reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

a ja robię gulasz z kaszą jęczmienną i jakaś surówke z marchewki i jabłka może....

Muniuś - Michelle została z sąsiadką. Ja to nie wiem czy możemy przenosić info z fb na bb. Fb jest zamknięte a tu każdy czyta. Przenośmy się na ten zamknięty i nie będzie problemu:)) A z tym hartowaniem to bez przesady- rozchorujecie się. Ugotuj coś, upiecz- od razu cieplej sie zrobi. Ja bym nie dała rady siedziec w takim zimnie. My przyzwyczajeni do 24 stopni minimum;-) a jak teraz gotuje to 26jest...musze troche okna rozszczelnic
 
reklama
Kainkas - mi nie chodzi o wszystkie informacje tylko o Anetkę, dołączę do Was na fb, ale nie teraz, bo muszę odmrozić konto, ehh jak ja nie lubię fb! :wściekła/y:
Jedziemy do Leroy Merlin po uszczelki do tych okien i zobaczymy takie jakby dmuchawy wolnostojące co dają ciepło, w kuchni okno wymienione, bo to przyszło, więc tam jest ciepło, a my mamy 3 pokoje jeszcze
:baffled:
 
Munius ja robie znowu ucierane ciasto tym razem z wisniami i tez odpoczywam po tym wyczynie jakby to nie wiem jaka aktywnosc byla ale zaczelo kluc i leze.
jak to jedno okno ci przyszlo a reszta nie? Wiesz ja mam firme z oknami i u nas klient zamawia za tydzien ( w takim okresie jak teraz) okna sa u mnie i umawiamy sie na montaz .....
 
Marcia - my zamówiliśmy okna Alu Plast w Leroy Merlin i kuchenne było na stanie, a na resztę czekamy...niestety, ale miałam nadzieję, że ta pogoda taka będzie jak wcześniej - gdzie na serio było tu ciepluteńko, a tu nagle zmiana pogody i piździca jak nie wiem :-D:-D:-D też fakt jest taki, że to przez wydatki na kuchnię musieliśmy troszkę później złożyć zamówienie, bo na pensje czekaliśmy.
 
Dziewczyny a niech robią mi cokolwiek w tym szpitalu jak bede rodzic.. byle tylko z bobasem bylo oki i ja sie potem czula sie jak czlowiek...

kasiak-l to juz 2 tygodnie jak jesteś w szpitalu?! Jejku jak ten czas leci!!! :-) no domyslam sie, ze juz Ci sie nudzi ;) ale dla Waszego obra jakoś musicie przetrzymać. Trzymajcie sie dzielnie!

mamusia synka mialas odpoczywać! :angry: hehe dobrze kombinujesz z tym doktorkiem :-D Żeby to sie dalo tak zaplanować :-) moj malec ma rozkaz siedziec minimum do 7 lutego, po sesji moze juz sie zastanwiac na d wyjsciem ;-)No nie dziwie sie ze Ci żal dupe ściska..tym bardziej ze sasiadka nic nie szyta byla (o ile dobrze kojarzę...) tak to i ja bym chciala być po :dry:

U mnie m caly czas na zmiany pracuje..wiec jak co to albo sie bedzie z pracy urywal (o ile bedzie taka mozliwość)albo na szczescie mame mam pietro nizej to mnie zawiezie...tylko ja sie obawiam ICH paniki jak co :-D bo nawet teraz jak wspomne ze mam jakies skurcze to i jedno i drugie jacyś dziwnie bladzi sie robia :-D Dziewczyny z dziecmi musicie pomyslec o sąsiadach i tyle..szczególnie Ty ewa86 bo może za 3.razem pojsc już szybko... Mam nadzieje ze jakoś uda sie ucelować, że Wasi mezowie beda jak co w domu.

masiosia drowka życze :tak:

muniuś zaraz zabieram sie za robienie najpospolitrzych plackow ziemniaczanych :-)

nikaa51
ooo fajny pomysl, zrobie fasolke w tygodniu :tak:

kainkas
jaka temperatura, u mojej cioci taka jest i jak tam jestem to na krotkim rekawku i szybko i tak uciekam bo mi slabo...ja to max 22 stopnie :tak: i teraz nei wiem jak to bedzie jak maluch juz sie urodzi..przeciez bobas musi miec cieplo...a ja bede po scianach chodzic bo mi zaraz slabo sie bedzie robilo :-(

Byłam z mamą w lumpie :-) upoowalam sobie bluzkę z krótkim rekawem, teraz na styk, apotem bedzie ak ulał :-) no i oczywiscie ciuszki dla bobasa, ale juz te wieksze ;-)

Zdjęcie0260.jpgZdjęcie0261.jpg

Odkurzylam mieszkanie...i juz tez nie daje rady... chociaz dzisiaj nie jest tak zle, bo ostatnio po 1 pokoju mialam osyc a dzisiaj machnelam wszsytko.
U mnie - 14 ale zimnica na calego bo wiaterek powiewa....
 

Załączniki

  • Zdjęcie0260.jpg
    Zdjęcie0260.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 43
  • Zdjęcie0261.jpg
    Zdjęcie0261.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 39
a ja spakowałam ubranka dla dzidzka do torby bo sąsiadka mowiła zeby wziąc ze 3 komplety swoich...niby ubieraja w szpitalne jak ktos nie ma ale podobno wola jak ma sie swoje.......naszykowałam ubranka na wyjscie, wsadziłam w nosidełko koc i te ubranka zeby chłop wiedział co zabrac.......


Kama
no myslę ze doktorek sie spisze i urodzi mnie przed swoim urlopem....a sasiadka mi powiedziała ze idzie za 2 tyg. na aerobik bo jak pipka cała to ona juz moze te swoje 30 kg zrzucac.......


Munius
jaka picówkę macie w chacie brrrrr
 
Jejku mamusia synka no kurcze, zazdroszcze tej Twojej sąsiadce. I ile zrzucać? :szok: Matko, a ja swoimi 12 kg jestem przerazona :dry:

A ja postanowilam, ze w poniedzialek zwonie na odzial i sie zapytam co trzeba zabrac, w koncu nie ma szkoly rozenia wiec nie mam gdzie sie dowiedziec. A informacja na stronie szpitala jest osmieszajaca normalnie.. A i sie wkurzylam...bo okazalo sie ze te majtki siatkowe L to jak M są...za male :-(
 
Ostatnia edycja:
Kama 30 kg ponad przytyła.....nie wiem dokładnie bo nie chciałam dopytywać w kazdym raziem jest wielkaaaaaaaa, ja tez mam 12 kg, przez 2 tyg. 1kg do przodu wrrrrr


cos mnie skurczybyki straszą dzisiaj hmmmmm
 
reklama
kama- no my w krótkich rekawkach chodzimy cały czas i czesto wietrzymy
mamusiu- jeszcze z tydzien, dwa i bedzie ok...

ciekawe jak aneta- ona to nie bardzo oszczedzala sie z tym rozwarciem, jeszcze z małą to nie tak łatwo...ehhhhhh

musze sie zebrac w przyszłym tyg za pakowanie torby...nie chce mi sie jakos;-)
 
Do góry