reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Nie mam ani tego ani tego, bo powyrzucałam jak zobaczyłam daty ważności ostatnio :szok: Dobrze, że Zbyszek będzie niedługo wracał z pracy, wjedzie mi do apteki po drodze, ale do tej pory to chyba zdążę wykitować, póki co kawkę sobie strzeliłam, oczywiście Jagna z 4 kawałkami czekolady :-D Kupiłam dziś "Allegro" w Biedronce, bo najtańsza była i zobaczymy jak smakuje z taką :-)
Agnis – no właśnie rozmawiałam ze znajomymi to też mieli tańszych i też gdzieś w granicach 50 – 70 zł., ale skąd ja biedna miałam wiedzieć, że to nie jest „normalna” cena, tym bardziej, że on ugadany z moją szkołą jazdy :tak:
 
mamusia synka niech ciachają :D jejku jak to niedługo nie wierze

a co do wizyty to wiadomo że na nfz nie ma szans ...a tą kością coś mam nie tak..no nic zobaczymy jak to będzie .. poród od paru dni śni mi się codziennie:shocked2:

ja też jestem zdana na łaskę mojego p... ostatnio tak się ogoliłam...że mam teraz rany na nogach.. w innych miejscach to już nie mówię ... a pod prysznicem najwygodniej mi jest siedząc na wiaderku :D
 
Ostatnia edycja:
Scoretto na wiaderku;-):-D Ja mam taki podeścik do siedzenia, ale jest jakiś płytki, muszę to wiaderko przetestować:-D Bo jak myje włosy na stojąco to mnie brzuch boli:-(
 
Dziewczyny, mój myśli o wypadzie do Tropical Island (sztuczna wyspa) gdzieś koło wakacji, któraś z Was była, poleca, bo taka zabawa kosztuje 150 zł. za bilet na PLN, to za 2 osoby wychodzą 3 stówki...dzieciaczków nam jeszcze nie policzą. Niby kuzyn był, ale opinia jednej osoby do mnie nie przemawia.
http://www.tropical-islands.de/pl/atrakcje/
Secreto
- a co jest z tą kością, ona Cię boli...?
Jagna - to wezmę Apap :tak:
 
Jak ja sie czuje...grrrr.... nie chce mi sie isc na wizyte. .... nic nie zrobilam tylko uprzatnelam szafe I leze.... u nas straszny mroz rano ponad -30....ale za to mamy wolne do srody.... nawet nie mam sily sie Julkiem zajac co on od rana wykorzystuje...
Dzis mamy robic przemeblowaniwle w sypialni... ehh.... do d..y dzisiaj jestem....
A co do przekladania nogi to prawa w miare ale lewa nie ma mocnych podnosze... Mala dzis ruchliwa......przypomnialam sobie jak to bylo po porodzie ...lapalam sie na tym, ze szukalam brzucha.... ;)
 
reklama
Jagna wiaderko jest super :D:tak:

Munius mnie od 20 tyg boli kość ogonowa i w sumie nie wiem czemu.. teraz nie jest tak źle jak wcześniej ... bo wtedy nie mogłam siedzieć nawet
 
Do góry