reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
A ja z rana zrobiłam remont generalny swojej szafy i... w nic się nie mieszczę 0 spódniczek, dobrze, że ostatnio kupiłam 2 pary spodni w rozmiarze L, XL bo musiałabym sobie chyba coś z worka na śmieci uszyć .. masakra, wszystkie bluzki do pępka :( wczoraj byłam w galerii i tyle fajnych ubrań na osoby bez brzuszka ehh no i problem z kurtką bo widziałam fajne.. ale co z tego.. jak w M się już nie dopnę.. szkoda mi wydać 200 zł na kurtkę na tak krótki okres a musiałabym albo L albo XL kupić :wściekła/y:
No i nie wiem, co zrobić bo przed ciążą nosiłam XS i S :confused: Staniki wymieniłam i już mam miseczkę C:baffled::szok: no a kupienie bluzki też nie łatwe bo u góry jestem szczupła tylko brzuszek wystaje więc ani szerokie nie są dobre bo wiszą u góry, a w wąskie nie wejdę :-(
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry
d
ziewczyny mnie wzielo chorobsko,nie nam na nic sily,bol gardla i katar...narazie pije herbatke z cytrynka ale zastanawiam sie czy nie wybrac sie do lekarza...
jaspis
ja gdzies czytalam ze 19-22tydz.
nikusia mi sie wydaje ze jak juz lekarz widzi siusiaka to nic sie nie zmieni.tak wiec gratuluje:) mam nadzieje ze moja dziewuszka zostabnie dziewuszka do konca bo juz sie nastawilam
malpawzoo moj mowi tak z chlopczykiem:-Da jakie imie macie wybrane?
mamusia synka biedna:-( nacierpialas sie chyba za nas wszystkie! starczy! mam nadzieje ze w najblizszym czasie wszystko przejdzie;-)
 
Mrówka dziękuję :*
secreto ja też muszę kupić kurtkę na jesień (na zimę pożyczę jakąś od teściowej, bo ma pełną szafę, a i tak chodzi w jednej). Chcę poszukać takiej w której pochodzę po ciąży. Myślałam o parce, ale wyglądałam w niej jak strach na wróble.... Więc chyba kupię płaszczyk w fasonie grzybka. Zresztą jesienny płaszczyk ponoszę góra do połowy listopada pewnie, więc brzuszek nie powinien być duży.
 
secreto tez mialam problem z szafa,teraz juz lepiej bo nakupowalam duzo fajnych dlugich swetrow w lumku.tak samo zastanawiam sie nad kurtka ale zimowa... w stara raczej sie nie zmieszccze a wydawac tyle kasy na xl ktorej w przyszlym roku raczej nie ubiore... kazda z nas bedzie miala takie dylematy...
 
Cześć Kobietki :-)

Nie było mnie wczoraj i już was nie mogę nadrobić ale dużo napisałyście. Mój maż wziął wczotraj spontaniczny urlop i pojechaliśmy na wycieczkę do Zamościa.

Jaspis mi gin mówił ostatnio ze to połówkowe to między 18 a 22 tyg.

Nikusia to już macie pewnego chłopaka ale fajnie bedziecie mieli parkę gratulacje.

Secreto u mnie w szafie też masakra już w mało co się mieszczę. ALe ja z tych co po lumpkach w ciąży chodzą bo normalnie to nie mam kiedy i właśnie dziś pewnie do jakiegoś wstąpie na zwiady. Ostatnio znalazłam taki fajny i panie właścicielki super miłe powiedziały że jak będą w hurtowni i będą jakieś fajne spodnie ciążowe to mi wezmą i odłożą dla mnie jutro mam tam iść i sprawdzić czy coś było.
ALe się cieszę że nie muszę dziś gotować mam zupkę z wczoraj pomidorówkę mniam:-)
 
Witajcie dziewczynki:)
nie było mnie chwilę od wczoraj a forum rozrasta się prawie tak jak my :)
U nas kolejny dzień paskudnej pogody. Zimno, wieje, leje..aż się człowiekowi nic nie chce..:(

Powiem Wam, że te zakupy w lumpeksach to naprawdę świetny pomysł. Sama się w nich zaopatruję i jeżeli nie ma konieczności to nie kupuję ubrań w zwykłych sklepach. Po prostu uważam, że szkoda kasy skoro mogę kupić gdzie indziej nawet markowe ciuchy dosłownie za parę złotych. Sama w sobotę wybieram się z siostrą i mamą na małe poszukiwania bo niestety ale musiałam się już pożegnać ze swoimi "starymi" dżinsami ...Póki co mój małżonek zażyczył sobie na obiad pierogi z borówkami więc lecę na targ coby kupić owoce. I kto to później będzie lepił ?:)

Buziaki ciepłe dla Was :*





 
Ostatnia edycja:
Dzień Dobry wszystkim :) u mnie też brzydko dziś i ponuro a tu do pracy trzeba iść :( też mi się już marzy L4 i mam nadzieję że od padziernika pójdę...a tak na marginesie-jest któraś z Was z Lublina? :happy2:
 
reklama
Ech, zazdroszczę Wam tych L4... Chociaż z drugiej strony, to nie wiem, co bym robiła, jakbym nie miała pracy w domu. Umarłabym z nudów albo sprała sobie mózg serialami ;P

***
Słuchajcie, będę sprzedawać swoje spodnie ciążowe z pierwszej ciąży. Materiałowe (sprawdzę dokładnie, co to za materiał), brązowe. Rozmiar chyba coś koło 42, wymierzę jeszcze dokładnie. Nosiłam je sporadycznie w ciąży z Frankiem przez jakieś 3 miesiące. Sporadycznie, bo rzadko wtedy wychodziłam. Potem leżały już w szafie nieużywane. W drugiej ciąży były na mnie dużo za duże, teraz zresztą też.

Miałam wystawiać na allegro, ale może któraś z Was by była chętna?
Wieczorem zrobię zdjęcia i je pomierzę.
 
Do góry