reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Smerfetka - nie martw się, jutro pewnie Twoje czekanie zostanie wynagrodzone widokiem malucha z bijącym serduszkiem :)
arania - nie martw się,Twoje emocje są też pewnie po części efektem hormonalnej burzy, wszystko będzie dobrze. Nie martw się tym,że widziałaś pusty pęcherzyk! Na takim etapie rzadko widać zarodek-czeba troszkę na to poczekać:)
Nikusia - fajnie,że imprezka się udała:)


Ja zdycham nadal...chyba ten upał mnie tak wymęczył,albo ciśnienie. Normalnie nie mam na nic siły.
 
reklama
Smerfetka mam nadzieję, że obie jutro dowiemy się o ślicznym dzieciątku w pęcherzyku. Nie przyjmuję innej wiadomości.

Marcia30 dziękuję:)

Ewula_m niestety przez emocje po tym co usłyszałam wyparłam wszystko to co lekarka mówiła, a męża teraz przy mnie nie ma i nie mogę zapytać. Ale mówiła, że już zarodek powinien być widoczny... że za tydzień mam się znów pojawić i jeśli zapiszę się do innego lekarza, to w mojej karcie zapisze, że koniecznie trzeba sprawdzić jajeczko.
Jutro mam u niej kontrolę, wszystko się okaże...
Miło, że nie jestem sama w zachowaniu testu:D

Mamusia synka rzeczywiście to jest świetna pamiątka
Od którego tygodnia masz mdłości? Boję się dnia, kiedy i mnie to dopadnie. Niestety bardzo źle przeżywam choroby żołądkowe (jednorazowe, jednodniowe) więc nie wiem jak sobie z tym poradzę. Byłam pod wielkim podziwem dla mojej koleżanki, której córka całą ciąże źle się układała i przez całą ciąże przesiedziała, przeleżała w łazience...
U mnie też miła pogoda, ale jestem sama i niestety przesiedziałam całą niedzielę w domu

Nikusia82 ale szczęściara

Violet85 rzeczywiście test nie wydziela żadnego zapachu. Niestety blaknie może to wina, że naświetlam go przy otwieraniu komody?

Dziękuję za wsparcie
 
Arania ja mam mdłości od początku, rzygawki od 8tyg. ale teraz to luz, rzygnę sobie i jakoś to oganiam a w ciąży z synkiem rzygałam non stop do 19 tygodnia, potem mi przeszło i dopiero zaczęłam jeść bo wcześniej kiepsko było, schudłam 7 kg, kilka razy w szpitalu leżałam, masakra ale wiem, ze to dobry objaw w mojej straconej ciąży czułam się super, ani poł pawia, kawkę sobie piłam normalnie :szok::szok::szok::szok:i skończyło się marnie.... lekarz mówi, ze złe samopoczucie znakiem ze wsio dobrze z dzieckiem :-)
 
cześć wieczorem!
trzymam mocno kciuki za wszystkie jutrzejsze wizytujące Dziewczynki! samych dobrych wiadomości! :tak:
i witam też nową Mamusię! po wizycie daj znać, kiedy termin, a dopiszę Cię do listy. jeśli chcesz oczywiście :tak:

u nas spokojnie ;-)
 
Może dziewczyny czasu nie mają. Wakacje w końcu :) Ja wierzę, że wszystko u nich dobrze!

Chyba się dziś nie witałam :) Dobry wieczór zatem :)

Co do testów - ja mam wszystkie cztery (z Frankiem robiłam dwa razy, bo nie mogłam uwierzyć ;)). I nie wydaje mi się, żeby trzymanie ich było niehigieniczne ;) Przecież tam się daje 2-3 kropelki moczu, które w końcu muszą odparować. Testy trzymam w książeczkach, gdzie zapisuję postępy dzieci, wymiary, pierwsze zęby i takie tam ;)

***
Mam pytanie kompletnie nie dzieciowe :) Jakich kostek do zmywarki używacie?? Pokusiłam się ostatnio na tanie i mi kurcze nie domywa nic nawet w najwyższej temperaturze :/
 
reklama
Ewa ja raz kupilam z biedronki i powiem ze byly niezle ale z kolei z lidla to dno natomiast tak w wiekszosci uzywam finish all in 1. Ostatnio ogladalam powtorke pani gadzet i ibiszowa uzyla orzechow pioracych i zachwalala ze ladnie sie umylo wiec takowe orzechy kupilam ale jeszcze nie wyprobowalam jak sprobuje to dam znac
 
Do góry