reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

ANETANORWEGIA- To mówisz, że o kant d potłuc ten cały gaz???? Kurcze... Ja to szczerze bym się w ogóle bała eksperymentować :sorry2:

KAMAA - A ja już dziś chciałam zapytać czy tylko ja tak mam, że w domu bym siedziała :baffled: no niby zawsze coś do zrobienia jest...ale dupki ruszyć mi się na ten mróz nie chce ...Może jutro wylezę po tygodniu domowania :happy2:

SUSI - To chyba piękna waga jak na ten tydz. ciąży :tak: Dobrze, że jest OK!

MAMATEK - Co do wózka się nie wypowiem :sorry2: bo ja zwolenniczka Klasycznego PEG PEREGO i takowy mam, użytkowałam i polecam..a o Twoim nie słyszałam...Może dziewczyny coś więcej powiedzą?

KASIEKK - Bardzo łądny wózeczek, kolory też...ja jak wyżej...kupiony :happy2:

MAPLAWZOO - :-D No ma poczucie humoru ten Twój kurier ...

KAINKASS - to miłego leżenia i odpoczywania :tak:


A mi tatuś przed sekundą przywiózł kolejną torbę z 6 już pościelą dla młodego, pięknym kocykiem i torbą pełną markowych ciuchów tak na ok rocznego chłopca, łącznie z płaszczykami, kurtkami dużym kombinezonem narciarskim ...KOCHAM MOJĄ SIOSTRĘ ZAKUPOHOLICZKĘ :-)
 
reklama
Gratulacje udanych wizyt:-D:-D

Ale mnie dziś córka wpieniła, wybieraliśmy się do reala po buty dla niej, pół godziny goniłam małpę żeby się ubrała, poszła do siebie, ja za jakiś czas do WC. Wychodzę mąż ubrany, to ja bach buty, kurtka mala wychodzi z pokoju bez spodni w ogóle nie przebrana. K.... mnie strzeliła i zaczęłam się na nią drzeć, w 5 minut była ubrana. W sklepie też miała focha, więc ma teraz karę ma siedzieć w pokoju
Właśnie się dowiedziałam że mój kuzyn prawie od 2 lat ma żonę:szok:
 
JAGNA - No jakbym moją widziała.... Mówię idź na górę do swojego pokoju po rajstopki... idzie... nie ma jej 5-10 minut wołam idziesz???Tak schodzi na pół goła...Pytam gdzie rajstopy...OOO ZAPOMNIAŁAM :wściekła/y::wściekła/y: NO RZESZ..... Idzie i zapomina w ciągu 12 sekund drogi przez schody po co idzie??? No weź się nie denerwuj????
 
Przegladalam zdjecia z porodu i z pierwszych dni/tygodni zycia malej i mam jedno jedyne zdjecie jak karmie :szok: i to zdjecie z pierwszego karmienia zaraz po porodzie :tak:
ImageUploadedByForum BabyBoom1390496231.260723.jpg
Cyc wiekszy od jej glowki :sorry:
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1390496231.260723.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1390496231.260723.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 44
Hehe jagna25 co do kuzyna to u mnie norma :-D jedynie z plotek cos sie podslyszalo. W czerwcu pytalam sie go jak zobaczylam co to? a on no zonaty jestem :-D a ja od kiedy - 3 lat :tak:. A ostatnio sie zastanawialam czy go moze na chrzestnego wziac...ale jak zapytac czy ma koscielny slub? moja rodzinka jest porąbana...bo rozumiem ze ktos wesela nie robi ale zeby nawet sie nie pochwalic? :wściekła/y:

AnetaNorwegia
no u mnie na bank bedzie wiekszy cyc od głowki!! Ale Michelle była śliczna zaraz po porodzie! Naprawde!

A mnie m wkurzyl! no hormony mi az puscily no! Mowie glodna jestem, on ze tez..ja ze gofry bym zjadla...on ze jakies miesko..potem zaczal psa zaczepiac a pies polprzytomny taki zaspany i sie zaczynala wkurzac. Wiec mowie mu ze przez niego potem komus reki niemozna podac bo broni i jest agresywna! Potem mowie to po co idziesz do kuchni, to on ze gofrow jesc nie bedzie i glodny juz nie jest! No zesz!!!! i ze lodowka pusta! No grzeszy normalnie!!! :wściekła/y:bo ciezko by bylo mu cos zrobic! no wpienilam sie!
 
Ostatnia edycja:
Kama ja też ostatnio bym tylko gofry jadła wczoraj jak zrobiłam to z córą pojadłyśmy kilka zostało dla mojego a ten mi mówi żebym mu nasmażyła z 10 do pracy by sobie zabrał bo dobre :)


Co do sklerozy dzieci to moja córa ma 6 lat do niej się mówi a ona jakby wyłączona pytam się jej żeby powtórzyła co jej powiedziałam to ona mi odpowiada Zapomniałam :confused:

Albo przybiega bez papci wyganiam ją z powrotem za chwilę wraca o coś zapytać oczywiście bez papci pytam gdzie papcie a ona oj zapomniałam :confused: idzie zwariować dosłownie
 
reklama
Do góry