reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Ja doLublina mam jakies150 km wiec jest jeszcze nie tak daleko;) ostatnio bylam na wlasnie "ciuchach" i kupilam super ubranka dla dzidzi, znalazlam tez fajny skafanderek dwustronny ale z rozowymi akcentami, wiec jesli bedzie dziewczynka to bede ja w to ubierac, a jesli chlopiec to wysle go mojej brstowej ktora ma termin na styczen i juz wie ze bedziw corka;)

Dziecko! Dziecko moje kochane, pierwszy raz poczulam ruchy! Ojej cudowne uczucie:D
 
Ostatnia edycja:
Ja już się nie mogę doczekać, bo w przyszłym tygodniu jadę do pracy podpisać umowę i zahaczę od razu o moje ulubione ciucharnie na Rynku. Z dwójką dzieci nie wchodziłam tam nawet, bo by nas wyprosili, ale z samą Nuśką pójdę :)
Tylko pewnie będę szukać raczej rzeczy dla Anieli i Franka - głównie dla Franka, do przedszkola jakieś spodnie, bluzy, koszulki...

Joasia, idealnie by było mieć wybór. Albo l4, albo praca. Ale niestety często jest tak, że życie za nas wybiera. Za mnie wybrało pracę non stop - do ostatniego dnia :/ Pewnie miesiąc po porodzie maksymalnie będę mogła sobie pozwolić na niepracowanie, a potem znowu do roboty... Bo przedszkole się samo nie zapłaci :/
 
koreczek gratuluje,wierze ze cudowne:-) ja czuje juz kilka dni,codziennie mocniej:)szczegolnie wieczorkiem,nie moge juz sie doczekac mocnych kopniakow;-)
 
Ewa na takie większe dzieciaki ciężko jest znaleźć coś w lumpkach bo takie dzieci już niszczą ubranka, jeszcze jakaś koszulkę czy bluzeczkę da się znaleźć ale ze spodniami jest cieżkoooooo, trzeba polować na wyprze :-)


Zbieram sie na wizyte, od poprzedniej przytyłam 100g, a i zmierzyłam sobie ciśnienie 140/80, jak w gabinecie będę miała takie to mnie ubije .....
 
Czesc dziewczyny!


ja dopiero znalazlam czas zeby was doczytac i sie odezwac. Z rana biegalam zeby zalatwic hospicjum domowe dla ciotki i sie udalo w niedziele bedzie lekarz i pewnie przepisze jej juz morfine. A tak poza tym u mnie bez zmian.
trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty&&&&&
 
Coś ostatnio nie mam czasu.
Rozkręciliśmy akcje sprzedaż/kupno mieszkania;-) i jakoś głównie siedzę na stronach pośredników albo allegro. Od wczoraj boli mnie i kuje w jelitach:wściekła/y:
 
reklama
Do góry