reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Dzien dobry!

mi chyba troche szyje przewialo wczoraj bo jakis taki silny wiatr od dwoch dni szaleje i tak mnie troche boli a boje sie zeby sie jeszcze bardziej nie rozkrecilo bo na orzelomie maja i czerwca przed ciaza mialam cos takiego i meczylam sie chyba z miesiac, i bralam leki na rozluznienie miesni i wyszlo ze mam zwyrodnienie odcinka szyjnego i w lipcu bylam umowiona na tomografie ale okazalo sie ze jestem w ciazy i wszystko odwolalam...mam nadzieje ze sie nie rozwinie

koreczek wspolczuje ci tych skurczy i powiem ci ze gdzies czytalam ze te przepowiadajace w wiekszosci sa niebolesne ale niektore kobiety moga je odczuwac, wez jeszcze kapiel i przede wszystkim obserwuj czy sa regularne i czy narastaja, jak beda coraz silniejsze i czestrze to ja bym pojechala na IP a poki co sprobuj sie zrelaksowac i wyciszyc bo taki stres na pewno ci nie pomaga

munius gratuluje wizyty:-) jesli chodzi o termometr to uzywam go od stycznia 2012 i jestem zadowolona ( u mnie w przychodni takie maja dlatego go kupilam) usmiejecie sie jak wam napisze so czego go,uzywam w sezonie zimowym a wiec kotlownie mam na samym dole i chcac isc do pieca musze wychodzic na dwor wiec jak musze sprawdzic jaka temperatura jest na piecu to sprawdzam temperature tym termometrem na kaloryferze i wiem kiedy musze leciec do kotlowni :-)
co do koszulek to jest na prawde super i te rozwiazanie do karmienia jest fajne , ja bede miala dwie takie same tylko w innych kolorach.
co do hustawki to zainwestowalam w cos takiego FISHER PRICE Hustawka z Projektorem na PRĄD muzyka (3866867250) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. mam nadzieje ze bedzie pomocna...

wczoraj pisalyscie omtych budyniach i kaszkach i tak kimsie jesc zachcialo ale ze lezalam juz w lozku to bylam silna i nie poszlam ale teraz mnie ssie.

zapomnialam wam napisac ze jak robilam progesteron wyszedl bardzo ladny bo 140 mamatek zna normy napro i moja ginka kazala nie brac tego zastrzyku z progesteronu...noz kurna to po co ja se glowe zawracalam tymi Czechami i 200 zl wtopilam a ze u mnie lubi progesteron tak nagle spasc to sie boje ze przez te odstawienie wszystkiego bo i lutke mi zmniejszyla , znowu beda jakies krwawienia...oby nie .

lece cos szamnac milej soboty!
 
reklama
czesc, dawno mnie tu nie było, ale u mnie - u nas wszystko ok. Córcia rośnie, w 30 tyg. miała 1600 g. Oby dotrwać do marca :)

koreczek - ja w ubiegłym tygodniu miałam podobnie. Przez cały dzień bolał mnie brzuch, a w domu to co kilka minut napinał się z takim bólem miesiączkowych i puszczał. i tak przez pare godzin, więc spanikowałam i pojechałam na pogotowie. zrobili na oddziale ktg i stwierdzili, że żadnych skurczy nie ma, najwyraźniej macica dała znać, żeby zwolnić tempo. Ale pamietam, że z synkiem wieczorem miałam podobne bóle, a w nocy wody odeszły, więc nie zawsze jest tak samo. pozdrawiam
 
Munis wypraszam sobie:-). Ja mieszkam na Pradze. Nie jest tu tak nieciekawie jak powiadasz. ;-)

Co do stanika to jak chcesz to Ci moge polecic sklepy z dobrymi stanikami bo ja nie na firme nie patrze tylko czy mi pasuje. Na stacji metra centrum na galerii jest LADIES PLACE.
Na Zelaznej jest Biustokracja. Na Bemowie niedaleko ratusza jest INTYME. Tam ostatnio kupowalam. Jest jesscze super sklep zs stanikami dla karmiacy MamBra przy stacji metra Centrum.

Koreczek wiem co Ci radzic. Jak naprawde czujesz dyskonfort i sie martwisz to moze pojedz do szpitala niech podlacza Ci ktg i zobaczysz czy to powazne skurcze czy taki urok Twojej ciazy.
 
Witam sobotnio :-)

Dzis spalam cala noc, poza siku oczywiscie ale snily mi sie takie glupoty ze lepiej chyba nie spac. Na szczescie nic zwiazanego z ciaza.

Dzis nie mam wiekszych planow. Moze male zakupy z m.

Ozila gratki pelnych 30 :-)

Koreczku oby dzis bylo lepiej :-*

Munius super ze wizyta udana. Moj maly to tez zawsze wiekszy w tygodniach na usg. Tak o 1-1.5 tyg.

