reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Przepis znalazłam:)
Zdjęcie mnie przestraszyło... już się boję ojojoj

Patrze na plan targów:)
A właśnie, gdzie można tam stanąć za free? Już od 10 jakieś konkursy:-) Ale nie wiem czy tak wcześnie tam pojedziemy... Monisia- a ty na którą chcesz jechać?
 
hm mnie męczą nudnosci dzięku Bogu nie wymiotuje, ale chodze i mnie mdli i cos bym zjadała wiec chodze i przekąszam a to mambę a to ogórka kiszonego a to podidorka koktajlowego a to kanapke z .. uwaga salcesonem i musztardą a to ciacho i tak sie nazre ze znowu mnie mdli.. przez czas 6-11 tydzien MUSIALAM wypic puszke pepsi dziennie bo bym chyba padała, teraz przechodzi mi i jakbym juz lepiej znosila nudnosci - tyle ze nadal nie moge porzadnie umyc zebów - odgłosy jak na rykowisku podczas zbiorowej jelitówki stada jeleni :-(
pozdrawiam Was mocno do uslyszenia ewa
 
Tabletki z imbiru można wziąć max dwie i działają góra 2 godziny (przy słabych dolegliwościach, tak to u mnie wyglądało. Do tego ten imbir się odbija bleeee.

Dziewczyny nie piszcie mi o occie, bo mi się wszystko przewraca na drugą stronę ;))) Nie no żartuję, mojej teściowej pewnie by się przepis spodobał, ja nie przepadam, wolę ogórki kiszone. Mąż przed chwilą pojechał do Międzyzdrojów do rodziców na nockę na węgorza (no ciekawe co z tego wyjdzie) i jutro ma mi ogrórki przywieźć, byle mu teściowa nic więcej nie dowaliła :p

To zdjęcie to chyba jakiś fotomontaż :> przecież tych małych stópek czy łapek tak nie widać, albo ja nie widziałam u siebie :p
 
dzień dobry :) mój synek poszedł właśnie na 2 spacer z dziadkiem a ja wcisnęłam w siebie udko z kurczaka. W ogóle dziś jakis dzień więcej jedzeniowy. Choć wieczór jeszcz przede mną a wieczorami wymioty, więc nic nie wiadomo. Dziś chyba hormony mi szaleją bo ciągle chce mi się ryczeć, z radości, smutku itp. no a w czwartek w końcu wizyta. Osrtatnio był tylko pęcherzyk więc tym bardziej czekamy na ujawnienie się malucha.
 
Mamusiu synka chetnie bym przestala go robic ale ginka mi zleca bo od tego zalezy dawkowanie lutki a powiem szczerze ze mam juz dosyc bo to mnie tyle nerwow kosztuje kiedy odbieram te wyniki ze szok. Jeszcze troche
 
Przepis znalazłam:)
Zdjęcie mnie przestraszyło... już się boję ojojoj

Patrze na plan targów:)
A właśnie, gdzie można tam stanąć za free? Już od 10 jakieś konkursy:-) Ale nie wiem czy tak wcześnie tam pojedziemy... Monisia- a ty na którą chcesz jechać?
Oj nie chciałam wystraszyć, to miał być taki żart, co do kopniaka. Na 100% fotomontaż :-D
 
reklama
Do góry