reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Widzę, że ślubnie się u nas zrobiło ;)
Ja swój wielki dzień będę miała ostatniego dnia tego miesiąca :)
Będzie to mój drugi ślub i wierzę, że ostatni :)

Kruszka, trzymam mocno kciuki!

Dziewczyny, pomroczność ciążowa mnie dopadła i już za żadne skarby nie wiem, co i do kogo miałam pisać ;)
W każdym razie leczo uwielbiam, a z zup u nas królują kremy - najczęściej z grzankami.
Choć i tak zupa, to max 1 raz na tydzień, a częściej na dwa tygodnie, bo maluchy mało zupne są ;)
 
Violet od razu korzystaj z okazji i zrób USG:) Zdjęcie to przefajna pamiąta:D

Jolcia, przyjedzie do nas honorowy gość, 3-miesięczny Piotruś:) ogród odpada, nie mamy warunków...

secreto dlatego jeszcze odpoczywam:)
babygg, uwielbiam kremy ale zupa wcześniej zostaje wchłonięta niż wystygnie i przejdzie przez maszynkę... Gratuluję Ślubu!!! teraz doczytałam:D
 
Ostatnia edycja:
Ja chyba muszę wczesniej z wyra wstawac bo nie idzie za Wami nadążyc!!!
Pojęcia nie mam co komu odpisac tyle tego się naczytałam :sorry2:
Zapamiętałam tylko, że ktoś o ibuprom pytał....WIĘC ABSOLUTNIE NIE WOLNO!!!!!Tylko paracetamol
Mój wczorajszy ból głowy miał swój szczyt ok 23 ...wzięłam drugi apap a ok 24 też nospę bo rozbolał mnie brzuch. Przespałam do ok 9 i rano z powrotem, łącznie z mdłościami...no niech mnie ktoś pochlasta:-(...
Mąż wpadł na pomysł zrobienia kawy i uwaga pomogło...ból przeszedł...
Podbrzusze mnie nie boli tylko prawy dolny odcinek ciągnie i dziwnie tępo pobolewa :dry: czy powinnam się martwic???Jestem w tym dobra...ale się staram...
Temat mewy widzę powraca... No cóż teraz wszystkie wiemy, że ograniczone zaufanie to podstawa. Boję się już napisac czegokolwiek ....dlatego wynaturzac się nie ma co.
SPADAM DO rodziców i błagam zwolnijcie bo nawet nie wiem, która była na USG a która czeka itd...no nie do ogarnięcia...U NAS SKWAR JUŻ JEST 35 ST...idzie się pochlastac.,.... a deszczu ani widu ani słychu :baffled:
 
Ewa86 ja mieszkam na tej trasie, ale obawiam sie ze do Ciebie nic by juz nie dojechalo:*:) kocham pierozki!

arania moj gin powiedzial ze wzrost bety powoduje utrzymywanie sie lub wzrost cysty/torbieli nie odwrotnie. Może to podwojne szczescie?? ;)

mouse duzo milosci i wytrwalosci ;*;))) <przytul>
 
Secreto, Arania, dzięki dziewczyny! Suknia, a raczej sukienka - jest :)

Popieram Nikusię, tylko paracetamol.
Arania, ja mielę blenderem ręcznym w garnku :) Szybko i nie zdąży zniknąć ;)
 
:sorry2:
Zapamiętałam tylko, że ktoś o ibuprom pytał....WIĘC ABSOLUTNIE NIE WOLNO!!!!!Tylko paracetamol
Mój wczorajszy ból głowy miał swój szczyt ok 23 ...wzięłam drugi apap a ok 24 też nospę bo rozbolał mnie brzuch. Przespałam do ok 9 i rano z Temat mewy widzę powraca... No cóż teraz wszystkie wiemy, że ograniczone zaufanie to podstawa. Boję się już napisac czegokolwiek ....dlatego wynaturzac się nie ma co.
SPADAM DO rodziców i błagam zwolnijcie bo nawet nie wiem, która była na USG a która czeka itd...no nie do ogarnięcia...U NAS SKWAR JUŻ JEST 35 ST...idzie się pochlastac.,.... a deszczu ani widu ani słychu :baffled:

ja pytałam o ibuprom, bo tylko on mi pomaga... ale jak nie to z nim koniec...

A co do pisania, ja nie będę się ograniczać i się spinać. Od tego jest forum. Trolle w końcu się znudzą a mi będzie lepiej jak sobie popiszę co mi leży na sercu, a nie zastanawiać się, mogę nie mogę? powinnam czy nie? bo to za bardzo osobiste...

życzę Ci Nikusia miłego dnia:) Też nie nadążam za Wami:)

Idę sprzątać, miłego dnia:):-)
 
Babygg,mouse-gratulacje!!!!!!
ja tez mam pomrocznosc ciazowa, dzis byłam z kurczatkiem w warzywniaku, po drodze poszlismy na plac zabaw, siadłam na lawce i sapie a Kurczatko podbiega i mowi: mamo patrz 3 zł na ławce lezą-obok mnie, ja patrze a tu 2 banknoty po 20 zł :szok:siedziałam koło nich i nawet nie zauwazyłam :crazy:ciapa ze mnie

okielznalam leczo, ogarnełam wczorajsze pranie, wstawiłam dzisiejsze, musze tylko poodkurzac i umyc patelnie bo nie moge jej zmywac w zmywarce :wściekła/y:


A ja z moim jestem 11 lat, slub w 2008, kurczak w 2009 i teraz ten dzidzius na odmłodzenie hihihi moje bo m jest rok mlodszy ;-)
 
reklama
Ja ostatnio znalazłam 1gr :-D 20zł x2 WOW to nie z moim szczęściem :-p

My jesteśmy ze sobą od 2001, ślub w zeszłym roku :-D Porządny staż mieliśmy :zawstydzona/y:
 
Do góry