Susi ja wlasnie dostalam ten zastrzyk po porodzie. Szkoda ze Ci go nie zrobili.. :-(

Milej soboty kochane:-*:-*:-*
 
Ostatnia edycja:
cześć

Wczoraj pobiłam wszelkie rekordy i poszłam spac po 20tej i spałam do teraz :-) a teraz herbatka z cytrynką, drożdżóweczka i tabletka na cisnienie :-) a i kupa zaległości bo wczoraj wieczorem produkcja była.....

MegiPegi ty cos pomyśł z tym kaszlem bo nie mozna sobie tak kasłac mocno bo cos sie tam na dole dzieje, a Julek tez cherla :-(

mamatek ja spie w samej koszuli i majtach, na cycki nic na noc nie zakładam, zawsze tak było.....ja trzymam laptopa na udach z daleka od brzucha, nie mam stolika bo mi sie nagrzewa w miejscu wentylatora.....

carri najlepsze zyczonka urodzinowe!!a nie wiem dokładnie ile mamy jeszcze kredytu bo ostro nadpłacamy co miesiąc 3 raty spłacamy zeby bylo szybciej i etraz poki jest kasa bo tak z m sie zastanawiamy czy na rrok wychowawczego nie pojde.........a na wychowawczym dostane ZERO więc wtedy juz nie bedziemy nadpłacać, ale to jest jeszcze czas na zastanowienie.....grataulacje z powodu udanej wizyty!

Katrine
fajowski ten torcik!to bedziesz miała źródełko ciuszków od siostry, moja siostra ma córeczke połroczna i codziennie od niej cos za małego przywożę :-)

Munius
gratki dobrych wieści na wizytacji!!!!!


kamaa fajnie ze zakupki udane, no walcze z cisnieniem ale chyba idzie ku lepszemu.....ja ryz na mleku gotuje osobno ryż, osobno mleko i mieszam ale lepiej jest ugotowac ryz w mleku tylko ciezko bo trzeba non stop mieszac zeby nie przypalić,,,,,,najlepiej to kupic Belriso :-) skarpetek i czapek nie prasowałam :-)


Koreczek a ty leżysz czy nie? weź poleż troche to sie te skurcze uspokoją, magnez weź i nospę i uczciwie poleż, jak tak poleżysz i nic nie minie to jedz do lekarza sprawdzic co się dzieje......ja kiepsko sypiam oprocz dzisiaj) :-)

Ozilla gratki 30tki!

marcia
zdrówka!dobrze ze progesteron ładny :-)


Agnis mi też się śniły głupoty, moj doktoreek haus( znaczy moj gin) mi sie śnil hahaha dobrzez ze m tego nie wie.....


A moj m dzis juz wstał :szok:zmywarke rozładował i zrobił mi cappucino :-) m dzis do szkoły, ja z julem zostajemy w domu, nie chce mi sie juz wlóczyc po Galerii a tym bardziej ze Julian cherla jak gruźlik a wczoraj jak sie kładł spac był zdrowy.....


No 120/73 chyba będę zyć :-)
 
Mamusiu, leze, szczerze leze:tak:

Ładny ten maluszek z lutoweczek, ale dwa tygodnie jakby posiedział, to nic by się nie stało :) dobrze że jest pod opieką i że jest zdrowy :)
 
czesc
koreczek- a próbowałaś brać cieplą kompiel..?oby przszło :tak:

mamusiu- ja myslałam ze taka wielką rate macie, my placimy 1000zł ale za 38m2, za jakiś czas trzeba bedzie zmienic ale to jak chf stanieje...zostały nam jeszcze 24lata...

susi- ja dostałam zastrzyk po poronieniu a po porodzie nie bo Hania miała taka grupe krwi jak ja. ale u nas jest taka sytuacja ze my tak naprawde nie mamy konfliktu bo mój m ma 0- a ja mam B- czyli dziecko musi miec minus jesli małż jest jego ojcem;-)

carri- spoznione 100lat..ja wczoraj przegląd szafy hani robiłam i czesc rzeczy musze do mamy zwiesc a czesc -jakies kurtki mało używane moze na tablice dam.hania tez szczuplutka, teraz jej kupuję 110-116 ale wszystko muszę zwężać w pasie.

nic ide sie kąpać i ogarniać i jakieś sniadanko mojej królewnie zrobić jak już się zstanowi co zje:szok:
 
Mnie ciepła kąpiel właśnie jakoś nie pomaga, wręcz przeciwnie. Jak biorę prysznic to raczej taki chlodniejszy, w szpitalu nie mogłam ustawić zimnejszej wody i taka ciepła polalam po nogach i zaraz brzuch mi się spinal. Dziwna jestem :-D
 
reklama
Do góry