reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Czesc Dziewczyny! mam problem z laptopem, więc piszę teraz z telefonu. Myślę, ze jutro mąż do niego zajrzy i jak już będzie dobrze, to wtedy uzupelnie tabelki o nowe dane, w telefonie ciężko jest mi je edytowac. Teraz tylko zaloze nowy wątek ze zdjęciami :-)
 
reklama
Cześć!dołączam sie do was dowiedziałam sie o ciazy 4 dni temu dzięki testowe krwi na Bete.:)to jest moja pierwsza ciąża, jestem zachwycona wraz z mezem:)mam nadzieje ze wszystko będzie ok. Usg dopiero 03.08 ale moze wcześniej zrobię w innym miejscu.termin na ok 24.03.pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Ale mam lenia dzisiaj :-(zostałabym chętnie w domku a tu do pracy rodacy
Dobrego poniedziałku Wam i sobie życzę :cool2:
 
hey!! Witam nowe dziewczynki! bardzo sie ciesze ze jest nas coraz wiecej. Nie pisalam juz chwile, za to codziennie, regularnie czytam wasze wpisy:) jest to dla mnie lepsze niz gazety i ksiazki dla przyszlych mam! Dzis mam 1 wizytę u lekarza. Od rana juz sie zamarwiam(wiem ze niedobrze):( mam nadzieje ze bedzie ok. Wieczorem na odezwe co lekarz mi powiedzial:) Jak narazie zachcianki nie pojawily sie, cycuszki za to coraz wieksze i "żylaste":-) Musze kupic nowe biustonosze:)Czy jest mozliwe ze jakies leki sfalszowaly wynik hcg i 2 testow ciazowych? juz popadam w paranoje ze ciaze sobie wymyslilam:((
 
kotti na pewno leki nie sfałszowały wyników, spokojnie;-) Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, na pewno będzie!:-) i odezwij się po wizycie.

U mnie jakoś leci, mało się odzywam ale czytam Was codziennie;-) staram się odpoczywać, ta torbiel daje o sobie znać, bo mam takie bóle jajnika, że dziś spać nie mogłam:-( ale powtarzam sobie, że zniosę wszystko, byleby nie pękła i wszystko było dobrze:-) martwię się trochę tymi bólami, tym czy się wchłonie..ale na razie pozostaje czekać. Jeśli chodzi o objawy, to chyba nic szczególnego mnie nie dopada, trochę apetyt mi się zwiększył, mąż mówi, że jem więcej od niego;P ale jak nie zjem to tak mnie ssie w żołądku i robi mi się niedobrze, więc wolę podjadać:-) czekam do 25go lipca na następną wizytę:-)

Witam wszystkie nowe mamusie!!:-):-)
 
Kilka słów o mnie: na imię mi Magdalena, w maju tego roku wyszłam za mąż i od tego czasu staraliśmy się o dzidziusia. Wygląda na to że się udało. Do ginekologa wybieram się za dwa tygodnie na pierwszą wizytę. Mam 22 lata:)
Jeżeli chodzi o moją ciąże to po za przygodami nocnymi w łóżku wierceniem się, szukaniem miejsca i pozycji do spania, budzeniem się w nocy, to nie mam innych dokuczających dolegliwości. Wcześniej spałam jak kamień a teraz.. wstaje wcześniej niż zwykle, mało kiedy wyspana chociaż oczy zaczynają mi się zamykać około 21..
Pozdrawiam, miłego dnia :)
 
Witam dziewczyny po weekendzie ;-)


Podczytywałam Was regularnie, ale nie miałam czasu pisać, wykorzystywałam czas w maximum z moim mężem ;-) Gratuluje wszystkich udanych wizyt!! Za dzisiejsze wizyty mocno trzymam kciuki!!! ;-)

Kilka słów o mnie ;-)

Mam na imię Justyna i mam 26 lat. Jestem szczęśliwą mężatką od roku. Z zawodu jestem kosmetyczką, ale aktualnie nie pracuję ;-) To będzie nasze pierwsze dziecko, bardzo wyczekiwane ;-)

WITAM NOWE MAMUSIE!! ;-)

Życzę miłego dnia! :-)
 
Witaj Danarie
Koti daj znać jak tam po wizycie
igiem witaj kochana super że dołączyłaś
Justynka witaj:)
Ja dziś byłam robić betę wynik mam za 2 godziny co do zmian u mnie to tylko tyle że chodzę szybciej spać a tak to potrafiłam siedzieć bardzo długo cycki bolą na maksiora żadnych mdłości nie ma.
 
Cześć Kobietki :-D
Widzę, że nas przybywa. Super :tak:
Przez te dwa tygodnie urlopu mam teraz zaległości, że ho ho... ale postaram się z czasem wszystko ładnie ogarnąć ;-)

U mnie bez zmian. Tak jak u Igem tylko "objawy nocne" :-D
Nadal jestem przed pierwszą wizytą...
 
reklama
Do góry