reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Nikusia82 – no widzisz nie dostałam tego zastrzyku , a lekarz teraz tłumaczył to tym, że córka przejęła moją krew i nie było potrzeby. Stempelka pocztowo-bankowego nie potrzebujesz
Katrine – fajne zakupy, uważaj , żeby Ci zakalec nie wyszedł – doczytałam pięknie wyrośnięty jest
Munius – i ja pralkę włączyłam ale na 95st. bez żadnych dodatków!! Jak wizyta???
Jagna, Koreczek – mam nadzieję, że u Was ok?
Marcia – zakupy udane ale oszczędzaj się i nie lataj po ch
Aneta – Norweżki to chyba lubią takie hand made
Mamatek – w Ikei są takie podkładki pod laptopy
BYLLAN Podstawa pod laptopa - Mollaryd wielobarwny/czarny - IKEA
i śpię jak na razie bez biustonosza
Carri – o jakich 2 tygodniach opieki dla taty nad mamą Ty piszesz i jeszcze o tacierzyńskim?? Doczytałam, że urlop oszczędza . Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin !! I oszczędzaj się także
Kamaa – super, że zakupy się udały
 
Susi oj lubia... Sciagnelam z allegro pare zdjec i dodalam w grupie na fb w moim regionie ze mam branzoletki na sprzedaz. Dalam tak o sobie cene 40-50zl za sztuke... Pol h nie minelo i 5 chetnych napisalo... Chca kupic po 2-3 sztuki... :szok: usmialam sie bo nie sadzilam ze takie zainteresowanie bedzie :D
 
Mój kochany maluszek waży 1,5 kg., wymiary ma jakby był w 33 (a jest w 30!) tygodniu ciąży, ułożony główką do dołu i oby się już nie przekręcił, badania okay, powiedziała, że nie ma sensu żebym się pasła żelazem i No-Spa, na napinanie brać magnez (10x dziennie może tak się robić, a jak więcej to poleżeć, odpoczywać i to co Ewa napisała relaksacyjna kąpiel w wannie). Przytyłam 14 kg., nie jestem z siebie dumna, ale najważniejsze, że z dzieciaczkiem wszystko w porządku! :tak:Dostałam nakaz zrobienia morfologii, moczu, VDRC i HBS. Dostałam też zwolnienie, ale tak się zastanawiam, że jak będę miała siłę to będę wyskakiwać do roboty co jakiś czas :-) Powiedziała, że jak najbardziej mogę i jak tylko wróci napinanie brzucha to z powrotem plackiem, magnez itp. :-D Dziś pojechałam za swoimi "gołębiami" sprawdzić czy na pewno do wszystkich skrzynek ulotki wrzucili i czy do wszystkich klatek się dostali i w porządku, wszędzie były, świeciłam latarką, prosiłam ludzi o otworzenie skrzynek no i telefon był z ulicy na której chodzili, więc nie tak źle :tak: Mam zaufanych ludzi, małżeństwo po przejściach z dwójką dzieci, typowe towarzystwo z Pragi (tu taka jakby nieciekawa dzielnica), współpracujemy razem od 3,5 roku, a u mojego latają już 5 rok :-D Naszym autem do ślubu ich wieźliśmy :laugh2: Minus jest taki, że on handluje i ostatnio już go złapali, znaleźli w domu 30 sztuk i 6 tysięcy (zarobili to w 1,5 tygodnia), ale przyznał się od razu, nie kręcił i puścili go po 48h, sami po niego jechaliśmy, tłumaczylismy, że jak będzie więcej z ulotkami nam chodził to i więcej kasy będzie, a on nic i tak handluje :confused2: Mi szkoda ich, bo to taki dobry chłopak, jego żonka też taka w porządku jest i te dzieci...ich najbardziej szkoda, ale oni nas nie słuchają :no: Jakbym teraz ich zwolniła to jeszcze więcej by z prochem latał, a tak to tylko rekreacyjnie.



edit: antynarkotykowi jak znaleźli te pieniądze to jeden chciał wszystko im zabrać (wiadomo, że z handlu to mogą), ale żona mojego ulotkarza zaczęła prosić, żeby chociaż na dzieciaki jej zostawił te parę groszy i drugi policjant 600 zł jej zostawił, a tamten stękał, że źle robi, żeby wszystko zabrać, że zero litości.
 
