reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Ewula i jak samopoczucie? Rozkrecilo sie cos?
Bo u mnie nic:baffled: Po herbatce to sie nawet bole uspokoily, spalam swietnie, nie liczac tradycyjnego biegania na siku i zgagi

Koreczek, ja tez sie martwie ze nie rozumiem jezyka i nie bede wiedziala co chca, co robic i maz mi powtarza ze one w szpitalu juz doskonale wiedza co robic i zebym sie nie martwila niczym, od tego tam sa:tak: Poza tym w takich sytuacjach jak porod odzywa sie natura i bedziesz dzialala na intuicje, myslenie calkiem wylaczone, wiec lepiej sie nie nakrecaj, ne psuj sobie ostatnich fajnych chwil ciazy:-). Mozesz sobie obejrzec pare porodow na youtube, zeby mniej wiecej wiedziec co bedzie, ale i tak kazdy jest inny a Twoj bedzie wyjatkowy:-D Tak samo potem z malenstwem zadziala instynkt i tylko Ty bedziesz wiedziala dlaczego placze i czego potrzebuje. Natura jest wielka:tak:

Wronka, mojemu malemu tetno skacze jak sie wybudzi nawet do 180, a potem spada do 120-10 jak spi, a spi prawie zawsze na ktg. Teraz tez jest mniej ruchliwy niz kiedys. W razie stresu zawsze podjedz na IP to zrobia Ci ktg, lepiej dmuchac na zimne
 
reklama
To co doczytalam, kto urodził:
3 marca:
Marcia30

4 marca:
Nikaa 51
Kamaa
CzarnyLoczek

6 marca:
Nifla
Susi

7 marca:
Monika2412
MMka 1978
Mrowkaa
Monisia0605

8 marca
Ewula_M

No i chyba tyle mam nadzieję, że nie zapomnialam o nikim :o
 
o jej ale faktycznie duuużo dziewczyn urodziło:) a my dalej czekamy...

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJE I CZEKAM JAK TO U WAS BYŁO Z TYM PORODEM :)
 
Ewula:-D:-D:-D Ciekawe czy zdazyla na ten teatr z malym:-D Super data narodzin;-)No gratulacje i dla niej i dla wszystkich swiezych mamusiek!!!

Ja jeszcze nic, nawet troche popracowalam dzisiaj i czuje sie swietnie, tylko przy wstawaniu ciagnie i boli, zdazylam sie przyzwyczaic:-)
 
Witajcie dziewczyny
Serdecznie Gratuluje wszystkim rozpakowanym mamusiom Witam dzieciaczki po tej stronie brzuszka :)))

ja dziś znowu dostałam skierowanie do szpitala od mojej dr - ciśnienie nadal "skacze" raz niskie 100/70 a za jakiś czas 165/100 mimo leków, i zapis KTG jakiś niezbyt prawidłowy był
jednak na ip zrobili kolejne ktg zapis był ok, zmienili mi dawkowanie dopegytu i zaprosili na jutro na kolejne ktg, dziś do szpitala nie wzieli ale jakby coś mnie niepokoiło to wracać na ip
Oczywiście wskazanie do ciecia ze wzgl na pośladkowe położenie ale nie chcą za bardzo przyspieszać, także dziś dalej mierzę ciśnienie i jutro idę na ktg

a tu cisza od kilku dni może już wszystkie urodziłyście??? ;)
 
Kimkim jakbys sie pospieszyla z porodem to bysmy sie spotkaly na oddziale bo ja dalej z malym na warszawskiej ale moze juz jutro wyjdziemy .....mam taka nadzieje
 
oo marcia30 a co Was tak długo trzymają??? mam nadzieje ze wszystko z Wami ok Zdrówka życzę i jak wszystko już dobrze to niech Was wypuszczą, osobiście to współczuję tak długo tam leżeć. ja 3 dni na patologii byłam i juz miałam dość :)

a do jutra nie mam zamiaru rodzić ;) najchętniej do 18 bym się trzymała hehe ale jutro się okaże czy mnie będą kładli w szpitalu czy nie ale to na patologii pewnie, no chyba że zechcą ciąć
 
Helloł.
Gratuluję wszystkim nowym mamusiom:)
Ja nadal 2w1 jestem i niech tak jeszcze będzie, córę mam chorą więc muszę jeszcze się trzymać jakoś;-) bo nie za bardzo będę miała z kim ją zostawić no i jeszcze chciała bym w kilka miejsc zrobić wypad:-p teraz taka piękna pogoda że człowieka korci:-)

Jutro mam wizytę u dr i się dowiem co z paciorkiem:baffled: czy jest czy nie.
 
reklama
Hej!!
Ania urodziła się 8 marca o 7 10 :) W sumie poród trwał 5 godzin i nie było źle :) Ważyła 3150 g i mierzyła 54 cm. Jutro odwiedzi nas położna.
 
Do góry