reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Zrobiłam rosołek, ciasto, a ile przy nim roboty było....a ile garów.... Zaraz mi kręgosłup pęknie chyba.
U mnie leje od samego rana i zimno, ale ja uwielbiam taką pogodę pod warunkiem, że nie muszę z domu wychodzić ;-)

mamusia synka
współczuję....:-(. Ja mam silne migreny plus mdłości, a gdybym miała jeszcze rzygać to bym się położyła i umarła:-(. Naprawdę szkoda mi ciebie.....

aneczek1 mi na zaparcia pomaga syrop lactulozum, gin kazał mi go kupić, jest bez recepty i bezpieczny dla kobiet w ciąży, nie wchłania się z przewodu pokarmowego. Nic innego na mnie nie działało, a uwierz mi próbowałam wszystkiego. I ŻADNE złote rady nie pomogły. A teraz minęły mi wzdęcia i bóle brzucha. Spróbuj to albo podpytaj lekarza.

Kulka84 ja nie lubię jak ktoś mnie dotyka po brzuchu (poza mężem), nawet moja mama. Nie wiem jak będę reagować jak brzuch urośnie i macanki przybiorą na częstotliwości.... A może to polubię:confused:. Muszę się sama oswoić z tym, że ktoś we mnie mieszka:tak:.

Agnis83 gratki!!!

Nikusia &&&&. Mam nadzieje, że to nic takiego.
 
Kotti trzymam kciuki :):tak:

Dziewczyny ciekawe, co jest z tymi bólami bo ja od wczoraj też mam takie kłucie, ale dziwne bo tylko po prawej stronie .. tak jakby mnie jajnik bolał ... dzisiaj jest jeszcze gorzej i właśnie zastanawiam się nad wizytą u ginekologa... i sprawdzam cały czas, czy nie krwawię... ostatnio przez tą pracę mgr i egzamin bardzo zaniedbałam swoje dziecko.. kładę się spać po 1 budzę o 6 ;/ i już bardzo źle się czuję teraz mam wyrzuty sumienia, że przez to wszystko coś się stało dziecku ;(
 
A ja się boję...:-(
Dokuczają mi te silne bóle głowy i migreny, o których nie raz tu pisałam. Wczoraj gin dał mi skierowanie do poradni neurologicznej.
Dawno temu, w okresie dojrzewania, miałam problemy z bólem głowy 24h/dobę i skończyło się to wzrostem ciśnienia śródczaszkowego i uszkodzeniem nerwów wzrokowych (tzw. rzekomy guz mózgu). To cud, że nie straciłam wtedy wzroku i że nie stało się nic gorszego...... A to dzięki szybkiemu rozpoznaniu i badaniom.

Teraz się boję, bo diagnostyka w ciąży jest bardzo ograniczona....

Musiałam się wygadać, bo siedzi to we mnie:-(.
 
jaspis nie wiem czy Ci to pomoże, ale ja miałam podobny problem. W okresie dojrzewania pojawiły mi się migreny z aurą, coś okropnego. Skończyłam studia i po migrenach nie było śladu, aż do 4 mca ciąży, kiedy to nastapił nawrót migreny. Nie był tak silny jak kiedyś, ale potrafiłam mieć 2-3 napady dziennie, albo codziennie przez kilka dni. I tak do końca ciąży. Urodziłam i znowu ustały. Oczywiście strasznie się bałam, bo ja drętwiałam i nie wiedziałam, czy dziecko też to odczuwa. Byłam kilka razy na pogotowiu, później u lekarza. Przypisali mi relanium 2, w razie ataku miałam brać, żeby się uspokoić. No i apap. Nic po za tym. W tej ciąży nawet o tym nie myślę, ale boję się powtórki. Po prostu hormony. Mam znajomą, która migrenę dostaje zawsze przed okresem. Co miesiąc. Masakra. Bądź dzielna, a wszystko będzie dobrze.
 
a ja dziś drugi dzień walcze z bolem glowy :-( w pierwszej ciąży tak nie miałam, też o jest masakraaaaaaaaaa, łeb mi chce rozwalić i wymioty po wszystkim co wezme do buzi :-( już nie mam siły :-(
 
witajcie!

Japis współczuję tych bóli migrenowych, mnie też czasem męczą te okropne bóle.... dużo zdrówka Ci życzę i trzymam kciuki aby wszystko było dobrze!
Mamusia synka współczuję Ci bardzo!! a próbowałaś witamin b1, może kroplówka z elektrolitami by pomogła. We mnie wlali 1 litr elektrolitów i 1 litr glukozy.... i chyba to po tych kroplówach mi się poprawiło. Ściskam Cię mocno i życzę aby wreszcie to się skończyło!
Nie doczytam Was, nie ma szans.... tyle naprodukowałyście tych postów...
U mnie odpukać od niedzieli jest lepiej!:) jaki piękny jest świat bez rzygania!!!!! Od kilku dni boli mnie chyba kość ogonowa, ale da się żyć, wolę to niż mdłości i wymioty.

Mój brzuch mimo akcja rzygi robi się coraz większy:):):):) widać już brzuszek, ale na wadze tylko 50 kg:| a myślałam, że przytyłam z 5 kg, a tu nic.... no ale jak widać po brzuszku dzidzia rośnie:):):) już się nie mogę doczekać aby poczuć ruchy mojej córeczki! Oooo... prawdopodobnie będzie to ANIELKA!!!:):):):) tak bardzo mi się podoba to imię, i mąż chyba został przekonany:):):):)
Jeszcze napiszę Wam, że moja Sis też jest w ciąży już w 10 tygodniu i dopiero teraz się nam pochwaliła:) Ona ma termin na kwiecień:-):-)
Od poniedziałku jestem właścicielką mojej własnej indywidualnej prywatnej osobistej firemki:D:):):):) Dziś wieczorem jadę do solarza z projektem stołu warsztatowego:) dużo pracy przede mną w związku z rozkręcaniem działalności, ale liczę na drugorymestrową moc!;)

Pozdrawiam Was niebiesko :-)
 
Ostatnia edycja:
Wspólczuje tych migren i wymiotów, ja sie cieszę, ze mnie to omija. Dwa dni lekko głowa mnie bolała, ale już przeszło. Teraz sie martwie, czy z dzieckiem wszystko jest dobrze, bo ostatnio chora byłam. Nie mogę sie doczekać do wizyty, wtedy lekarz mi powie wszystko czy jest dobrze
 
reklama
Dotykanie brzuszka?? Jak ktoś z rodziny czy znajomy, to spoko, ale gdyby z ulicy ktoś się pchał z łapami to wypad ;) Tak samo wnerwia mnie jak próbują głaskać mi dziecko, albo jak biegnie to ramiona na boki i liczą, ze co? Że się przytuli?? Niektórzy to na prawdę mają nie po kolei pod sufitem ;)

Mouse gdzie chodzisz do lumpków?? Ja w okolicach Galaxy i dziś upolowałam małemu 2 body na zimę, jedne z długim, drugi bez rękawów jako podkoszulka. Nawet było kilka par spodni ciążowych, ale wszystkie 36/38, a ja muszę minimum 40 kupić, żeby na później było, jak pupa i uda mi się jeszcze rozrosną.

Mnie dziś rano też dopadł paskudny ból głowy i musiałam wziąć apap. Normalnie nie mogłam funkcjonować tylko leżałam...
 
Do góry