reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Hej dziewczyny,
Ja żyję teraz mocno intensywnie. Zdecydowaliśmy się wyjechać wcześniej do moich rodziców i właśnie jesteśmy w pociągu. Raczej mało się będę odzywać, bo nie będzie na to czasu. Podróż jest dla mnie męcząca, mdłości mi dokuczają, jest duszno.

Miłego dnia wam życzę. :)
 
reklama
Czesc dziewczyny...

Witam nowa ciezaroweczke... Dziewczyny nie zazdroszcze wam tych problemow z zebami....Ja moze tez sie przejde do dentysty?:eek: moze tez mam jakis ubytek,o ktorym niewiem.....



mamusiasynka wspolczuje zlego samopoczucia,przy malym brzdacu,ciezko funckjonowac...:-(
 
Dziekuje jeszcze raz za miłe przyjecie przez Was moje drogie. To naprawde miłe:-) Co do zębów na szczescie mialam zrobione zdjęcie (fakt ze bylam wtedy w 2 tyg ale kto to mogl wiedziec). Bo tak naprawde powiem Wam ze staralam sie o tę ciaze juz ok 1,5 roku i tak szczerze powiedziawszy w pewnym dniu sobie odpuscilam..a tu nagle taka niespodzianka :tak: Jak się urodzi to będzie 8 lat różnicy między malenstwem a braciszkiem wiec juz czas juz czas ;)
Poza tym w tamtym roku postawilam sobie dwa cele na moją 30tkę, ktora stuknęła w zeszlym miesiącu :) Zdac na prawko i zajsc w ciaze ;) Jedno i drugie sie udalo ;) Teraz tylko modlic się i dbac o siebie zeby malenstwo bylo zdrowe :)
 
Hej dziewczyny dzięki za miłe słowa a co do dentysty to już 3 razy odmawiałam wizytę mam odbudować kawałek zęba i się boje ze się czymś zarażę ale to dlatego ze moja kol zaraził dentysta i nigdy dzieci nie może mieć długa historia ale strasznie cierpi...:no:.A ja dziś byłam ze starszym na zakupach później poszliśmy na pizze przychodzimy do domciu a tu obiad gotowy:) jeszcze 2 dni i mam nadzieje że moja ginka mnie przyjmie:) i będę spokojniejsza:)miłego dnia dziewczyny:)
 
Dziekuje jeszcze raz za miłe przyjecie przez Was moje drogie. To naprawde miłe:-) Co do zębów na szczescie mialam zrobione zdjęcie (fakt ze bylam wtedy w 2 tyg ale kto to mogl wiedziec). Bo tak naprawde powiem Wam ze staralam sie o tę ciaze juz ok 1,5 roku i tak szczerze powiedziawszy w pewnym dniu sobie odpuscilam..a tu nagle taka niespodzianka :tak: Jak się urodzi to będzie 8 lat różnicy między malenstwem a braciszkiem wiec juz czas juz czas ;)
Poza tym w tamtym roku postawilam sobie dwa cele na moją 30tkę, ktora stuknęła w zeszlym miesiącu :) Zdac na prawko i zajsc w ciaze ;) Jedno i drugie sie udalo ;) Teraz tylko modlic się i dbac o siebie zeby malenstwo bylo zdrowe :)



U mnie roznica tez bedzie........... 7 lat jak urodze,miedzy moim synem a dzidzia....A staralismy sie o dziecko ponad rok i tez dla nas byla niespodzianka:-)
 
Agnis i Violet cudne są takie niespodzianki :-):-):-)

Ja wreszcie dodałam zdjęcie mojego Bąbelka z wizyty z początku sierpnia na kolejną czekam do września :)
Wizytę u stomatologa też przekładałam, ze względu na moje fatalne samopoczucie.
Pozdrawiam niebiesko
 
Czesc dziewczyny,
pamietacie mnie jeszcze?

Bylam 1,5 tygodnia na urlopie w PL.
Tam bylam na kolejnej wizycie u gina, prywatnie i niestety potwierdzilo sie, puste jajo plodowe :(

W czwartek w nocy bylismy juz w De, wczoraj o 14stej zglosilam sie do szpitala by miec to jak najszybciej za soba.
O 21wszej mialam zabieg w narkozie ogolnej, zostalam na noc na obserwacji i dzis o 12 wyszlam juz do domu.

Od kad urodzilam core w 2009 sklad lekarzy caly sie zmienil. Teraz trafilam na swietnych.A pielegniarki rowniez super babki,dodatkowo trafilam na jedna ,,pigule,, ktora uczyla sie jezyka polskiego i chociaz mialam z kim pogadac w ojczystym jezyku.Podtrzymywali na duchu,zartowali ze nastepnym razem to mnie widza na porodowce itd
Naprawde jestem zadowolona. Gdy ma sie takich lekarzy wokol siebie to wszystko staje sie prostsze do zniesienia.

No coz niestety nie bede juz z wami dzielic tych pieknych chwil :(
Ale mimo wszystko zycze wam wszystkiego najlepszego,donoszonej ciazy i w marcu pieknych babelkow dzieki ktorym wasze zycie stanie sie piekniejsze :*

Mysle ze od czasu do czasu zagladne do was by razem z wami cieszyc sie waszym szczesciem ( jezeli jeszcze bede tu mile widziana). Zostanie z wami chyba pomoze mi sie pogodzic z moja strata.

Dzieki wam za te wszystkie mile slowa i podtrzymywanie na duchu :*
 
ada - bardzo przykro,że akurat trafiło się puste jajo płodowe... ale następnym razem na pewno będzie dzidziuś! Współczuję...Wpadaj do nas tak często jak tylko masz ochotę. Zamierzacie próbować dalej?
 
reklama
Odczekamy chyba 3 miesiace do pol roku tak jak zaproponowal lekarz, choc mowil ze jak bysmy sie starali po pierwszym okresie od zabiegu to tez nic by sie nie stalo ,ale on radzi poczekac dluzej by wszystko sie zagoilo i wrocilo do normy. I tak chyba wlasnie zrobimy, no chyba ze trafi sie nie kontrolowana wpadka :)

Moze to dziwne,lub ze mna jest cos nie tak, ale po zabiegu czuje sie bardzo dobrze (psychicznie), chyba dlatego ze wczesniej przez tyle tygodni zylam w stresie i niepewnosci a teraz wiem na czym stoje.
Mysle ze gdyby nie to ze mam juz corcie to przezywala bym to bardzo, a tak przeciez mam dla kogo zyc a pewnie jeszcze nie jeden dzidzius bedzie mi dany (mam taka nadzieje ) . Teraz cala pustke wypelnia corka, ktora jak by nie bylo potrzebuje wiele uwagi .
 
Do góry