Ostatnia edycja:
Flower – Jest taka przytulanka szmaciana co „chłonie” nasz zapach i zastanawiam się nad nią czy to rzeczywiście działa, ja też żadnych zabawek nie mam i na razie nie kupuje, bo po co. To jest np. taka: Cuskiboo kremowy - mamula.pl To już wiem gdzie zimujesz, na gogle maps sobie podejrzałam, możemy na spacerki się umawiać, byłaś może w parku na Wawrzyszewie nad stawami? Tam jest bardzo ładnie, albo koło Ciebie i koło metra Słodowiec też fajny park jest i też są stawy…albo na Pl. Wilsona ten park i wypasiony plac zabaw, ale tam wiecznie pełno ludzi :wściekła/y: Jaspis – lepiej podpisz taką zgodę, ginka mi powiedziała, że tak naprawdę niby te masaże krocza tymi olejkami może i pomogą, ale lepiej jak natną niż jakbyś miała popękać, podobno to dopiero ból…i ja już doszłam do wniosku, że ma rację, wole być nacięta niż jakbym miała pęknąć, pierdzielę taką robotę :wściekła/y:

Agnis – a ja mam Worda włączonego i krok po kroczku odpisuję, tylko dzięki temu jakoś to wygląda inaczej nie mam szans by wszystko zapamiętać i poodpisywać i mój też się śmieje, że zawsze sprawozdanie pisze :-D

Aneta – u mnie nie ma szans jeść dopiero o 12, chyba, że o 11:30 wstanę, tak to jem od razu prawie jak się zbudzę, bo wiecznie jestem głodna, ale śniadanie to zawsze był dla mnie jeden z najważniejszych posiłków w przeciwieństwie do Zbyszka, który nie lubi jadać śniadań, raz na ruski rok ze mną zje :confused2:

Mouse – zazdroszczę tego, że wiesz już kiedy poród, chyba fajne uczucie co nie? :tak: Pij napar z malin (Jagna chyba pisała też o aronii), wieszaj firanki, weź męża w seksualne obroty – będzie Ci lepiej, ja wywoływanego za dobrze nie wspominam, ale nie chcę Cię niepotrzebnie straszyć, wiadomo każdy jest inny...

Ewa – no to nieźle, kurcze i Ty sama biedna z nimi wszystkimi musisz się użerać, ehh do tego jeszcze mąż – zdrówka dla rodzinki, może szybko się wykaraskają, grunt, że Ciebie nie wzięło! Powodzenia i wytrwałości! :tak:

Jolcia – chciałam Ci napisać o ZUS-ie, ale Mamatek mnie uprzedziła. Zgadzam się z nią w 100%, niech walczy o swoje, bo to jej się należy! Z ZUS-em trzeba powalczyć trochę…z mnie zaciekawił temat dotacji. Mój chciałby się o taką postarać – jak to się ogarnia? Łatwiej mi porozmawiać z kimś kto już ją dostał.

Mamusia – jak robisz tego kurczaka na butelce z piwem? :-) Mmm może zrobię coś takiego jutro, bo będziemy mieli gościa – znajomego i wiem jak się kończy spotkanie mojego technika leśnika z wojskowym co na polowania chodzi – wódka, wódka i jeszcze raz wódka, a jak wódka się skończy to zaczynają się nalewki, a tych mamy trochę (jakby malibu mojej domowej roboty się nie skończyło to i nawet to by pili), chłopaki muszą coś podjeść. Ja dziś jadłam lane kluski na mleku, ale teraz mam ochotę na kaszę mannę przez Ciebie, aaa! ;-)

