reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Mamusia synka i farfalla gratuluje udanych wizyt :-) wiecie co majac tak kontakt z wami z roznych rejonow Polski to widze jak rozna jest sytuacja jesli chodzi o sluzbe zdrowia tzn u mnie nie ma najmniejszego problemu z dostaniem sie do neurologa wiem bo w czerwcu jak mi szyje pokrecilo dostalam sie do neurologa na NFZ w ciagu 5 dni, to samo jest z ginekologia niektore z was na poczatku pisaly ze musza isc prywatnie bo panstwowo to dopiero za miesiac itd u mnie jest masa gabinetow na nfz i praktycznie pacjentki przyjmowane sa od reki takze niby ten sam kraj ta sama sluzba zdrowia a jaka roznica.
co do lumpkow to powiem wam ze ja tez nie umiem tak znalezc w takich miejscach gdzie w koszach wszystko wymieszane ale mam jeden lumpek gdzie sa i selekcjonowane i nowe rzeczy i takie w koszach i tam mozna kupic firmowki i na prawde fajne rzeczy i jutro sie wybieram. Poza tym mam jeszcze niedaleko domu ryneczek gdzie jest kilka bab ktore zajmuja sie " zawodowo" szukaniem fajnych ciuchow w takich wiekszych lumpkach i potem troche drozej sprzedaja na ryneczku to mam takie trzy ktore wiedza co lubie i jaki rozmiar nosze laduja mi kilka toreb do domu ja se na spokojnie mierze i biore co ki pasuje i jestem bardzo zadowolona z takiego ukladu :-)
 
Bakalia, to w zasadzie dobrze, że masz Radka przy sobie. On Ci się pomoże trzymać w jednym kawałku. Dzielna jesteś!

***
Co do używanych ciuchów, to fakt, że dla przedszkolaków ciężko coś znaleźć. Frankowi już od jakiegoś czasu rzeczy niezbędne w sklepach kupuję (typu pepco czy ostatnio decathlon - dresy do pekola ;)). Albo w tkmaxxie da się czasem coś fajnego za stosunkowo rozsądną cenę znaleźć.
Ale jak już jestem koło ciucharni, to zaglądam. Zawsze można coś na zaś wyhaczyć :)
 
Dzien dobry!

ja juz nie spie oczywiscie i zaczyna mnie bolec gardlo :no: Mam nadzieje ze sie nic nie rozwinie.
Ja odliczam czas do wizyty tzn zostalo jeszcze 17 dni i nie moge sie doczekac zeby sprawdzic czy wszysko ok z dzidzia. U mnie pogoda do d..i nic nie chce mi sie robic ....a to z reszta nie nowosc :-) milego piatku dziewczyny!
 
Marcia- To dzień Dobry bo ja od 6 też już nie śpię :no:
Brzusio troszkę boli ale liczę że z dnia na dzień będzie lepiej, maluszek już rano zafikał raz więc jest dobrze:tak:Jak nie to wkładam czopka i mam nadzieję, że biegunki zaraz nie dostanę ...Bo wtedy to już nie wiem gdzie te czopki wkładać będę :confused::-)
Mamusiasynka- gratuluję córeczki:-)...No i rzeczywiście duża:tak:
Farfalla- super, że u Ciebie też OK!
Bakalia- Dzielna jesteś bardzo. Trzymam kciuki abyś spełniła marzenie szybciej niż ci się wydaje. Ja w maju poroniłam a pod koniec czerwca znowu byłam w ciąży :-) tej obecnej...ukoiło ból... nie powiem ukoiło. I też się starałam mocno bo córka 8 lat dużo rozumie...ale nie wiedziała o poronieniu bo chyba przeżyłaby to jeszcze bardziej niż my :-(
Ewa- Tkmaxx nie jest drogi????Jakoś tak wydawało mi się, że ceny tam z kosmosu :baffled: Ja lubię jeszcze ciuchy z C&A, Kupiłam tam jakiś czas temu piękny płaszczyk dla córki za 80 zł na podszewce...No ale z przeceny... Ale ciuchy czasem fajne.
Na obecną chwilę nic nie kupuję bo mam finansowy kryzys prze te wizyty nieplanowane ehhhh...
KOTII - CZEKAMY NA WIADOMOŚCI OD CIEBIE !!!!!!!!!!!
 
Witajcie dziewczynki:)
Widzę, że mamy tu same ranne ptaszki:)
Ja na weekend zostałam słomianą wdową i powiem Wam, że to jakoś tak dziwnie. Nie lubię zostawać sama w domu a już zwłaszcza na dłuższy czas. Liczę, że któraś z sióstr wpadnie do mnie choć na chwilę. U mnie pogoda też do kitu i nic się człowiekowi nie chce. Od paru dni mam lekki katar i nie wiem czy to wina pogody - choć staram się ciepło ubierać- czy tego, że taki katar to ponoć w tym okresie u nas normalne. Oby..





 
Dzień dobry, - chociaż dla kogo dobry, dla tego dobry.
Jestem totalnie przemęczona pracą. Jak to dobrze, że dzisiaj piątek... Wczoraj na wizycie pytałam pani doktor o zwolnienie lekarskie od października. Usłyszałam to, czego się spodziewałam. Jeśli nie ma wskazań do zwolnienia, to go nie dostanę -proste. Szefowa pewnie będzie wściekła i nie da mi żyć. A ja siedzę na wysokim krześle barowym, bez oparcia, ciągle przed komputerem, wracam z pracy przemęczona. Tyram jak wół. Szefowej się nie chce przystosowywać stanowiska pracy. Sama zastanawiam się nad odejściem z pracy. Ale my nie mamy zupełnie pieniędzy. Mam dość.
 
reklama
farfalla idz do innego lekarza, powiedz ze dojezdzasz, ze ciezko w pracy masz i Ci da zwolnienie na 100%, zreszta jak to jest ze jeden lekarz bez problemu wypisuje zwolnienie od pierwszej wizyty a inny robi problemy :-(
 
Do góry