reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Mewa bardzo mi przykro, ja Cię nie chcę osądzać i nie będę. Przypuszczałam dlaczego tak się stało...
Życzę Ci kolejnych prób z dzidziusiem, głowa do góry
 
reklama
Jeżeli to w ogóle prawda......

A ja dziś strajkuje, nie zrobiłam obiadu:crazy:. I mam przy was wyrzuty sumienia:zawstydzona/y:. Czuję się fatalnie, niech te upały się skończą wreszcie! Przeczytałam tylko po łebkach, bo nie mam siły naprawdę....
Gratuluje wszystkim pozytywnych wieści z wizyt, a mouse23 wszystkiego dobrego na małżeńskiej drodze życia, i babygg zero stresu na ostatnim zakręcie ;)

Widzę, że był temat stażu. Otóż my jesteśmy razem prawie 11 lat (w październiku będzie 11), a w najbliższą niedzielę mamy pierwszą rocznicę ślubu:tak:. Jak ten czas szybko leci. Już od dawna chcieliśmy być razem tak na 100%, ale ciągle mieliśmy pod górę, ale los się odwrócił wreszcie;-).
 
ale staze macie u 10,11 15 laat:) jest sie czym pochwalic:)my jestesmy razem 4 latka i 8 miesiecy:-) i malzenstwem 4 dni;-)
wlasnie wyslalam mojego swiezo upieczonego meza na zakupy.zachcialo mi sie racuchow z jabuszkiem:-):-):-)
 
Pinki, z cywilnym wcale nie jest tak łatwo jak by się wydawało ;) Sensowną godzinę ślubu, a nie np 10 rano na pół roku wcześniej klepaliśmy w urzędzie... No ale mu chcieliśmy po południu, a rodzinę zaprosiliśmy na uroczysty obiad do restauracji, ale tylko tych najbliższych.

Mój mąż jest ode mnie młodszy o 2 lata (rocznikowo, bo właściwie to 1,5 roku) :p

C do piersi to karmienie sporo mi je zmniejszyło, liczyłam że w ciąży wrócą chociaż do rozmiaru sprzed pierwszej, a tu póki co dupa ;)

Oj baby baby, jutro kupuję ruskie na obiad, bo za nic robić nie będę, z resztą kiedyś próbowałam i coś nie tak było. Blisko domu są nawet dobre do kupienia :)
 
Hmm co do stazu my z mezem poznalismy sie 6lat temu, 2lata jestesmy po slubie cywilnym a w tym roku w styczniu bralismy koscielny...moj maz ciagle wypomina mi jak to na sile staralam sie zwrocic jego uwage ledwo odrosnieta od ziemi 15latka ale dopielam swego :-)

Ale mi narobilyscie smaka na domowe potrawy juz mi bokiem wychodza te wszystkie szpitalne dania az wogole apetyt stracilam :/
 
arania w Norge tak jest do 12 tyg ciazy,nie uznawana jest tu ciaza. Jak jest problem poprostu jej tu nie podtrzymuja i tyle,ale z drugiej strony sa tu jednostki osob niepelnosprawnych...Przetrwaja najsilniejsi

U nas w Bieszczadach jak jest wnuk to jest dziadek i zona dziadka,jak jest wnuczka to odwrotnie:-) Ale mowi sie do dziecka ze jedziemy do babci i dziadka.:-)

Ja jestem 7 lat po slubie bedzie w grudniu,a jestesmy razem 10lat :-)


Mewa ja cie nie oceniam,byl to dla ciebie szok...Piszac z nami poczulas sie dobrze,tak dobrze nie czulas sie od dawna.Rozumiem.....Gratulowalysmy,pisalysmy a nawet ktorac mama wyslala ci link z wozeczkami,to bylo mile,bardzo mile....Ale spojrz,ze my piszac tutaj spieramy sie nawzajem,bedac szczerym....A tu taki szok....Nie zachowalas sie fer...Jak i na innych forach rowniez jestes nie fer. Zamiast robic takie rzeczy,bo piszesz ze nie znalazlas wspolczucia wsrod rodziny i znajomych proponuje psychologa,nie na zlosc tobie tylko tam znajdziesz fachowa pomoc by sie z tym uporac. Moze to da ci sile i motywacje do tego,by znow byc w upragnionej ciazy,niz spedzac czas tutaj na forum i poglebiac swa rozpacz. Pozdrawiam
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Mewo- wyrazy uznania, jeśli napisałaś prawdę.
Baby gg- Nietoperz!!Jak bym go zobaczyła to skończyło by się mega krzykiem!!
Pinki-super maluszek, śliczny.
Moniqaa- Ty to chudzielec jesteś więc nie musisz się martwić o wagę.
Tymiunek- jakie cudowne Twoje dziecko skoro całuje Cię w brzuszek, to musi być słodki widok.
Mouse 23- ja też będę robiła usg genetyczne. Wczoraj miałam wizytę u lekarz genetyk i dała mi skierowanie na amniopunkcję. Dopiero po usg 3D i testach Pappa, jeśli wyjdą jakieś z obciążeniem będę decydowała się czy zrobię amniopunkcję. Boję się tego badania, bo przecież grozi poronieniem.
Poza tym Mouse wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia małżeńskiego, jak najwięcej wspanałości i szczęścia Wam życzę.
Mrówko- ja 14 sierpnia mam 2 rocznicę ślubu. Pewnie wyjściem na naszą ulubioną pizzę się skończy:)
Kruszko- oszczędzaj się i myśl pozytywnie, wszystko będzie dobrze.
Mamusia synka- jakie masz spostrzegawcze dziecko, oby częściej znajdowało takie kwoty!
Pinki- zazdroszczę pobytu nad Soliną, uwielbiam to miejsce.

Ja dziś rano o mało co nie zaliczyłam pocałowania kibelka. Ale obyło się!!Jakoś przy myciu zębów mi się dziwnie zrobiło.
Cały czas mam mega wielkie piersi. CHyba kupię większy biustonosz.
Z wagą ok, bo nie przytyłam, no może ciut wiecej mam wieczorem na wadze, ale za to brzuch wieczorem jest wielki jak bym piłkę połknęła.A z rana wraca do swoich rozmiarów.
 
Do góry