reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Czesc dziewczyny :-) Mój termin to 16 marzec :-) Dawno sie nie "bawiłam" w tego typu fora bo pierwsze dzieciątko nosiłam pod sercem prawie 8 lat temu :szok::-) Cieszę się, że tu trafiłam. Pozdrawiam wszystkich :-)
 
reklama
Cześć
Tymuniek- nie zamartwiaj sie , poczekaj na wizytę i usg...na pewno wszystko jest dobrze
Witaj Agnis!

a ja nadal mam mega mdłości, cały dzien się pokładam a od wtorku powrót do pracy...nie wiem jak to przeżyję:( tak ten urlop szybko leci...
my dzisiaj chyba pojdziemy nad wodę nóźki pomoczyć-ma być upał...
miłej soboty
 
hej mamusie:-)
ja juz n ie spie od ranca,ostatnio budze sie 5-5,30 i nici ze spania...
wczoraj byloismy na parapetowce i wszyscy popijali winko,drineczki,taka mialam ochote jak nigdy...
musze przyznac ze czuje sie coraz lepiej,mam duzo wiecej energi,malo rzeczy mi smierdzi(mieso niestety dalej )ale w czwartek pierwszy raz od 2 miesiecy zjadlam kotleta:D co za osiagniecie:-)
ranne wymioty bardzo sie nasilily,nie daje rady rano dobiec do lazienki wiec miseczka lezy juz przy lozku.
ale po rannych przebiojach mam juz spokoj na caly dzien:-)
widze to rowniez po wadze,stracone 4 kg pomalutku wracaja;-)
witam agnis i gratuluje;-)
tymuniek nie stresuj sie ;-),tak jak dziewczyny pisza przesunieta owulka;-)
 
Dziekuje za miłe przyjęcie. Mam tylko problem z syganturą...dodaję i dodaję i nic mi się nie wyświetla :baffled: a wydawało mi się że to nie jest skomplikowane :baffled:
 
Agnis witaj!

ale powiem wam dziewczyny ze ja od wczoraj tez jakoslepiej sie czuje popoludniu dostalam jakiegos powera ze w koncu dol posprzatalam, lazienke i korytarz. Dzisiaj poki co tez jiezle sie czuje. Na pewno przechodzimy na wyzszy poziom wtajemniczenia :-)
 
marcia chyba tak:-) ja to samo jak przez miesiac nic nie sprzalam,to teraz lazienke ,kuchnie:)i mam ochote na wiecej;-) jakos zycie zaczelo inaczej wygladac:-D
 
Witam:)
Tymuniek wszystko będzie dobrze nie ma co się na zapas martwić!:)
Agnis witam i gratuluje:) ja też mam termin na 16 marca:):)
U mnie dziś bez większych zmian dodatkowo glowa boli jeszcze bardziej i kręci się w niej jak po karuzeli:/ egoistycznie pisze tak tylko o swoich dolegliwosciach ale mam ich już serdecznie dość! Myślałam że ciążą to taka radość a tu ta całą radość zasłania to fatalne samopoczucie :/ już nie nudze!
Miłego dnia życzę:)
 
reklama
Do góry