reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Jeszcze chciałam Wam napisać, że dziś powiedziałam szefowi w pracy że jestem w ciąży. Zaskoczył mnie reakcją bo się ucieszył i pogratulował.Poprosił, żebym mu dała znać, w miarę możliwości z tydzień wcześniej, jak będę miała w planie zwolnienie na dłużej.Miło mi się zrobiło i gadaliśmy ponad 2 godz o różnych sprawach.
Mam pytanie, może któraś z Was spotkała się z taką sytuacją.Jestem zatrudniona na najniższą krajową, a chciałam żeby wykazać większy dochód, aby przy zwolnieniu dostawać więcej od Zusu.Już za lipiec chciałam prosić szefa żeby mi zwiększył kwotę, nie dużo bo o 400zł. Jak myślicie, czy będzie miał kontrolę z Zusu??w KOŃCU KOBIETA W CIĄŻY NIE MA OBOWIĄZKU OD RAZU INFORMOWAĆ PRACODAWCY O CIĄŻY.Jak myślicie, czy grozi to wpadką ze strony pracodawcy??Będę wdzięczna za Wasze opinie.
 
MMKA te 400 zl za wiele nie zmieni bo zus wyplaca srednia z 12 ostatnich miesiecy..............

no własnie przeczytałam post Mewy i nie wiem co napisac.............hmmmm
 
Mamusia synka- właśnie się zastanawiam czy kwota jest warta zachodu, bo w rzeczywistości chyba nie. A dodatkowy stres będzie czy ZUS zrobi kontrolę.
 
Hej wróciłam, znowu z pół godz. nadrabiania. Widzę, że tamty biustów, stażów małżeńśtkich i znowu :rofl2: jedzenia na tapecie:tak:
No my z M obchodzimy w tym roku 10 r ślubu :-) to najpiękniejsze 10 lat jakie miałam ... nie zamieniłabym ani chwili a znamy się 13 lat... normalnie jak łyse konie.
DZIĘKUJĘ DZIEWCZYNOM ZA WSPARCIE Z BÓLEM GŁOWY I DZIWNYMI BÓLAMI PO PRAWEJ STRONIE....
Ból głowy na prawdę po kawie...minął.... :tak:
A APAP rzeczywiście mało mi pomógł... dziwne bo zawsze pomagał...
Ja jednak z tych bardzo strachliwych że coś złego się dzieje, dobrze chyba, że mój gin za granicą bo pewnie już bym leciała....Czasem myślę, że....za dużo myślę...:tak::zawstydzona/y::sorry2: no ale kurcze to silniejsze o de mnie... fajnie byłoby co jakiś czas wiedziec , że jest ok np. raz na tydzień :sorry2:zerknąc posłuchac i już....
Co do cycków :-) moje urosły może z pół rozmiaru na razie...są owszem zdecydowanie większe ale włażą w dotychczasowe biustonosze bez uciskania.
Brzuchol mam największy po południu bo po jedzeniu w ciągu dnia to maskara...No ale czekam na ten taki twardy taki już prawdziwy ciążowy oj czekam :tak::tak: teraz pewnie bez problemu weszłabym w normalne ciuchy bo więcej mam wzdęty i najedzony niż ciążowy...
MMKA - MÓJ szef zareagował bardzo podobnie do Twojego... Też sobie chwilę z nim pogadałam, ale ja mam generalnie dobre relacje z szefem więc się nie zdziwiłam, że się tak zachował. U mnie jednak jest problem bo nie mam zastępstwa...no ale mam nadzieję, że szef da radę...
JA DZIŚ ZWARIOWAŁAM I KUPIŁAM CHEESBURGERA Z BIEDRONKI :sorry2::sorry2: NO taką chcicę miałam...a że u rodziców pomidorówkę wtrząchnęłam to po powrocie do domu taką chemią poprawiłam...m
MEWA - MOJE zaufanie zawiodłaś... niestety trzeba miec fantazję i chyba chorą psychikę, żeby takie rzeczy wyprawiac, o takich rzeczach pisac...igrac z nami, z życiem, z naszymi uczuciami... uważam, że powinnaś się leczyc...CHYBA PSYCHIATRA tu więcej zdziała niż psycholog.
 
Nikusia a ja zjadłam wczoraj chesburgera z Mc Donalda z frytkami. Mąż mi zabrania ich jeść bo mówi że to świństwo, ale nie mogłam sie powstrzymać.
 
Uważam tak jak nikusia .. to poważna sprawa ..objawy schizofrenii
Na szczęście ten temat mamy za sobą

ostatnio koleżanka tylko na mnie spojrzała i powiedziała, ze chyba jestem w ciąży.. Nawet sama nie zdarzylam się pochwalić, a poznała właśnie po biuście.. Wszystkie staniki są na mnie małe o 2 rozmiary
 
no niezłe jaja Dziewczyny! masakra jakaś, może powinnam się wykazać empatią? nie wiem, nie będę tego roztrząsać, ale wiem jedno... na wątek zamknięty ZA WCZEŚNIE. Gdzieś bliżej porodu pewnie powstanie. Kto jest szanownym nowym Moderatorem??

Ha! no nie mogę, dlatego właśnie nie wklejam fot i nie gadam za dużo, jak widać nie ma sensu za dużo się uzewnętrzniać, bo w necie każdy może napisać wszystko.

Jestem w szoku...
 
reklama
Skoro Mewa nas okłamywała to równie dobrze teraz tez może kłamać,żeby było nam jej żal. Może to prawda,a może robi z siebie ofiarę i odwraca kota ogonem. Każda opcja jednak sugeruje,że z psychiką coś ma nie tak... Polecam dalsze konsultacje ze specjalistami a nie pisanie bajek na forum.

A tak z innej beczki...to żeście mi takiej ochoty na to leczo narobiły,że cały gar ugotowałam :-):-):-):-)
 
Do góry