reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Wstałam ale jakaś bez życia jestem:(

rany ja nie mam.ani jednej zabawki dla Poli:O

Koreczek zrób test z kąpielą

Kurde ta dziewczyną urodziła w 34 tyg ..ja będę w 34 już w poniedziałek...nie chcę jeszcze rodzić :O coraz bardziej sobie uświadamiam że może mnie wziąć w każdej chwili..
 
Ostatnia edycja:
Zjadlam sniadanko, zrobilam paste jajeczna mniam

tak czytam o tych waszych kredytach i przerazaja mnie okresy na jakie te kredyty sa rozkladane, ja na szczescie mialam takie szczescie ze moja kochana babcia z dziadkiem pomysleli o naszej przyszlosci i bylo ich na to stac i pobudowali nam blizniaka gdzie po jednej stronie mieszka moj brat po drugiej ja ale mysle ze odwdzieczylam sie jej bo dochowywalam ja do smierci miala chorobe altzhaimera i lezala 1,5 roku a ja wszystko przy niej robilam...
 
Secreto, dlatego ja w przyszłym tygodniu kupuje torbe i resztę rzeczy do szpitala i muszę mieć już spakowana. Ja od wczoraj 32 tydzień, to już blisko, raptem 8 tygodni, albo i krócej:tak:
 
Marcia własne mieszkanie to bardzo dużo także ciesz się że omija cię 30 lat udręki:p ja o tym nie myślę bo gdzieś trzeba mieszkac a za wynajmowane placilabym tyle ile za kredyt:/
 
A u mnie po wizycie wszystko ok , mam 2 razy dziennie brac aspargin i 3 razy nospe i znaleźć czas w ciągu dnia na lezenie Mam tak wszystko pozamykane ale ostatnio co wieczor mam bolesne bole brzucha i napinanie, Za tydzień w czwartek mam usg

Spokojnej nocy zycze wszystkim i do jutra:-) Choc na chwilke zerkne bo jutro idzemy na urodzinki a teraz zmykam do meza swietowac swoje urodzinki
Trzymaj się &&&&&&

Mamusiu synka to super, że zaczął działać ten lek. W takim razie będzie dobrze :-)

Koreczek to w takim razie ten lekarz to konował jakiś chyba :eek:

Mamatek ja tam leżę na kanapie na lewym boczku, a laptop przede mną leży :) ale do pracy naukowej to ta poza się chyba nie nadaje :-D

Carri super, że wizyta się udała, no i wszystkiego najlepszego!!! Teraz dopiero się chwalisz, że urodzinki!


A ja skończyłam pieluszkowy torcik :))) jestem z siebie dumna i bardzo się cieszę, że takiego gotowego nie zamówiłam bo pełno tego w necie, a taki 3-piętrowy to ok. 150zł :szok: a tak tylko koszt dużej paki pieluch i moich dwóch godzin.
Jeszcze na górę chcę taki mały prezencik doczepić ale nie mogę pudełeczka znaleźć. Może jutro coś wykombinuję :confused2:
oto torcik:
Zobacz załącznik 603380Zobacz załącznik 603381Zobacz załącznik 603382

Śliczny torcik:-D:-D
Koreczek u mnie też 8 tygodni jak coś to podstawę kupiłam. Nawet krem do pupy i żel do mycia. Później zawsze mąz może podskoczyć z lista do apteki.
U mnie oki, jakoś cisza na razie. Podejrzewam, że mały mnie kopał tam;-)
 
Hey,
Ja dziś też jakąś bez werwy jestem niby spałam ale głupie sny i nie wyspana jestem ;-)
Muniś gratki wizyty :-D

Koreczek &&&& żeby się poprawiło, może rzeczywiście jak nie będzie przechodziło to podjedź i niech sprawdzą czy wszystko oki

Secreto ja na razie mam tylko kilka maskotek będę kompletować na bieżąco :tak:

No nic muszę zrobić śniadanko bo mnie zaczyna ssać...:rofl2:
Miłego dzionka wszystkim życzę
 
Jagna, mój nie jest taki zaradny, znaczy się jest, ale pracę ma na cały dzień i nie wiem jak to będzie jak zacznę rodzic. Mama to już całkiem, ostatnio do torby do szpitala spakowala mi za małe majtki i jakieś podarte skarpetki haha więc wolę sama przygotować torbę :D
 
reklama
Aneta – ale jak pisała Jolcia można się nauczyć a dla chcącego to nic trudnego &&&
Munius – świetne wiadomości – masz termin tydzień przede mną – mój też już główkowo leży i mógłby się już nie przekręcać ale lekarka powiedziała, że jest duże prawdopodobieństwo , że się będzie jeszcze wiercić. I mam identyczny sposób na odpisywanie dziewczynom – Word odpalony i powolutku każdej staram się odpisać
Ozila - spokojnych kolejnych tygodni
Koreczek – leż i nogi w górę a jakby Cię coś niepokoiło to IP
Marcia – oby Ci się nic nie rozwinęło, huśtawka śliczna i dobre wyniki z progesteronu a tyle się martwiłaś i to załatwianie z Czech. I teraz już wiem ( bo skoro mieszkacie z bratem tak blisko ) dlaczego tak łatwo przychodzi im proszenie Ciebie o pomoc – jesteś zawsze pod ręka kochana
Mamusia synka – widzisz musiałaś wziąć kilka tabletek i się jakoś unormował . Nie strasz , że to wody !!!!????
Kainkas – oj gdybym ja dostała t pewnie spokojniej by było z tą ciążą – chociaż i tak staram się spokojnie do tego podchodzić – co tydzień kontrola , ja wyciszona i pozytywnie myśląca więc będzie ok. No u nas jest typowy konflikt – ja ArhD-, a m 0rhD+ i jest tatusiem obojga
Mrowkaa – smaruj się Bio Oile-em dziewczynom chyba pomaga
Moja gwiazdka jeszcze śpi , m w tym tygodniu w stolicy na zajęciach - póki co cisza w eterze. Mamy plan z córcią dzisiaj w necie pobuszować razem bo czas już najwyższy coś kupić w tej aptece - no i zrobiłam ranking odkurzaczy - pisałam tydzień temu że mi się popsuł i chcę dzisiaj na żywo zobaczyć - o jednym z nich pisała chyba Marcia -electrolux bezworkowy ztf7650 a drugi sama wypatrzyłam samsunga sc6890 też bezworkowy - chcę je na żywo porównać - chyba, że któraś ma i używa samsunga i coś mi podpowie??
Co robicie dzisiaj na obiad bo nie mam weny??:no:
 
Do góry