reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

kurcze a ja na 100 myślałam, że prawda... przez myśl mi przeszło że to ściema... ale wiecie od razu pokazałam mężowi ze strachem w oczach... też mnie już wyśmiał:baffled: coś na serio wszystko biorę
 
reklama
Ostatnia edycja:
Arania przepraszam
63.jpg

Boże co za pomysły, łożysko na obiad:baffled::baffled:
My właśnie posprzątaliśmy kuchnie na jutrzejsze malowanie, a ile niepotrzebnych rzeczy wyrzuciłam;-) Aż dziw, że tyle się tego zawsze uzbiera.
 
Jagna, o tym łożysku to już kiedyś w jakimś programie słyszałam, niektórzy je zakopują, ale nie pamiętam w jakim celu :p Ja mojego nawet nie widziałam ;)
 
Arania przepraszam
Boże co za pomysły, łożysko na obiad:baffled::baffled:
My właśnie posprzątaliśmy kuchnie na jutrzejsze malowanie, a ile niepotrzebnych rzeczy wyrzuciłam;-) Aż dziw, że tyle się tego zawsze uzbiera.

nic się nie stało:-)
A nie wiesz nawet ile rzeczy może się zmieścić w małym mieszkaniu! Jak się przeprowadzaliśmy z mężem, a meble zostawialiśmy, to kręciliśmy głową na ilość kartonów, toreb, reklamówek itp. Kilkanaście razy jeźdzliśmy dwoma autami przewożąc rzeczy do moich rodziców. SZOK:szok:
 
Hej dziewczyny nie pisze ponieważ jestem pełna obaw co będę panikować w poniedziałek wraca moja ginka z urlopu mam zamiar iść do niej pokazać jej wynik badania usg nie mam karty ciążowej jeszcze według OM TO BYŁ BY JUŻ 11TYdzień według usg 9tydz kurcze sama nie wiem co mam myśleć wrrrrrrr!!!!!żadnych ale to żadnych dolegliwości nie mam od bardzo dawna!sorki że tak tylko o sobie ale jakoś mi dziwnie jest mój brat właśnie poleciał do Chicago do narzeczonej nic się nie odzywa nie wiem co i jak jakoś tak dziwnie....
 
u mnie ciąża też jest mniejsza niż wg OM... mogłaś mieć owu później i też pomiar na USG nie zawsze jest wiarygodny.. zależy od lekarza i dokładności sprzętu.. widzisz na dyżurze mi zrobili usg i nic nie było a lekarz mnie zabrał na sprzęt 2d/d3 i była wtedy już kropka!
 
reklama
tymuniek nie przejmuj sie, bo tak bywa, a Ty jedno usg mialas, czy wiecej i teraz sie nie zgadza??

co do brzucha, to ja mam juz od jakiegos czasu wzdety i normalnie jakbym w 5 mies. byla....ale jak pamietam, to z synem, mimo, ze pierwsza ciaza byla tez mnie tak wzdelo, a pozniej tak szybko nie rosl, chociaz no byl wieeeelki pod koniec;-) dodalam brzuchola zdjecie tez:baffled:

milego dnia!
 
Do góry