reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Violet85 mnie też pobolewają jajniki. Może niekoniecznie wieczorem ale np. przy jakimś większym wysiłku albo jak gwałtownie wstanę z pozycji leżącej. Mój mąż się śmieję, że dzidziuś wtedy spada w dół bo przecież ma tam teraz tak duuuużo miejsca ;) ale chyba takie "rozciąganie" jest normalne.

masiosia ja również miałam wysypkę- podczas urlopu nad morzem. Normalnie całe ramiona, łydki i dekolt. Swędziało niemiłosiernie. Dostałam jej jak od słońca. Kupiłam sobie wapno (3 farmaceutów się radziłam, czy na pewno mogę), piłam przez trzy dni i powoli przeszło. Więc polecam wapno!

farfalla88 ja również nie odczuwam już tak dotkliwie objawów jak jakieś 3 tygodnie temu. Szczególnie piersi już aż tak nie dokuczają. Mi zostały jedynie mdłości i wyczulony węch. Więc wierzę, że i u Ciebie jest wszystko w porządku!

Mrówkaa trzymam kciuki, aby u Was wszystko było ok! Widzę, ze wiele dziewczyn pisze o krwiakach w ciąży, które potem się jednak wchłaniają. Wierzę, że u Ciebie będzie podobnie.

młodamama21 ja na pierwszej wizycie byłam w 5t4d (widzę, że dokładnie dziś u Ciebie jest taka data) i było widać jedynie pęcherzyk. Lekarz niby ciążę potwierdził ale powiedział, że trzeba czekać i kazał mi przyjść dopiero w 9(!!!) tygodniu. Myślałam, ze nie doczekam tej wizyty ale okazało się, że wszystko ok czego i Tobie życzę.

U nas dzisiaj też duchota i gorąc ale ja czuję się lepiej niż wczoraj-może dlatego, ze postanowiłam dziś nie wychodzić z domu, a w nim jednak zawsze troszkę chłodniej. Wczoraj pisałam o problemach z pęcherzem ale dziś na szczęście przeszło :) może ta żurawina :-)
 
reklama
U nas slonecznie 20 stopi,bo po burzy zawsze wychodzi slonce:-)

a tak naprawde nie mamy z m planow na dzisiejszy dzien ale sie cos wymysli,szkoda przesiedziec w domu tak pieknego dnia.

A wy dziewczyny macie cos w planach na dzisiaj? Wkoncu wolne od pracy:-) jak macie mozliwosc wykorzystac tesciowa,by ugotowala obiad,nie wahajcie sie:-) my mamy musimy sie oszczedzac:-D
 
czesc dziewczyny, ja juz na wakacjach i dopadly mnie mdlosci i okropna sennosc, nie mielam czegos takiego w pierwszej ciazy. Dziala cos na te mdlosci? Caly dzien sie zle czuje. Jak dlugo to u was trwa?
W piatek mialam usg, 4,8mm i bilo serduszko, ale mam jakas torbiel na jajniku co mnie martwi.

Pozdrawiam wszystkie Marcóweczki.
 
czesc dziewczyny, ja juz na wakacjach i dopadly mnie mdlosci i okropna sennosc, nie mielam czegos takiego w pierwszej ciazy. Dziala cos na te mdlosci? Caly dzien sie zle czuje. Jak dlugo to u was trwa?
W piatek mialam usg, 4,8mm i bilo serduszko, ale mam jakas torbiel na jajniku co mnie martwi.

Pozdrawiam wszystkie Marcóweczki.


Czytalam,ze mdlosci moga byc mniejsze,jak nie bedziesz sie denerwowac,podjadac wieczorem i w nocy,zeby nie miec pustego zoladka rano,ale niewiem jak jest naprawde bo jeszcze mdlosci nie mam:-)
 
witam niedzielnie :)

Zaraz biore sie za nadrabianie waszych wpisow ale nie wiem jak mi to pojdzie bo jestem mega senna , wczoraj przespalam 12 godzin w nocy i pare godzin w dzien a i tak dzis mnie sen meczy :)

MILEJ NIEDZIELI
 
Ja znowu na dzialeczce slonce swieci goraco jak w tropikach a ja leze z wentylatorem na tarsie. Dzisiaj jestem senna i ogolnie mam dosc niskie tj. 105/72 i normalnie mnie muli
 
czesc dziewczyny, ja juz na wakacjach i dopadly mnie mdlosci i okropna sennosc, nie mielam czegos takiego w pierwszej ciazy. Dziala cos na te mdlosci? Caly dzien sie zle czuje. Jak dlugo to u was trwa?
W piatek mialam usg, 4,8mm i bilo serduszko, ale mam jakas torbiel na jajniku co mnie martwi.

Pozdrawiam wszystkie Marcóweczki.

Jua ja tez mam torbiel na jajniku, ale lekarz mówił, że nie zagraża ona w żaden sposób ciąży i prawdopodobnie sama się wchłonie. Gratuluję duuużego dzidziulka i serduszka:tak:.


A ja zostałam sama:-(. Mój małżonek właśnie wyruszył w podróż (służbowo) na drugi koniec Polski....:-:)-:)-(
 
Jaspis ​a jakiej wielkosci masz torbiel? moja 3,5cm. Mi tez mowil ze ma nadzieje ze sie wchlonie bedzie obserwowal na usg.
 
farfalla wybierz sie do lekarza jak radzila kolezanka , bedziesz spokojniejsza

mrowkaa
bedzie dobrze , nie stresuj sie kochana ...

violet85 mnie jajniki nie bolaly ani teraz ani w poprzedniej ciazy

jua w poprzedniej ciazy mialam mega mdlosci i wymioty do okolo 13 tc a teraz od czasu do czasu mam lekkie mdlosci i to wszystko .

Ja jutro mam wizyte ale dopiero o 19.45 i znajac mojego gina to pewnie bedzie obsuwa eh jak ja wytzrymam caly dzien , mam stresa czy wszystko bedzie dobrze czy jenak pecherzyk okaze sie pusty . Prosze jutro o kciuki ... Wracam jutro do pracy po urlopie a tak mi sie nie chceeee :(
 
reklama
Jua około 2 cm. Nie martw się na zapas;-). Ja niestety mam też mięśniaka w macicy 2cmx2cm i to już poważniejsza sprawa, ale staram się nie myśleć negatywnie, tylko czasem mówię do dzidziulka żeby mu dokopał i pokazał kto rządzi;-).

Smerfetka &&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry