reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Radek w swoje pierwsze urodziny został przestawiony z cycka na butle , niestety :( ubolewam nad tym mocno, nie dane mi było dłużej karmić pokarm się skończył! i od tego dnia śpi całe noce,chyba że jest chory - to co innego.

Młodamama
jak robisz że Twoje dziecko śpi samo w łóżeczku? Ja Radka usypiam - kłade się z nim na naszym łóżku, dostaje mleko, jest ciemno, nie odzywam się ,nie dotykam go.. po 10minutach śpi.. potem przekładam go do jego łóżka..

chcialam sprawić mu takie doroślejsze łóżko, ale martwię się jak on bedzie tam spał sam.. muszę nauczyć się techniki żeby moje dziecko w styczniu kończące 2lata zasypiało samo! bo spać sam umie, śpi sam w pokoju czasami i nie budzi się.. ale zaśniecie to ciężka sprawa

kochanie! ona nie zasypia sama! zasypiała do czasu zębów... bawiła się zabawkami i zasypiała między nimi.. potem gorączka więc spała z nami i.. już tak zostało... leżymy razem wieczorem, przytulamy, męczy mnie za ucho.. zasypia po godzinie i zostaje przeniesiona cichaczem.. nie mam pojęcia jak to zmienic
 
reklama
Kulka moim zdaniem takie kłucia są normalne, odpocznij, połóż się...

Ewa86 ja rozumiem, że porównywanie dzicka do psa to tak pół żartem?? :-D:-D:-D:-D:-D:-D uśmiałam się...

co do plamień... ja jestem pod tym względem panikara i na bank dzwoniłabym do swojego lekarza.
 
Karolinusia, nawet nie pół - całkiem żartem ;)

Ja to mam szczęście. Jak wyszłam do przedszkola, to padało, wróciłam i przestało :/

Franek dziś zapomniał swojego tygrysa i był ryk pół dnia - pierwszy w tym tygodniu... "Nie ma mojego przyjaaaacieeeelaaaaa" ;)
Chyba go w korytarzu powieszę, żeby nie zapomniał już nigdy ;)
 
Ale sie tu powaznie nam zrobilo.....
u mnie leje caly dzien podworko plywa chyba arke bedzie trzeba budowac. :-) na lumpkach nic nie bylo a poza tym dalej boli mnie gardlo i wlasnie sie najadlam czosnku...dobrze ze przez wasze komputery nie czujecie jak smierdze ale moze pomorze.
 
Dzisiaj prawdziwy 13 piątek:
- auto zepsute koszt naprawy pochłonął 700 zł
- mój ulubiony turkusowy bojownik zjadł ulubioną rybkę mojej córki - płacz żałoba i tekst siedmiolatki przez łzy: większej świni w całym moim długim życiu nie widziałam:szok::-D
- mdli mnie jak nigdy dotąd a plecy/nerki?? napierniczają :wściekła/y: :wściekła/y::wściekła/y:


marcia moja ginka poleciła mi na gardło lek isla moos.
 
Ostatnia edycja:
reklama
kasia a ja dziś rybom za dużo zżarcia nasypałam i boje się ze zdechną wszystkie..........

piątek 13:wściekła/y:
przed chwilą sąsiadka narobiła hałasu jej 5-letniej córce pokazał się na placu zabaw w pełnej rozporkowej krasie jakiś facet. Policja lata i go szuka, dobrze ze zanim uciekł matki go widziały gdzie ja żyję:angry:
 
Do góry