reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Monisia nic sie nie martw z przebieraniem po jednym dniu juz nie bedziiesz zwracac na to uwagi..
To samo przychodzi. .. super masz kuzyna ;) ciuszli poprasowane.... ja odkladam to na przyszly tydz..

Alesia supr kawaal

Nifla mamatek kciuki za wizyty

Co to isofix? Tutaj wszystkie foteliki z bazami sa....
 
reklama
olejek kupiłam w aptece- kiedyś lawendowy miałam , też fajny..
to co z tym zamknietym...?? chyba trzeba sie przenieść? ale to moderator powinien (chyba:) dac listę ników do admina, żebyśmy miały dostęp i wtedy wrzucicie linka i bedziemy tylko tam:tak: mi się wydaje, że tak bezpieczniej, ja np fb nie za bardzo lubie

Aneta- fajnie że już w domciu jesteś:) dbaj o siebie


powodzenia na wizytach

ja się pierogów ruskich narobiłam z Hanią i kopytek...to mam obiad na 2 dni a teraz leżę i umieram z powodu zgagi
 
Ostatnia edycja:
odśnieżyłam balkon, teraz jeszcze odkurzanko i do przedszkola po dziecko. Dobrze, że obiad mamy od wczoraj.
jagna, ign ma 30,5. A co ciekawe, jak kupowałam mu w listopadzie buty sportowe zauważyłam, że do 29 są w jednej cenie, a od 30 już droższe.
 
Ostatnia edycja:
Hej! Melduję się po weekendzie!
Chyba nie dam rady doczytać, bo od rana próbuję i już dwa razy zasnęłam :confused2:

Doczytałam, że Mamusia synka ma popsute autko i jako pojazd zastępczy chciała na sankach jeździć :-)
Koreczek - ty się nie daj mamie i odpoczywaj jak najwięcej!
Ewa - może się zgłoś do Aventu, mają pewnie jakąś kasę na reklamy, powinni ci zapłacić! Parowar-blender super, będziemy kombinować jak zdobyć w niższej cenie. Jeszcze trochę czasu jest, więc mam nadzieję, że damy radę.
Secreto - teściową zatkało na widok pokoiku, to jak miała coś powiedzieć? Na pewno zazdrości, że taki śliczny!
Alesia - lalka rewelacja, fotelik też super!
Masiosia - wzruszający twój Julek, szykuje wyprawkę dla siostry :-D
Agniś - super, że kurier dotarł.
 
Ostatnia edycja:
rozmiar rozmiarowi nie jest rowny, jedna firma ma rozmiar 29 zupełnie inny niz inna firma ten sam rozmiar :-)


Ale narobiłam tego kurczaka z warzywami, jeszcze jutro bedziemy jeść :-)

malpawzoo zasnełas bo przynudzamy??????heheheheh
 
reklama
Jagna, Franek miał w ubiegłym roku zimówki z tej firmy - bardzo fajne :)

Żartujecie z tymi rozmiarami... Frulik ma 28 :/
Wiecie co to jaki rozmiar będą miały nasze dzieci jak dorosną 50???
Ja brałam latem z tej firmy adidasy i były fajne. Nawet nie takie drogie, ale zimowe już cenę mają.
Wpuszczam kluskę na kompa niech pogra;-):-D
 
Do góry