Susi – zapomniałam zapytać gin o to ułożenie sorki, ale zajęłam się wyczekanym i wychuchanym usg (a głupek mam je co miesiąc hahaha i co miesiąc to samo) :-D

Marcia – a długo masz ten termometr, dobrze Ci służy, bo zaczęłam się nad nim zastanawiać, a muszę kupić jakoś zaraz. Śliczna koszula i wiesz co…chyba jednak odpuszczę sobie tą z Alles, bo ta mnie urzekła! Jaki huśtawko-leżaczek kupiłaś? :happy:

Alesia – to zrób prawko, fajna i wygodna sprawa :tak:

Secreto – ja też mam Brh+ i mój Zbyszek tak samo jak Twój P też Brh+ :rofl2:

Nikusia – ja odliczałam neta w zeszłym roku, ale mój Zbyszek nie odliczał nigdy i zawsze jakaś tam kaska wpada z tego :-p

Katrine – pokażesz tą lampkę i te pojemniki…? :-) Czytałam na necie o tych chusteczkach wyłapujących kolor, że takie dobre, hmm, zobaczę czy ten grzyb zejdzie teraz po przeczyszczeniu, jak nie to jutro już zadziałam z chusteczkami, Rossmana mam niedaleko siebie. Śliczny ten torcik, ja to nie mam inwencji twórczej i nie wyszłoby mi to na pewno, zdolniacha! :cool2:

Carri sto lat z okazji urodzin! Zdrowia, szczęścia, pomarańczy, niech Ci mężuś nago tańczy!
hahahah.jpghahaha.jpghah.jpg



Mamatek – ja trzymam lapka na tym kojcu motherhood, a jego owiniętego wokół siebie na kolanach :laugh2: Co do stanika – ja śpię bez, tylko w okresie karmienia będę musiała nosić, a nienawidzę tego! :crazy:

Megi Pegi – a jakiej firmy teraz nosisz stanik, bo ja krzątam się po tych sklepach i nic nie mogę znaleźć, nigdzie nie widzę dla siebie stanika, a ten co noszę za ciasny już jest :no:
 

Załączniki

  • hahahah.jpg
    hahahah.jpg
    13,7 KB · Wyświetleń: 20
  • hahaha.jpg
    hahaha.jpg
    40,6 KB · Wyświetleń: 24
  • hah.jpg
    hah.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 22
Munius gratulacje wizyty :tak: duzy chlopczyk :-)
ta szmacianka fajna :tak: my mamy jedna ktora Michelle uzywa od roku ale to taka zwykla bez bajerow wchlaniajacych zapach matki :cool2:
spi z nia dzien w dzien.... i wogle jakos od narodzin zawsze byla gdzies obok niej :)
SAM_2041.jpgSAM_1660.jpg

a malemu zamowilam identyczna w c&a :tak:
http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Niemowlęta//Akcesoria/Zabawki/59933/4

nawet nie wiedzialam ze w pl takie tanie bo ta Michelle kosztowala tutaj w zabawkowym troszke ponad 100zl :confused2::wściekła/y: a przeciez sa ideantyczne :eek:
 

Załączniki

  • SAM_2041.jpg
    SAM_2041.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 42
  • SAM_1660.jpg
    SAM_1660.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Już od dwóch godzin spać nie mogę. Pocieszcie mnie...

Powiedzcie, że to tylko macica mi się rozciąga....
Otóż od dwóch godzin już kilka razy brzuch twardy i przy tym to odczucie jak na miesiaczke. Jeśli są to skurcze przepowaiadajace to nie powinno odczuwać się takiego dyskomfortu, prawda? Dwa razy zgięło mnie wpół. Wzięłam nospe i magnez ale zwrot był od razu. No i nie wiem teraz, może jakby to była moja druga ciąża to bym się tak nie martwila i wiedziałbym co robić... przepraszam, że tak tylko o sobie:sory:
 
Do góry