reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Za Chiny was nie doczytam... ponad 200 postow w jeden dzień... produkcja nie ustaje hihi :) udalo mi się tylko co nieco poczytac :) ale więcej nie dam rady idę spać :)
Malpawzoo ja komode już kupiłam ale właśnie o przewijaku od nich myślałam bo mają piekny z żyrafką :) jak ci przyjdzie to daj znać jakiej to jakości. Co do wózka to u nas pewne że bierzemy City Move New York :) on jest taki habrowy :) to mój ulubiony kolor :) też słyszałam o nim sporo dobrych opinii. Zobaczymy jakie my po wypróbowaniu mu wystawimy :)
Agnis motywu mnie kochana bo inaczej w lesie zostanę :)) i nic nie kupie :) chociaż dziś zrobiłam postęp hihi kupiłam kocyk :))
Jo_asia widzę że jesteś kolejna która będzie używać tako city move :)) myślę że to dobry wybór :)
Ewcia ale się usmialam z tekstu "mamo moge dziś dostać antybiotyk?" hihi Franek jest niesamowity :)) :)
 
Mamusiu synka to super, że zaczął działać ten lek. W takim razie będzie dobrze :-)

Koreczek to w takim razie ten lekarz to konował jakiś chyba :eek:

Mamatek ja tam leżę na kanapie na lewym boczku, a laptop przede mną leży :) ale do pracy naukowej to ta poza się chyba nie nadaje :-D

Carri super, że wizyta się udała, no i wszystkiego najlepszego!!! Teraz dopiero się chwalisz, że urodzinki!


A ja skończyłam pieluszkowy torcik :))) jestem z siebie dumna i bardzo się cieszę, że takiego gotowego nie zamówiłam bo pełno tego w necie, a taki 3-piętrowy to ok. 150zł :szok: a tak tylko koszt dużej paki pieluch i moich dwóch godzin.
Jeszcze na górę chcę taki mały prezencik doczepić ale nie mogę pudełeczka znaleźć. Może jutro coś wykombinuję :confused2:
oto torcik:
DSC_4118.jpgDSC_4120.jpgDSC_4121.jpg
 

Załączniki

  • DSC_4120.jpg
    DSC_4120.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 47
  • DSC_4118.jpg
    DSC_4118.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 51
  • DSC_4120.jpg
    DSC_4120.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 65
  • DSC_4121.jpg
    DSC_4121.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 58
Mamtek... Ja spie w staniku. Tak mi poradzila kolezanka w pierwszej ciazy i tak robie teraz. Na poczatku mi to przeszkadzalo ale teraz sie przyzwyczailam i generalnie spie w staniku nawet poza ciaza. Mam troche chopla na punkcie piersi odkad zainwestowalam w staniki i troche poczytalam.

Pralka wysprzatana:-)

Co do apteki to dziewczyna polecam rowniez ZIKO. Wwlasnie moj maz porownywal ja z ta przez Was zachwalana w Lodzi i wiekszosc cen podobna a niektore nawet nizsze.

Z tym laptopem to raczej zagrozenie jest dla sprzetu. Moze sie przegrzac. Ja kupilam kiedys taka podporke w IKEA i jak trzymam go na kolanach to wlasnie na niej
 
Ja mam w netbooku wywietrznik z boku i się nie grzeje na kolanach :)

Carri, sto lat i szybkiego porodu! :D

Kama, jak się prasuje skarpetki??:D
Ja prasuję tylko to, co jest widocznie pomięte :) Ale nie powinnam się raczej w tym temacie wypowiadać, bo dla Franka prasowałam wszystko dokładnie i to na lewej stronie (od strony ciała ;)). Z czasem nauczyłam się olewać temat ;)

***
Uciekam spać. Jeszcze pewnie coś poczytam.
Dobrej nocy! :)
 
Carri, stowa!

Baby, co wy w ciąży, że spania nie macie?:-D

Ja wstalam na siku, w życiu nie wiedziałam że w pecherzu tyle moczu może się zmieścić:szok: już myślałam, że to wody...

Dobrze, że w piątek wizyta to powiedział mu o tym bólu brzucha, bo nawet jak leze to czuje takie mamranie jak na @ :no: zobaczę jutro jak to będzie. Mówiłam krajowej o tym a ona, że u niej to teraz normalne, no tylko nie zrozumiała że ona ma 38 tydzień, a ja 32... więc ona może spokojnie rodzic. Ja mam czas jeszcze. Trochę ten szpital mnie roztentegowal.

Idę spać jeszcze:tak: dobrej nocki:-)
 
reklama
Pralka czysta aż bęben się świeci:-D
Kolorowych snów Wam życzę:-D

Mój siedzi koło mnie i ogląda tv, ja roześmiałam się jak to przeczytałam, ten oczywiście inwigilacja + ciekawość i spojrzał z czego się zaśmiałam i powiedział "ooo koleżanka z forum chwali Cię, że byłaś się myć, widzisz, mówiłem, że ludzie Cię docenią", bo na mój brzuchol woła BĘBEN (Ty bęben chodź tu, bęben Ci faluje, ale masz wielki ten bęben) :-D:-D:-D a ja akurat z kąpieli chwilę temu wylazłam :-D:-D:-D
 
Do góry