reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Monika myślałam, że jakoś będzie lepiej, że się przyzwyczaję do tych "mega wypasionych" racji żywnościowych... ale niestety nic z tego :-( już niecałe 2 miesiące zostały! Dam radę! jak pisałm wcześniej do porodu idę ze snickersem;-)

Nikusia oby to było ułożenie Amelki, jak na razie boli jak bolało... a dzieciątko moje szaleje w brzuszku z czkawką:-)

Monisia zazdroszczę całej wyprawki! u mnie jeszcze się organizuje, planuję na jutro zakupić już wszystko. Ja zamierzam jutro prać ubranka dla Amelki, a w środę ma przyjechać do mnie Mama Basia bo bardzo chce prasować ubranka:-) Świetna niespodzianka z tym łóżeczkiem!
 
reklama
MONISIA - To super prezent z tym łóżeczkiem... No na temat thermomixa już pisałam...mówisz na raty :dry: no to pomyślę za 3 lata :sorry2::tak::-)

Co do teścia...No cóż niech uważa na to co mówi. Mój mąż jest bardzo wrażliwy jeśli ktoś obraża jego żonę bądź dziecię... A ja nie powiem poczułam się lekko urażona, bo tak jak pisałam mąż nawet do mnie grubasie nie mówi (chociaż w jego ustach i z dozą jego czułości brzmiałoby to jak komplement :tak:).

MASIOSIA- no ale to szkoda jednak, że wcześniej nie pomyślałaś o zmianie lekarza :sorry2:...Ja tam nie wiem do którego tyg można zmieniać. Ale jeśli można a ty u obecnego nie czujesz się pewnie to ja bym natychmiast zmieniła :tak: Kolorowych snów zatem!!

BABYGG - Ja np. mam fotelik Peg Perego z bazą i też fajnie, bo można go w stelaż wózka wpinać...a na tym nam zależało!!!

AGNIS - Bo taka prawda, golenie się w miejscach intymnych to teraz wyższa szkoła jazdy, a jakbym męża miała prosić to on chyba by umarł ze strachu, że mnie zatnie :cool2:...więc na czuja z lusterkiem śmigam...No ale nie oszukujmy się no...jak tylko człowiek urodzi to inaczej świat widać :-);-):tak:

Jolcia - Mój synek jak czasem czkawki dostanie to mam wrażenie, że moja pićka :zawstydzona/y: też ją ma :cool2::-)
Dobra dwa prania zrobione...lecę coś oszamać :-)
 
babygg, mnie to bardzo zależało na bazie do fotelika, bo pomimo że fotelik bez bazy w testach wychodzi też super, to jednak ta baza powoduje że jest on dużo stabilniejszy, a przy okazji łatwo się wypina i nie trzeba za każdym razem przypinać go pasami , bo pasami to bazę się montuje.
agnis, niezły ten twój mąż. My mamy dużą kabinę prysznicową i przynajmniej raz w tygodniu włazimy tam razem i mi mój mąż robi peeling pleców, żebym miała skórę jak delfin :-D
A ostatnio sprzedał mojej mamie dowcip:
przyjeżdża teściowa, zięć otwiera drzwi i słyszy
- cześć, przyjechałam do was na tak długo, jak tylko chcecie
- to mama nawet na herbatę nie zostanie?

Moja mama tak się śmiała, że dostała ataku kaszlu
 
Alesia ja nie powiem ile ja wyrzucam teraz makulatury tylko do pakowania to się nie nadaje więc smietnikow mają pełno z makulatura.
Susi hehe pisze szybko bo jak za długo to posty znikają i niechęć mi się potem pisać znowu i różne cuda mi wychodzą :)
Katrin a nie korzystasz z snajpera fajna sprawa.
Masosia muszę przeżyć jakoś gorzej że boję się ze za szybko urodze przez to a wszystko w kartonach.
Nikusia oni mają w większych sklepach jakieś zgniatarki czy coś i trzeba się umawiać a nie chcą za bardzo zostawiać.
Alesia ale zdolna jestes :)
Jagna do Tesco mam 5 km i tam małej nie wyśle po osiedlowych biegała.
Stwierdzam że 5 osobowa rodzina prawie 6 ma wszystkiego masę.zostało mi pół szafy kuchnia i łazienka i sypialnia komoda Mateusza ooo ja a tam w domu już z 50 kartonów spakowanych
 
Jagna cieszę się, że z wody to jednak nie wody.

Alesia lala urocza. Mamy ten sam model fotelika. I starszaki też w cybexach.

Widzę, że temat teściowych na topie-temat rzeka. Wolę się nie wypowiadać;-).

Co do zamkniętego chyba nie pozostaje nic innego jak przenieść się na "trzy cztery" wszystkie jednocześnie. Oczywiście jeśli chcecie.

Stresa mam wielkiego. Dziś wizyta u gin i decyzja co dalej. Oby nie do szpitala i oby nic złego nie wydarzyło się po wycieczce do lekarza.
 
NIFLA - A czemu spodziewasz się czegoś złego??? Masz wskazania do szpitala?
No i trzymam kciuki.

Ja właśnie gdyby nie fakt, że mamy fotelik z bazą samochodową to zapewne też bym kupiła taki już z isofixem...bo stabilny i pasami dodatkowo nie trzeba...Ale obecny też z bazą na stałe w aucie więc luzz!!!


Ja za to nadal rozważam GDZIE RODZIĆ :cool::cool::cool: Zgłupieję do pierwszych skurczów :sorry2:
 
Pokaże Wam jaki bieżniczek mi dziś przyszedł :tak: Podoba mi się jak się prezentuje na moim stole :tak:

bieznik.jpg
 

Załączniki

  • bieznik.jpg
    bieznik.jpg
    35,9 KB · Wyświetleń: 52
my isofixa nie mamy niestety, ale ta baza pasuje. Podobno to trzeba przymierzyć do samochodu, bo nie we wszystkich jest stabilnie i bezpiecznie, nam się sfarciło.

A ja właśnie oglądam film przyrodniczy "Podwodny ocean" .Uwielbiam,te wszystkie filmy BBC, zwłaszcza z Davidem Attenborough. Z Ignacym już kilka serii wciągnęliśmy. Teraz poluję na "Podniebną podróż" na blu ray, ale cena musi trochę spaść.
 
reklama
Monisia supre z łóżeczkiem wyszło:)

Nifla kciuki za wizytęmocno zaciśnięte oby szpital nie był potrzebny.

Agnis bieżnik ładnie się prezęntuje :)

Ja czekam na fotelik od przyjaciółki maxi cosi zobaczymy jak przysle jak nie będzie coś pasowało wtedy będziemy szukac innego.
Alesia a ile za wasz zapłaciłaś jeśli można wiedzieć??
 
Do góry