję:( w necie piszą ze może uszkodzić płód..
 
reklama
Jenyyy zeżarłam 2 michy greckiej sałatki i pol bułki, to wszystko zapiłam herbata z cytryną już dziś nic nie jem!!!!!!!!!!!!!!!!




Kurczak lezy chory, chłop maluje sciany w kuchni bo suit już skończył i zostanie nam salon ( tzn mężowi ) ;-)
 
Ostatnia edycja:
ehh... marzy mi się jazda konna... tylko nie taka "normalna", ale ja, koń, pas do woltyżerki (albo i bez pasa) i ogłowie(ew kantar). I taki spacerek. Nie lubię chodzić, a jak muszę to albo wolę pobiec, albo wyciągam rower... leniwa jestem;/ tylko żebym jeszcze miała jak i gdzie tak sobie pojeździć...

mamusia synka, ja wszamałam 2 miski grzybów smażonych przez cały dzień i 2 pączki, bo mnie tylko na to wzięła ochota;/ ostatnio mam tak, ze jak wpadne w faze kanapkową, to 2-3 dni na samych kanapkach, albo np na grzybach (zupa, smażone) lub pomidorówce jadę...
 
Ostatnia edycja:
Mamusia synka- nie wiem czy ciążowe jest tak samo traktowane jak zwykłe.... Wydaje mi się, że w przypadku ciążowego jeśli wracasz tzn, że lekarz uznał iż jesteś w stanie pracować... Bo ja przepraszam ale ci ma mi lekarz zakładowy robić????
Bo chyba mnie ginekologicznie nie będzie badał?
Zresztą olewam to... myślę intensywnie co dalej?
 
Witam się wieczorową porą :-)

Oczywiście znowu tyle naklikałyście, że nie mam szans nadrobić.

Młoda mama, współczuję tych bóli. Kurcze, ale skoro lekarz przepisał Ci tą maść, wiedząc, że jesteś w ciąży, to chyba wiedział co robi. No nie wiem. Zwłaszcza, że chyba nie będziesz się cała tym smarować, tylko punktowo?

Nikusia, nie przejmuj się tą sytuacją. Szkoda, że tak wyszło, ale najważniejsza teraz jesteś TY, a raczej WY!!! Jak masz możliwość, to faktycznie weź wolne. I się nie denerwuj.

Marcia, a Ty jak się czujesz? Jak plamienia? Mam nadzieję, że przeszły. '

Mamusia synka, ja też właśnie wróciłam z zakupów i mam zamiar zrobić sobie michę greckiej :tak: Pychotka. A synek bidulek niech się wygrzeje w łóżku, to na pewno szybko mu przejdzie.

Tehawanka, jeździsz konno? To mamy coś wspólnego. Ja też swego czasu bardzo intensywnie trenowałam. W końcu zrobiłam kurs instruktora i przez chwilę pracowałam w swoim wymarzonym zawodzie. Niestety mój kręgosłup nie pozwolił mi na więcej :-( Jestem teraz po operacji i mam definitywny zakaz wsiadania na konia. Ehhh... Jaka ja byłam rozgoryczona, ale już się pogodziłam z losem. Cóż. Takie życie.
 
reklama
Aneczek dziekuje ze pytasz....jako tako sie czuje pomijajac dzisiejsze zaslabniecie w galerii. Mam nadzieje ze juz nie bedzie wiecej tych plamien . Co do lekow to na malo ktorych napisane jest ze mozna stosowac w ciazy nawet w ulotce nospy jest napisane ze nawet planujac ciaze przed zazyciem skonsultowac sie z lekarzem i przenika przez lozysko takze wiecie..
 
Do góry