reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Oka, już to zrobiłam :tak:
Głowa mnie coś zaczęła boleć, nie wiem o co chodzi, kaca na pewno nie mam :-D
Agnis – bieżnik jak ta lala no no, jest się czym pochwalić, ładnie na stole wygląda :tak:

Nikusia – dawaj na Żelazną, może razem tam trafimy w jednym czasie hehe, mój nie pozwoli mi wziąć zzo za 600 zł. no chyba, że bardzo będę umierała, ale ja liczę na to, że jak to drugie to wyleci raz dwa, olej ten Solec! :tak:
 
reklama
Celinka jest ciemna blondynką z pasemkami. Wszyscy się pytają czy jej robiłam, a ona od słoneczka. Ma takie pasemka o jakich każda z nas marzy.
Do tego ma spódnicę w gwiazdki wszytko kupiłam w lumpeksie więc mi nie żal niszczyć;-);-) Sama tez mala pokombinowała i wycinała planety. Większość dzieciaków będzie miało pożyczone z wypożyczalni, a my wolimy pokombinować, a ile radochy mala miała przyklejając.
Scoreto ale masz to co chciałaś, a że od ortopedy na NFZ bys nie dostała to inna bajka
 
ja tez byłam prywatnie u ortopedy- na nfz to nie ma szans zeby się dostac-kolejka pół roku:szok:ale ja mówiłam lekarzowi, że jak da radę to chcę sn- nie to że wymusiłam na nim zaswiadczenie do cc. Powiedział, że sn mogłoby się skonczyc tragicznie dla mnie i nie wyrazi zgody.
 
sECRETO TO PEWNIE ZA 2, MOŻE ZA 2 Z HACZKIEM Tygodnie cię ciachną :-)


Jagna extra stroj :-)


Ja leżę i kwiczę ale nie rodzę tylko wszystko mnie boli :szok::no:chyba starość i dziecko mi dają w dupe......
 
Jagna super przebranie małej :tak:

Muniuś ja drzemałam, posiedze kilka godzin i ok 23-24 znowu myk do spania, ostatnio dużo spie :-D CO do lekarza na prawko miałam tak samo hihi, ale nasz brał 50 zł :eek::-D Tani konował :-D


A mąż właśnie składa szafę...sialalala :-D wszystkie części są. Powiedziałam że ładnie złozy to mu dam na piwko:-D ale mu robota wre! Jutro wstawie fotke jak uda mi się zrobić bo nie wiem gdzie on ją jeszcze postawi. Rozmontuje biureczko i może dziś ją wstawi . Ale i tak nie będę jej uzupelniac bo jeszcze remont nas czeka wiec będzie stała pusta :tak:
 
Dajcie mi coś na ból głowy...! :wściekła/y:
Można w ogóle coś wziąć...?!
Jagna
– śliczne ma włoski, no ja marzę o takich pasemkach, ale ja w ogóle marzę o blondzie od dawna…no nic pozostaje siedzieć rudym póki co, bo szkoda mi tak te włosy targać i tak odbudowuję je.
 
reklama
Do góry