reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Moniqa - to duży ten Twój maluch...Jesteśmy w podobnym etapie a moja kruszynka miała 4 mm. No ale ja zdaję sobie sprawę, że fachowcy tak własnie widzą na USG. Że ja w dniu porodu dowiedziałam się od dr, że urodzę ponad 3.5 kg dzieciątko a mała miała zaledwie 2490 więc może tu też jakieś normy...
GRATULUJĘ MIMO WSZYTSKO bo widok i słyszec serducho to wiadomo :-) radocha.
Babygg- GRATULUJĘ,.... mój dr użył dokłądnie takich samych słów wczoraj :tak:
MMK-
DOKŁĄDNIE TAK ale dowiedziałam się, że niestety clexan jest bardzo że tak powiem kontrolowany przez NFZ lekarz musi miec podstawy do tego aby go pzrepisac poparte badaniami i w ogóle masakra.No może otropeda inaczej.
 
reklama
dziewczyny, same dobre wiadomości, super!:-) ja do następnego czwartku czekam...

i mnie dopadło dzisiaj z wieczora, pierwszy raz przytulałam się z kibelkiem... zazwyczaj chyba z rana Was męczy, co? zobaczymy jak jutro będzie wyglądał dzień, na razie nie jestem już w stanie nic jeść, pije wodę z miętą i cytryną, może trochę pomoże...

Miłego wieczoru!:-)
 
witam wieczorem!
gratuluję udanych wizyt, nowych ciąż. normalnie ręce mi się trzęsą i serce wali. dziś rano bardzo bolał mnie brzuch i troszeczkę plamiłam, aż mąż zrezygnował z pracy i zawiózł mnie do szpitala, no i wszystko okej, jestem w domu, ale na usg gin zobaczył.................... normalnie teraz tu weszłam i czytam o czym pisałyście. no i znowu się rozpłakałam, chyba ze szczęścia?
 
Mewa no pisz.... pisz... Kurczę co nas tak w niepewności trzymasz, my przecież nie możemy się denerwować :-p
 
trafiłaś...... normalnie mój nastrój to teraz kolejka rollercoaster, raz się śmieje z radości, potem prycham, że to na pewno pomyłka, a zaraz znowu pochmurna mina, jak sobie damy radę? gin mnie uświadomił, że to teoretycznie, mówi co widzi, ale może być tak że jeden się wchłonie i będzie ciąża pojedyncza, różnie moze być. podobno 30% kończy się poronieniem jednego, ale jednak częściej zostaje dwójka :-D o dzizyyyyys. aż musiał mi pomóc wstać z łóżka do usg. widząc ze jestem przerażona, dodał.. "może za 2-3 tygodnie okaże się, że trojaczki?" :szok:

ale Dziewczyny, tak na szybko studiując z mężem nasze drzewa genealogiczne - nigdzie nie ma/nie było bliźniaków!
 
bliźniaki????? :confused::-):-):-)
No to gratulacje !!!! dacie radę

Dziewczyny od jakiego miesiąca idzie się do szkoły rodzenia? pytam tych co były
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja poszłam do szkoły rodzenia w 26tc. moje współtowarzyszki w szkole zaczynały ją w przedziale 25-28 tydzień. często jest tak, że w szkole Ci powiedzą, od którego tygodnia przyjmują, chyba, że można samej zdecydować :happy2:
 
Do góry