reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
A nie jest to czas kiedy normalnie powinnaś mieć okres?
Jeśli nie to połóż się zobaczysz czy to tylko jednorazowe jeśli nie, kontaktuj się z lekarzem.
 
Bakalia, ja ostatnio weszłam w drzwi łazienkowe :D
Mam siniaka na czole. Dobrze, że pod grzywką, bo jakby go ta pielęgniarka zobaczyła, to by już była pewna, że Mąż mnie bije i molestuje i stąd te dzieci ;P

Ewula, nawet mi nie przypominaj nieprzespanych nocy ;)
 
wiesz co jak będzie mnie męczyło to albo pojade dziś na oddział i narobię paniki aż mnie przebadają albo pojade jutro rano bo mój gin na dyżur.. z terminem okresu to u mnie bardzo umowna data.. chyba tylko 2 razy w zyciu miała regularnie xD
 
Ewa, nie mów, ze już przesypiasz :p Adam dziś godzinną przerwę sobie zrobił. Zamiast zasnąć po butli to najpierw wiercił się u nas, potem poszedł do swojego łóżeczka, później znów do nas, do łóżeczka, aż wrócił do nas, mąż poszedł obok na kanapę i dopiero jak się położył w poprzek to zasnął ;)

Mlodamamo, jak się niepokoisz to zadzwoń do lekarza i się poradź czy masz się przejmować, czy niekoniecznie.
 
Młoda mama rób jak czujesz! :)

Ewa
, ja dostałam 2mc temu od Radka samochodzikiem metalowym w łuk brwiowy, limo pod okiem 2tygodnie miałam.. każdy na ulicy pewnie myślał że mnie facet bije ;D a my mieliśmy ubaw ;D
 
Ewula moja córka odkąd nie musiałam jej dokarmiać już w nocy śpi zawsze całą:D tzn teraz to ucieka w połowie nocy do nas z łózeczka i wpycha się między nas...:-D ale jakiegoś usypiania w środku nocy nie ma:) czasem pić tylko chce..
 
reklama
Mouse, bo tam nie ma porodówki, to się nie dziw, ze sprzęt lipny.

Mlodamamo, mój głodny się budzi. Znaczy często przychodzi się wtulić i zaraz zasypia, a jak buczy to znaczy, ze chce jeść... Adaś zawsze też po środku się układa, ale przodem do mnie, jedną rękę wkłada mi pod szyję a drugą na ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry