reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Masiosia ja w poprzedniej ciazy mialam jakies dziwne swedzace uczulenie i wapno mi w aptece dala bo nic innego nie mozna.


witam i ja w niedziele!


u mnie juz 30 st. W cieniu dzisiaj to bedzie zar z nieba.
milej niedzieli
 
reklama
Witaj masiosia :)

Piszę na tablecie, więc moze być trochę blędów. Ostatnio się trochę niepokoję. Od wczoraj nie mam żadnych objawów. Przede wszystkim mdłości zniknęły i zmalały mi piersi, nie ma już na nich widocznych żył, a brodawki straciły ciemny kolor. czuję się tak jakbym nie była w ciąży. Kolejną wizytę mam 8 sierpnia. Błagam was dziewczyny pocieszcie mnie, bo jestem cała zestresowana. Boję się poronienia.
 
farfalla Słoneczko, nie martw się! ściskam mocno! i przypominam sytuację Nikusi, która myślała o najgorszym, a na badaniu okazało się, że wszystko jest dobrze.
 
Trochę się jednak przejmuję, bo brzuch mnie boli jak na miesiączkę. Znajoma radziła mi jechać do lekarza żebi mi przepisał leki na podtrzymanie ciąży, ale poczekam do 8 sierpnia. Naprawdę zmalały mi piersi. Zrobily się takie lekkie i wiszące. Staram się nie myśleć negatywnie, ale czuję, że coś jest nie tak.
 
farfalla88- popieram to co mówi Mewa-Nikusia też tak miała i okazało się,że wszystko jest w porządku. W Twoim przypadku na pewno też tak będzie :)

Ja wczoraj niestety zaliczyłam wizytę w szpitalu... rano(chwilę po tym jak tu sobie z Wami pisałam) doszło u mnie do krwawienia...Byłam załamana zwłaszcza mając w pamięci piątkową wizytę u lekarki. Może krwi nie było dużo...ale i tak wiedziała,że coś jest nie tak. Zadzwoniłam do mojego lekarza, pan doktor powiedział mi,że akurat jest na dyżurze w szpitalu i kazał przyjechać. Zbadał mnie i stwierdził,że"to coś" czego nie umiała zdiagnozować lekarka dzień wcześniej to jednak jest krwiak...Narazie dziecku nic nie jest,żyje i jest prawidłowo przyklejone. Zobaczymy jednak co będzie dalej z tym krwiakiem...może się wchłonie...oby tylko nie rozrastał się. Nic nie mogę zrobić tylko muszę czekać no to co będzie...
 
hejjj
u nas dziś przyzwoite 21 stopni ufff jest czym odetchnąć od upałów :-)

Farfalla mnie tam piersi wcale nie bolą i nie mam nabrzmiałych,moze trochę większe ale na pewno cyckowych objawow ciąży nie mam, wiec brakiem bolu się nie sugeruj!!!!! kciuki będzie wszystko dobrze!!!!!!!



Młodamamo ja się nie znam :zawstydzona/y::zawstydzona/y:idz do lekarza i niech sprawdzi bo u Ciebie nic nie było widać na usg, prawda? powodzenia!!!
 
Witajcie Dziewczynki :biggrin2:.
Ja umieram od kilku dni, mdłości i mnie dopadły, do tego bóle głowy i ten potworny upał.....

Młodamama, a ty nie miałaś iść do szpitala w sobotę?
U mnie początkowy przyrost też był niepokojąco niski (niższy niż u ciebie), ale wszystko się ułożyło dobrze. Najlepiej jak zrobisz sobie jeszcze raz betę w poniedziałek, albo od razu pójdziesz do lekarza (tylko, że lekarz nic ci na to raczej nie poradzi, będzie kazał czekać) i będziesz miała jaśniejszy obraz sytuacji.
Policzyłam ci przyrost na kalkulatorze i jest w normie.
Tu masz linka do kalkulatora Beta hCG Doubling Calculator | Countdown to Pregnancy
Nie myśl teraz za dużo o tym bo zwariujesz. Postaraj się chociaż, trzymaj się kochana.

Farfalla, mnie tez mocno bolał brzuch na początku, teraz nieco mniej, ale boli cały czas, szczególnie wieczorem i właśnie jak na miesiączkę. Lekarz mówił, że dopóki nie ma plamień to nie ma sie czym przejmować bo to normalne, domek się powiększa, hormony itp... A co do piersi to one podobno właśnie odpuszczają około 8 - 9 tygodnia. Mnie bolały tak mocno że położyć się nie mogłam, a teraz już nie bolą prawie wcale, są tylko nabrzmiałe.
 
reklama
hey dziewczynki! mamusia synka pozazdroscic 21 C u nas ma byc ponad 30;( Wczoraj caly dzien spedzialam na budowie oczywiscie leniu***ąc na lezaczku, ojj jak bylo przyjemnie... Nawet mdlosci odziwo nie odczuwalam(ale tylko do porotu do domu;()
farfalla88 a ja b ym chyba posluchala kolezanki i poszla do lekarza, bedziesz spokojniejsza;)
katrine gratuluje wizyty i serduszka;) koniecznie dodaj fote!
Dzis chyba spedze dzien w piwnicy bo tam chyba najchlodniej coo? :eek: rodzinnej niedzieli życzę ;))
 
Do góry