reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Moja mam używa finisz
A ja dziś męczyłam się z migreną, myślałam że padnę:zawstydzona/y: Wzięłam nawet apap po konsultacji z farmaceutą. Ale ból głowy nadal męczy i mdłości. ale wizytę wysiedziałam, supr było:-D
 
reklama
U rodziców Bosch daje radę i ładnie domywa nawet tymi z lidla, tak więc chyba cieżko coś polecić. Ja bym po prostu potestowała co się sprawdza, a co nie.
Tak jak pisze marcia Finish powinien spokojnie sobie poradzić :tak:

Pamiętam jak ja szukałam opinii na forach... i ile tabletek i zmywarek tyle opinii.. My ostatecznie testowaliśmy po kolei :-D
 
Ostatnia edycja:
Dzięki :)
No właśnie finish mieliśmy kiedyś i ładnie myło, ale potem poskąpiliśmy i kupiliśmy chyba Ludwika (używamy płynu do mycia naczyń Ludwik i ładnie myje). Ale to jakaś porażka jest...
 
Ja niestety zmywarki nie mam,ale juz nie dlugo.Jestesmy w remoncie z kuchnia.


Dziewczyny ale wam zazdroszcze tych wizyt U mnie narazie musi wystarczyc to ze jest potwierdzenie ze jestem w ciazy.Teraz czekam do 12 tyg na badanie krwi etc. a w 18 czy 20 tyg dopiero usg.
Wszystko macie pod kontrola co i jak. A ja musze czekac na jakies wiadomosci co z dzidzia,czy wszystko ok. :sorry: Ta nie wiedza mnie dobija:-(
 
Mamusia synka a ja nie mam żadnych objawów. Jem wszystko co popadnie, mam podwójny spust , jem więcej od męża, a to bardzo dziwne bo zawsze miałam niedowagę. 156cm i 45kg... wczoraj ugotowałam cały gar lecza wegetariańskiego, męża nie ma i dobrze, bo bym chyba zabiła jakby chciał swoją porcję. Zjadłam całe 2litry wg miarki na garnku. Dzisiaj cała pizza... Mam nadzieję, że to dobry symptom, choć słyszałam o nadwagach w ciążach, których trudno później stracić. Ale nie mogę przestać jeść, czuję głód... Lekarka pozwoliła mi wszystko jesć co do tej pory, jeśli nie czuję do czegoś wstrętu.
MewaŚmieszka pewnie, że chcę być wpisania, ale może dopiero jutro, jak wszystko będzie dobrze... nie chcę później chlipać przed monitorem, wystarczy, że męczę męża. I niech tak dobrze pozostanie aż do marca



Też macie wahania nastroju? Ponoć już męczę męża, ale powtarza, że mi to daruje, bo wie, że nie jestem sobą:) I powtarza, że jest wielkoduszny i cierpliwy haha.

Ewa86 co do zmywarki, używałam różnych, zazwyczaj tych popularnych Calgonit, Finisha. Sprawdź kamień, u mnie niestety był brzydki biały osad, trzeba używać soli.
Jagna25 współczuję bólu, też mam czasami, w piątek miałam straszny ból, to z tęsknoty za mężem, bo opuścił mnie na weekend, a tak naprwdę, to przez oglądanie do późna TV.

Kto u was robił test? U mnie pipetkę trzymał mąż... miał pewniejszą rękę ode mnie.
 
Witam z rana :)

Ja wlasnie szykuje sie do pracy buuuu nie chce mi sie po dwoch tygodniach urlopu :( . Odliczam godziny do wizyty ...

ewa ja uzywam tabletek dreft polski odpowiednik to fairy czy jakos tak i dla mnie nie ma lepszych . Polecam

Milego dnia wszystkim
 
cześć dziewczyny nie było mnie trochę bo ostatnio mam niezłe przeboje w piątak miałam iść na badani krwi i moczu i jak rano wstałam czułam się fatalnie tak słabo że ledwo stałam poszłam na badania ledwo prawie bym zemdlała podczas pobierania krwi wróciłam do domu i masakra jakaś nic zrobić nie mogłam i jeszcze kłuło mnie w okolicy lewej piersi więc w ogóle zaczęłam się stresować poszłam do lekarza zwykłego zrobili mi ekg i ciśnienie straszne jestem tak znerwicowana że szok to wszystko z nerwów zapisałam mi lekarka żebym magnez brała i starała się nie denerwować . Na drugi dzień było już ok i się dobrze czułam ale wtedy to normalnie szok dla mnie był. Ale jak się nie denerwować skoro każde pójście do toalety to strach czy czasami cos tam mi nie leci albo każdy jakiś ból gdziekolwiek to stres. Staram się nie denerwować ale ciężko jest a jeszcze wyniki odebrałam i kiepskie są moczu bakterie jakieś mam więc jak tu myśleć pozytywnie:-(
 
Witam i ja!

izka powtorz mocz bo czesto probka jest zanieczyszczona i sie nie denerwuj:-)

wiem ze dobrze powiedziec gorzej zrobic bo ja sie szykuje do gina i za chwile chyba z nerwow biegunki dostane albo cos jeszcze ...tak sie boje trzymajie kciuki
 
reklama
Hej :)

Izka, powtórz badanie - często to kwestia zanieczyszczeń.
Witam nowe mamusie i trzymam kciuki za kolejne wizyty!

A ja z innej "beczki". Znacie tę stronę? http://www.in-gender.com/cs/forums/95.aspx
Dziewczyny określają płeć na podstawie zdjęć usg, nawet tych wczesnych - po 12 tyg.
Po 19 sierpnia (usg genetyczne) chyba się skuszę ;)
 
Do góry