reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Gratulacje!!!! Ale duży chłopak!!!! :D

To nie były bóle promieniujace, nie nasilaly sie, były jednostajne i dopiero o 5 rano odpuscily całkowicie, mam wrażenie że biodra mi sie rozszerzają i stąd ten ból ale to mogą być tylko domysły:)
 
reklama
Ja też mam lekarza konowala, musialam mu mówić jakie badania i w którym tyg ciazy powinnam wykonywać, nie dałby mi skierowania na gbs gdybym go nie poinformowała że muszę to zrobić!! Wszystkich trzeba pilnowac.. a ja słyszałam że termin z usg to nawiarygodniejszy tylko w 12 tyg, później nie ma co sie sugerować wiekiem płodu bo każde dziecko rozwija sie w innym tempie
 
reklama
Wronka, ja ciagle jeszcze bujam sie z brzuchem:-) Ale jest juz strasznie ciezko, spodnie wszystkie mnie cisna, brzuch boli, spac bym mogla na okraglo, ale w nocy latam na siku i zgaga mnie meczy, w dzien to samo tylko duzo czesciej, no i nerwy, ciagle odczuwam niepokoj, na przemian glodowka i napady obzarstwa, z tym ze niewiele moge zjesc, co nie przeszkadzalo mi przytyc 1kg w 2 tygodnie:-D
Wizyte mialam wczoraj, ktg i badanie szyjki, skurczy zero, takie do 40 max, maly ok, szyjka 3 cm, tak mi wczoraj naruszyla ze az bolalo i wieczorem mialam brunatna wydzieline, ale przechodzi. Nie pisalam bo mama okupuje mi internet:wściekła/y:Jak ja siade to zaraz wyrasta jak spod ziemi kolo mnie i nadaje mi o kubeczkach obiadkach itd sto pytan, a ja szalu dostaje:wściekła/y: Teraz tez obok siedzi i juz czyha az skoncze:crazy:

Oliwka, pozdrowienia i gratulacje dla siostry!
Kasiek trzymamy kciuki i czekamy na wiesci ze szpitala!

Koreczek, ale numer, mi tez lekarka zmienila termin ale na poczatku ciazy, po USG. Nie sugeruj sie za bardzo, bo faktycznie zmiana terminu teraz to bardzo dziwna sprawa:no: To masz widelki- od do, a i tak mozesz urodzic wczesnej, o ile juz nie urodzilas bo nic nie piszesz?:-) Moze liscie malin zadzialaly:-D

Ewula nie przejmuj sie GBSem to bardzo czesto sie zdarza. Kiedys nikt nie badal i bylo ok. Chyba wyglada na to ze jeszcze sobotnie plany Ci wypala, tak sie dobrze trzymasz:-) Ja liscie malin znow wznowilam od wczoraj, tak mysle ze moglabym juz w ten weekend urodzic, mam serdecznie dosc tego remontu i niepewnosci, takze dzisiaj tez napar z 2 lyzeczek sobie zrobie i spacerek;-) Wizyte mam tak jak Ty, na poniedzialek, ciekawe czy dotrwamy:-D

Dorota, te bole moga miec zwiazek z przeziebieniem ale tez miednica sie rozszerza i boli brzuch i biodra, ja ledwo szlam u lekarki z bolu, a ona ze to normalne i ok, ale ten moj bol jednak odpuszcza jak leze i sie nie ruszam. Ten wlasciwy bol od prawdziwych skurczy rozchodzi sie z reguly od plecow ( ledzwi) i promieniuje na brzuch, szyjke. I konkretnie boli:baffled:

Piszcie co u Was!, Maaadziarka, jak malenstwo? Odezwij sie:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry