reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

arania ja takie badania mialam trzy w ciagu 3tygodni w pierwszej ciazy,tym razem mialam tylko jeedno ale to pewnie z tego powodu ze ciagle przebywam w szpitalu

Uspokoiłaś mnie z tym badaniem:) Teściowa chyba bardziej paniuje od nas... ale wiecie, jak coś się stanie to będzie na mnie:(
Kurczę naprawdę współczuję z powodu bycia w szpitalu:( ale już wszystko dobrze? Trzymaj się:-)
 
reklama
Mój mi się oświadczył po nie całym roku, a ślub wzięliśmy 7 miesięcy później :D Totalnie z zaskoczenia mnie wziął, zupełnie się nie spodziewałam, choć od rana jakiś dziwny chodził :p
 
arania mysle ze nie zaszkodzi ale rozumiem obawy.w szpialach robia badania niekiedy codziennie czy co kilka dni gdy sa jakies problemy wiec nie moze byc to szkodliwe.ja mialam robione w 5 i 6 tyg i bylo wszysko dobrze.bedzie dobrze:-)
 
arania jutro na 100 robie to leczo:D juz sie napalilam:-)
secreto ja tez zupna sie zrobilam,wczoraj nagotwalam caly gar warzywnej i bede jesc przez tydzien,juz dzisiaj pochlonelam talerzyk:-)a pomidorowa z makaronem to moja ulubiona:blink:
farfall doczekasz sie doczekasz:-)moze twoj czeka teraz z piersccionkiem na dzidziusia:-)a tak wogole to oni sa slabo domyslni,i zawsze maja na to czas...

moja ulubiona zupa!!!! pomidorowa z makaronem i śmietanka!!!!! to mi zrobiłaś smaka!!! też chcę
:szok:
Farhall doczekasz się, też jestem zdania, że na coś czeka:)
 
Witam laseczki...

mouse wszystkiego dobrego

mamusia synka wspolczuje ze masz mdlosci,ciezko jest przy takim malym dziecku funkcjonowac z takim zlym samopoczuciem.

krusza badz dobrej mysli,a bedzie dobrze.Nie martw sie na zapas. W dzisiejszych czasach lekarzy jest od groma i troche i nie kazdy jest specjalista. Zobaczysz jak bedzie na kolejnej wizycie. Wierze ze bedzie wszystko ok.

arania dzisiaj juz lepiej,jadlam wczoraj mieso z grilla i musialo mi cos usiasc na zoladku.

farfalla bedzie dobrze,zobaczysz:-) zbedna jest nerwowka,lepiej myslec pozytywnie.
 
Uuu... To mój Mąż oświadczył się po 6 latach ;) Ślub był rok później. Ale my się poznaliśmy, mając 15-16 lat, gówniarze ;)

Przez ten gorąc strasznie mi się dzień wlecze...:/
 
Witam sie i ja!
produkujecie te posty ze ciezko nadrobic. Ja sie dzisiaj nie wyspalam plecy mnie w nocy bolaly i sie wiercilam i siusiu chodzilam 3 razy i w koncu wstalam bo juz mialam dosyc tego wiercenia sie na lozku.

mrowka rozbawilas mnie tym swoim szefem :-)

arania wydaje mi sie ze usg nie jest szkodliwe bo gdyby tak bylo to by nie bylo wykonywane. Ja juz mialam 5 usg w tej ciazy a z Patrycja to tez mialam na kazdej wizycie bo tez chodzilam prywtanie wiec oni nie oszczedzaja tak jak na nfz
 
Na obecna chwile naszczescie wszystko w porzadku,czeka mnie jeszcze 2msc lezenia ze wzgeldu ze ciaza wysokiego ryzyka i odezwal sie problem niewydolnej szyjki jak podczas pierwszej ciazy i czekam na zalozeniu szwu...ale czego sie nie robi dla malenstwa,zeby zdrowo roslo:)
 
Dziewczyny chyba pojade do polski pod koniec sierpnia.Moja siostra jedzie i potrzebuje pomocy przy malej,wiec raczej pojade. I......................... zrobie usg w Polsce. Zobacze wkoncu moja krupeczke.To pochwale sie forkami......uffff nie moge sie doczekac:-)
 
reklama
Do góry