reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Ja też mam wizytę jakoś tak w 8 tygodniu. Mimo, że ostatnio poroniłam to nie idę wcześniej dopóki nic złego się nie dzieje. Biorę zestaw leków jakie wtedy dr zapisał i staram się cierpliwie czekac. 8 tydzień to chyba taki dobry czas, żeby zobaczyc, że jest ok i maluszek zdrowow rośnie.No i ja miałam kilka koleżanek, któe słyszały serduszko w 6 tyg.
:tak:
Aniu - ja mam prawie 8 letnią córkę, i także jak byłam z nią w ciąży to non stop coś się działo. Głównie łapały mnie infekcje i choroby, od właśnie plamień i zagrożonej ciąży, po grypę, choroby nerek gorączki do 40 stopni..No i po cichu liczę, że każda ciąża jest inna i, że ta minie mi troszkę spokojniej
 
reklama
No wiesz nudna nie nudna...ale spokojna i już starczy :tak:
Ja mam koleżankę, która chodziłą np. do pracy aż do 8 miesiąca ciąży. Czuła się doskonale i w ogóle...Ale ja np. wstaję do pracy o 4:30 i jadę dobre 1 godz 30 więc tak sobie myślę, że jak by się udało to chociaż do listopada bym pociągneła...Ale właśnie wszystko zależy od tego co i jak się bedzie działo :baffled:
 
Witam przyszłe mamusie :)

ja również ujrzałam II kreseczki dzisiaj :) wygląda na to, że w marcu zostanę mamusią po raz pierwszy jak wszystko dobrze pójdzie. Oczywiście jestem pełna dobrych myśli!
Pozdrawiam :)
 
Gratulacje dla zaciążonych :-)
Ok, to teraz o mnie dwa słowa. Na imię mam Ewa, mam 29 lat, jestem żoną Grzegorza, w zeszłym roku w kwietniu urodziłam synka Adasia. Obecnie siedzę na urlopie wychowawczym, przed ciążą pomagałam rodzicom w prowadzeniu interesu (sklep sportowy). Studiowałam ochronę środowiska w Szczecinie. Ostatnio mój wolny czas pochłania robienie przetworów (wiem, zwariowałam ;-))

A w ogóle to Was nie nadgonię! Wczoraj i dziś byliśmy u teściów w Międzyzdrojach. Morze co prawda widziałam tylko z mola, ale i tak żeśmy się nawdychali morskiego powietrza :)

Na koniec mam jeszcze jedną propozycję, żeby założyć osobny wątek ze zdjęciami fasolek :-)
 
hej dziewczynki. Jestem Monika, mieszkam w Pruszkowie, 35lat.Tak jak kasiek 77 i kotti 2 nie mam wielkich zachcianek ale bolą mnie piersi, które strasznie nabrzmiały. Dziś siedzę w pracy, ale za to jutro będę miała wolny dzień to odpocznę. Spać chodzę dość wcześnie, bo o 21 już oczy mi się zamykają.To moja pierwsza ciąża(wiem że strasznie późno, ale tak wyszło w moim życiu). Mój staż małżeński to niecałe 2 latka.
Pierwszą wizytę mam 26 lipca i bałam się czy to nie za późno.Ale czuję się ogólnie dobrze. Poza tym czytając Wasze wpisy wywnioskowałam że uda mi się zobaczyć już nawet serduszko maleństwa:)bo to będzie ok 9 tyg.
Pozdrawiam Was wszystkie.
 
reklama
Do góry