reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Ewa - może się zgłoś do Aventu, mają pewnie jakąś kasę na reklamy, powinni ci zapłacić!

Pomyślę o tym :)
Dzięki za opinię o warzywkach - tak właśnie zawsze myślałam, ale fajnie usłyszeć słowa specjalisty, który to potwierdza :)
Mojego Męża Siostra jako dziecko wysysała ścierki do kurzu, lizała karoserię samochodu i obgryzała buty :) Nie znam zdrowszej osoby, nigdy jej nawet z katarem nie widziałam, poza tym w życiu nie miała ani jednego syfka na twarzy, ma idealne zęby.
Wszyscy w rodzinie twierdzą, że to przez odpowiednią dawkę bakterii przyjętych w dzieciństwie :D

Apropo rozmiarow butow.. Moj 8 latek ma 35.. Szok nie? :szok:

Przecież to piłkarz - musi mieć konkretną stopę :)

Ja nie wiem po kim Franek ma wielkie stopy. Mój Mąż ma rozmiar 42, a ja 39-40, co przy moim wzroście 171 cm jest raczej normą :)

dziewczyny, macie jakieś sprawdzone przepisy na racuchy z jabłkami? mam wielką ochotę, a nigdy nie robiłam

Ja robię zawsze jak naleśniki, tzn. ścieram jabłka, dodaję jajko, mleko, mąkę i smażę :)
Czasem obieram jabłka, wydrążam środek i kroję na plastry, zanurzam w cieście naleśnikowym i takie smażę.

Spróbuj jeszcze placków z bananami! Albo miks - banany i jabłka. Pyszne są!

Secreto, gratulacje! To już bliżej niż dalej :D

Jagna, ale genialny strój! :)

My właśnie wróciliśmy (jakąś godzinę temu) z wypożyczalni strojów. Jaki sajgon tam w środku! Widać, że środek sezonu ;)
Ja niestety jestem kompletne beztalencie szyciowe, więc musieliśmy wypożyczyć. Franek chciał tygrysa, ale nie było, więc stanęło na lwie :) Strasznie jest zadowolony, ćwiczy ryki (już przedszkolankom współczuję :p), a sam strój bardzo ładny, czyściutki. Jestem miło zaskoczona, bo spodziewałam się jakiegoś badziewia :)

Antek jednak niezbyt zadowolony z dzisiejszego intensywnego dnia i strasznie mi przysiadł nerw kulszowy znowu - nie mogę prawą nogą ruszyć. Nic to, może się przeturla ;)

Dzieci śpią, czas odpocząć :)
 
Ewa ja tą pelerynę kupiłam za 2 zł w lumpie:-D:-D spódnice tez tam kupiłam, a opaska moja stara. Krepa kosztowała 6zł, bo wielka rolka. W sumie wyszło mi 10zł za strój.
Ja też beztalencie do szycia:-D
 
Ja Was czytam i czytam caly czas ale nie mam sil zeby odpisac wszystkim :no:

Na rozmiarch butow dzieci sie nie znam. Michelle ma 12,5cm nozke i kupuje jej 20/21. Ja nosze 37,5-38 a moj 46/47. Jego synowie 3latek 26 a 4,5latek 28/29.

Leze sobie na sofie, mala spi. Zaraz chyba odgrzeje pizze :) sasiadka jest kucharka w bardzo dobrej restauracji, niebo w gebie :D a ja kocham pizze z ananasem :tak:

Jagna super stroj karnawalowy :)


Jak mnie wszystko boli :sorry:
 
To co napisałam rano, że chyba się wyspałam było przesadą. Po 13 zaczęłam czuć się senna a córce obiecałam zabawę w kosmetyczkę więc położyłam się i leżałam a ona skakała koło mnie to mi masaż rąk robiła a to masaż ramion i karku. Potem mi twarz czyściła i malowała a ja leżałam. Do tego jeszcze znalazła muzykę relaksacyjną w necie i ją puściła więc było mi strasznie błoooogoooo. A potem zasnęłam i spałam 1,5 h. Teraz zamiana i ja jestem kosmetyczką – ale mi dzień mija przyjemnie co?!!
Masiosia – jak braciszek starszy opiekuńczy co? I mówisz, że dobrał do siebie te rzeczy sam?
Monisia – fajna niespodzianka a przebierania dzieciaczka się nie obawiaj – pójdzie sprawniej niż myślisz. Mi tez Th-x ułatwia życie a m jak pisałam też lubi w nim robić różne nowe rzeczy. Moje dwie kuzynki mają rodzinki 4 osobowe – jedna już ma synów dorosłych 18 latków więc też mało nie jedzą i dają radę – a Th-xem też jest zachwycona zarówno ona jak i jej mąż.
Nifla – jak wizyta??
Kainkas – wczoraj już gdzieś słyszałam, że zapisy zniknęły – czyli coś na rzeczy jest a ordynator spóźnił się do pracy 2h bo w prywatnej klinice przyjmował (chyba współwłaścicielem jest )
Munius – ja zanim na wesela znajomych trafiłam to już na wielu weselach rodzinnych byłam zarówno jako nastolatka jak i później już z moim m (wtedy jeszcze jako chłopakiem) Oczekuję na info odnośnie forum zamkniętego. Teraz dopiero piszesz, że w Vectrze pracujesz a ja przed świętami na promocje czaiłam się z mężem , żeby sobie rozszerzyć pakiet o HBO albo Canal +!!Tropical Island – słyszałam same pozytywne opinie !!!!
Mamusia – czyli przeżyłaś jakoś awarię auta
Marcia – a Ty te placki tarkowałaś, że Ci pół godziny zeszło ???
Jagna – fajnie takie ręcznie robione przebrania wychodzą jak cała rodzinka zaangażowana
Aneta – leż i pachnij no i jedz pizzę
 
Mała się tak nalatała przy stroju że już śpi:-D A zadowolona, że sama go zrobiła, troszkę miejscami pobrudziła klejem ale mam to gdzieś, jej praca:-D

Anetka leż i odpoczywaj.
Susi nie tylko Ty tak śpisz, chyba zbieramy siły na marzec. Ja po takim spa jak klaun bym wyglądała;-)
 
Jagna ja kiedys w podstawowce tez bylam przebrana ale nie pamietam co to tyle ze tez gwiazki mialam... I na buzi mama mi twz pomalowala....

Super ze. Razem rovilyscie ja w tamtym roku na przedatawienie jaselka byl krolem.... ale on taki chudy byl I wiercipieta I pospadalo mu w trakcie...zreszta wszystkp zszywkami rovulam heh....

Nikusia ja mu zawsze mowilam ze cos tam do czegos pasuje itp chyba mu zostalo ;)
 
reklama
Do góry