reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Mamusia synka, Moniqaa - chętnie się podzielę. Oddam w dobre ręce 2-3 rozmiary ;)

Mouse, mam nadzieję, że ukropu nie będzie :) My też napisaliśmy, żeby było wino zamiast kwiatów, bo ja "kichawiec" jestem. I ja i synek mamy alergię.
 
reklama
Hej Dziewczyny

Melduję się po urlopie, wróciłam trochę wcześniej, bo nam się już nudziło. Teraz muszę odgruzować masę prania i ogarnąć sprzedaż na Allegro.
Poczytam później co tam u Was... widzę, że wątków trochę dotarło.
Będę może wieczorem jak nie to jutro. Trzymajcie się. Mam nadzieję, że o nas nie zapomniałyście ?? :):-)
 
jej nie było mnie chwile i czytania na 20 minut było xD
nie wiem co komu miałam pisać:D ale z zapamiętaniem imion i nazw i dat zawsze mam problem:rofl2:

ja też chce by piersi choć troche urosly.. przynajmniej na okres ciąży sobie pomacać wieksze i zobaczyć jak to jest:D

koktajl bananowy.. jedyne co rano mi przyszło do głowy:) pycha!
u nas tak sucho że drzewa zrzucają liście! a podlewam codziennie...
Córcia mi śpi i ja też zasnęłam na 10 min przez ten czas krupnik mi wykipił:szok:
Ja dziś na obiad krupnik a na 2gie ryba w ziołach..
Wczoraj miałam zupę tajską mniaaaaaam!
Nie wiem czy tylko mnie ale przez ten upał plus wychodzące zęby (5tki )u mojej córki (zasypia po23) i ciążę to libido spadło mi prawie do 0:sorry2:

Gratuluję ślubów tych co były i będą!!!
 
Monisia0605 ja bede mieszkac w krzysztoforzycach, to tez blisko dojazdowa, codziennie jezdze tamtendy na budowe:):):)

Mamusia synka nic tylko na spacery chodzić jak pieniazki na lawce leza;) ja wczoraj po usg znalazlam az 10 gr;)

Moniqaa
u mnie od piersi wlasnie sie zaczelo, generalnie jestem z tych co sie mowi ze plecy z tylu plecy z przodu;) a teraz mam piersiatka;) jeszcze nie jakies duze ale juz musze kupic nowe staniki:):):) choc przez jakis czas biuscik bede miec;) bo podobno po ciazy znika;)

Nikusia82
mnie tez mecza bóle głowy od soboty praktycznie caly czas mnie boli... Ale mnie apap nie pomaga:(
 
mamusia synka- mój mąż też jest ode mnie rok młodszy ;-) ale nie odczuwam tej różnicy. Z resztą jak to mawiają...faceci rozwijają się do 8 roku zycia a potem już tylko rosną;-)więc co za różnica ile mają lat ;-);-)

Nikusia- mój lekarz mówi,że taki ból brzucha to norma, bo macica i więzadła się rozciągają. Do lekarza trzeba się zgłosić jeśli ból będzie bardzo ostry.
 
Jolcia_ Krzysztoforzyce oczywiscie znam :-) z tamtad polowa mojej rodziny pochodzi. Moj chrzestny mieszka na samym koncu krzysztoforzyc, jak juz droga zamienia sie w taka polna hehe Bedziesz mieszkac w tych nowych domkach szeregowych?

Mrowkaa rozwalilas mnie tym tekstem, ze mezczyzni po 8 roku juz tylko rosna :-D

Jesli chodzi o libido, to u nas tez kiepsko, ale mam nadzieje, ze od 2 trymestru sie poprawi :tak:
 
Ostatnia edycja:
Czytałam Was z pól godziny
My po ślubie 7 lat, znamy się 15, a jesteśmy razem 11 lat:-D
Dziś na obiadek były ruskie ze śmietanką i cebulką, mała zje omleta, bo nie lubi pierogów:szok:
Oj mój maż mega nie pocieszony, bo o sexie to możne na razie pomarzyć;-) Mi biust tez urósł, albo zjędrniał, bo staników jeszcze nie zmieniałam.
Celina mi dłużej śpi, idzie spać normalnie, ale wstaje nie o 6:30 a ao 7:30 i rano muszę jej prysznic robić bo się lepi:-( Mamy dość upałów
 
reklama
Do góry