reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Nikusia tak to jest z tymi szefami itd moral z tego taki ze nie ma co sie bawic w sentymenty i trzeba zaczac dbac o swoja dupe za przeproszeniem jak to robia wszyscy inni do okola. Ty i twoje malenstwo jestescie najwazniejsi !
 
Jagna, Marcia- dzięki!!!
Ja taka durna jestem... sądziłam, że może da jeszcze jakąś premię czy coś, ale widzę, że to masakra jakaś...ALE jest mi przykro....bo zawsze był wobec mnie fer.Zresztą ja nigdy też żadnych numerów nie robiłam...
Ale zobaczę jak sytuacja będzie się miała w PN.
 
Witam was!

Dzis mam jakis straszny dzien… mialam zamiar już tak na powaznie dzis usiąść i pisac prace a tu się tragicznie czuje a cisnienie mimo, ze prawie nic nie robie jest strasznie wysokie bo około 150/100 a już mierzyłam ze 3 razy i mimo tabletek nie chce spasc. Najchetniej bym tylko lezala dzis.

Młodamama w ciazy czeste sa problemy z nerkami, wiec powinnas to skonsultowac z jakims lekarzem. Mysle ze na IP ginekologiczne. Ze mna na sali lezala dziewczyna która tez miala problem z nerka i dostala jakis zastrzyk i po nocy juz jej wszystko minelo. A jesli to nie nerki to sprawdza co ci dolega!

Nikusia82 ja na twoim miejscu postaralabym sie dostac l4 na ten tydzien, a nie brala urlop. Urlop sprzyda ci sie po porodzie napewno!

flower188 jeśli chodzi o jedzenie obniżające cisnienie, to tak naprawde ja już tak dawno jem. Bardzo Malo uzywam soli, nawet ziemniaki gotuje bez, jem pieczywo tylko pełnoziarniste i staram się jesc duzo warzyw i owocow. Ale to nic nie daje. Ja mam przewlekle problemy z cisnieniem i moi rodzice tez maja nadcisnienie, wiec raczej nic tak naprawde na to nie poradze. Musze teraz tylko w ciazy bardziej uważać i jak mi skacze to staram się od razu odpocząć, wiec pewnie do pracy u mnie nie ma wogole szans wrocic.

Katrine my tez się wybieramy do szkoly rodzenia, ale u nas już sa od 20 tygodnia, wiec mysle tak gdzies za nie cale 2 miesace isc.

marcia30 z takimi omdleniami nie ma żartów! Ja ostatnio tez często się tak slabo czuje, ze mi tez do omdlenia nie duzo brakuje, dlatego ja jeśli nie musze to się nie ruszam na razie z domu.

Koreczek jeśli chodzi o spodnie to ja kupilam na allegro super dżinsy ciazowe h&m mama za 40 zl. Może tez tak bys cos znalazla? I ja tez tak mam, ze wieczorem po 20 to lepiej już ze mna nie rozmawiac hehe

Jo_asia zycze milego odpoczynku!!

Podziwiam te osoby, które robia zakupy w lumpkach. Ja jakos nigdy nie mogę nic znaleźć…:baffled:

Ja tez mam karte z Rossmana ta Rossie i z tego co wiem ja można już mieć w trakcie ciazy i potem Az dziecko będzie mialo chyba 3 latka, wiec na pewno jakas oszczędność przez to będzie.

Gratuluje wszystkich udanych wizyt i trzymam kciuki za wszystkie kolejne!!! :-)

Ooo zauważyłam wlasnie, ze już mi stuknela 15!:-)
 
Ostatnia edycja:
Monisia- pewnie, że się przyda... ale w perspektywie rocznego macierzyńskiego, na który się wybieram...te dwa dni mnie nie zbawią. Gdyby to było 16 tyg to nawet bym się nie obejrzała a że rok to olewam ich. Zresztą powiem Wam, że trzęsie mnie z nerwów do tej pory...
 
nerka wygląda ok.. miałam usg obu i nie widać zastojów... jutro mam sobie zrobić badania moczu i się tam pokazać..

zdiagnozowano prawdopodobnie zapalenie nerwu miedzyżebrowego i dostałam maść BUTAPIRAZOL a na ulotce pisze by nie stosować w ciązy.. super! ogólnie nie da się tego leczyć w ciązy więc musze przeboleć do porodu:eek: przeciez ja nie moge nawet leżeć.. niech mi ktoś mądzejszy coś poradzi i powie czy ta maść jest ok
 
Leczyć się nie da ale możesz łykać wit. B complex. Pamiętam jak kiedyś dostałam zapalenie nerwu twarzy musiałam włykać wit. B complex, dostawałam z niej zastrzyki i przeciw bólowi ketonal. Pomogło:-D
 
reklama
Do góry