reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Nikusia – na Inflanckiej rodziłam w 2009 roku i na początku trafiłam na patologię ciąży w 13 tc tam to jeszcze było przed remontem (przynajmniej dół gdzie były do wykupienia sale do porodu), a jak już przyszło mi rodzić to dół był wyremontowany i bardzo przyjemny, nie powiem, ładnie to odwalili, patologia była wtedy nie ruszana, ale oni to chyba partiami robili - dół zrobiony, to patologię przenieśli i zajęli się górą - tak przynajmniej przypuszczam, no nie pytałam.

Co do ulotkarzy to nie mamy firmy, tylko firma w której pracujemy Vectra (pewnie widziałaś w reklamach ludzika z głową telewizora nieraz) zatrudniła nas jako przedstawicieli i my musimy sobie kupić reklamę i ją roznosić po całym mieście.

Mamy "uroczą" parkę z dwójką dzieci: męża z żonką, którzy wrzucają nam ulotki i tylko ich, w firmy się nie bawimy, bo tam dobrze w ch… walą, mało ludziom płacą, nie sprawdzają ich i potem palą głupa „to niemożliwe, żeby ulotki tam nie było” :wściekła/y: Już przeszliśmy tyle ulotkarzy, tyle oszustów, oszustek, że to głowa mała :-D:-D:-D U nas zasada jest taka - jest ulotka tam gdzie napisali np. w wykazie na e-mail'u to jest kasa, nie ma chociaż w jednej klatce - nie ma kasy i tak mamy tą parkę jeszcze od czasów pracy w Aster, to już hoho 5 lat :-)
On siedział 8 lat w więzieniu, a ona do niego listy pisała i tak się zeswatali, heh, ale najważniejsze, że wrzucają dobrze, chcą zarabiać to niech mają, a co robią poza ulotkami to wolę nie mówić (dilerka) :szok: Mają dziwnych znajomych, którzy ostatnio proponowali nam wózek Maclaren spod klatki, bo „znaleźli”, a ja domyślam się, że to znaleźne coś za często u nich się zdarza, po prostu paskudy kradną, ja już powiedziałam, że to dla mnie chore okradać i nie mam zamiaru z takiego źródła nic mieć! :no:

Alesia – okay, czekam na wiadomość :tak:
Cudna lala! Ruda Grażyna ekstra klasa, hehehe, tak na mnie często znajomi mówili, a tu Twoja laleczka ma rudości na głowie :-D:-D:-D

Monisia – też tak dzisiaj miałam z forum, że mi się nie wyświetlało, jakiś error czy coś jak próbowałam z rana doczytać co tu się porobiło :dry:

Fajnego masz kuzyna, miły gest z jego strony z tym łóżeczkiem! Co do przebierania malucha to kwestia wprawy, zobaczysz jak będziesz śmigać szybciutko po parunastu dniach. Ja to przebieranki miałam od najmłodszych lat, bo młodsze rodzeństwo, potem byłam nianią Z POWOŁANIA jak miałam 17 lat, hehe i jak wychodziłam z tym dzieciaczkiem na spacer to znajomym mówiłam, że to moja córa, hehe, ale mieli miny, potem ploty chodziły, ale kto mądry to wiedział, że to taki żarcik, a mi się maluszek marzył od najmłodszych lat :tak:

Kiedyś miałam taką lalkę Baby Born, to był najlepszy prezent na gwiazdkę jaki dostałam od mikołaja...tfu od rodziców :-D Kupowałam dla niej pieluszki takie specjalne, niby kaszki, no czad po prostu, jak prawdziwe dzieciątko :tak:
 
Kainkas - dzięki, rejestruję się, a co, może jakieś fanty mi przyślą, a mnie cieszy wszystko co za darmo :-D:-D:-D A i ankiety lubię wypełniać, zawsze to robię jak mi wyskakują, nie wiem skąd takie zainteresowania u mnie :szok:
 
Ja tak na szybko siedze z Celina i robie peleryne na bal karnawalowy. Maz wycina gwiazdki a Celina rysuje i wycina planety. Ja siedze i odrysowuje gwiazdy na krepie.
 
Jagna- za kogo Celinka sie przebiera?? Moja za motylka ale w przyszłym tygodniu mają bal:)

muniuś- ja dużo kampani miałam w streetomie a mój mąż ani jednej...nie wiem od czego zależy:no:
 
wróciłam od ortopedy ze wskazaniem do cc (ze względy na bolącą kość ogonową) :happy2: yyy lekarz bardzo przyjemny ... 200 zł za 5 minut w gabinecie:szok::szok::szok::eek:
 
Celinka przebiera się za księżniczkę kosmosu, bo maja bal pod tytułem kosmos. W załączeniu nasza peleryna i opaska
 

Załączniki

  • 1390846040095.jpg
    1390846040095.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 47
  • 1390846055284.jpg
    1390846055284.jpg
    8 KB · Wyświetleń: 42
Ostatnia edycja:
Alesia – hehe niezły żarcik o tej teściówce :tak: Uśmiałam się po pachy :-D:-D:-D

Secreto – toż to lekarz konował! :-) Jak miałam badania na prawo jazdy, to weszłam, lekarz spojrzał na mnie i wypisał wszystko co i jak, o nic nie spytał nawet. Potem jak była potrzeba do wypisania recepty, zwolnienia czy badań medycyny pracy - wszystko tak samo załatwiał - tylko on bierze 150 zł no to jest różnica mimo wszystko...
Jagna - ej no fajnie Wam to wyszło, a Celinka jakie włoski ma :tak:
 
reklama
secreto- to chyba dobrze??:tak:
JAGNA- śliczne i jakie pomysłowe przebranie
Muniuś-musisz się zalogować i przejść do strefy experta-tam powinny być ankiety. Jak się pojawi jakaś nowa to przyśla Ci info na maila
 
Do góry