reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Ja tez jakiegos muła zalapalam. Leze i czekam az lazienka bedzie wolna bo poki co mlody tam siedzi i ide spac. .
Jutro mam wizyte u poloznej z ktg na 8.45 potem od 12u ginki. Ciekawe ile wazy moje chlopisko :-)
Potem zwolnienie do pracy zaniesc..
Ale mnie maly teraz boksuje :-)

Monisia super ze usg ok :-)
 
muniuś i jak skurcze? podawalas kiedys linka do apteki, ktora miala bio-oil za 20,99? dasz jeszcze raz? bo jak zobaczylam cene w rossmanie (36,99....) to masakra jakas :-D

katrine
no ma wielki niedosyt z tej szkoly...czulam ze tak bedzie... no to szalejesz z zakupami :-) co to za masaż? :zawstydzona/y:

Weronika*
ja tez sie zastanawiam czy ma sens zeby mój ze mną chodzil (tez chce rodzic sama)... ale w pierwszej czesci tych zajec u mnie sa wlasnie o kapielach itd... moze po tej czesci osylac go do omu bede? (pieszo 10 min tylko ;-)) jeszcze sie zastanowie..zobacze jak na nastepnych zajeciach bedzie..

jagna25 tez sie wlasnie tak zastanwiam, nasze mamy daly rade to moze i ja dam? :-D ale robicie psikusa córce! no a co jak zmienicie na zieloną kostke? powiedzcie jej wczesniej no! :-D

Nikusia82 szkola jest cale szczescie nieodplatna!! no ale jedyna w moim miescie...w szpitalu w ktorym bede raczej rodzic..:-( dlatego taka zawiedziona jestem...ale nie mam innego wyboru. A to pobolewanie to moze jakos maly gdzies cos przesóa i uciska?

monisa0605 to super ze wszystko w porządku! :tak: i jaki duzy bobas juz :-) a piesek jaki psotnik! a podobno buldogi sa spokojne..my chyba mamy z felerem :-D

mamatek to sie wkurzylas pewnie na siebie :confused2: szkoda ze Ci wizyta przepadla..nie alo sie nic a nic przesunac? mam nadzieje ze uda Ci sie szybko umówić.

ale mi zajlo czasu doprowadzenie sie do porządku :zawstydzona/y: masakra!
 
Mała jest dziwna, woda w wc brudna ;-) I by cały czas stała i spuszczała.
Moja mama dala rade mnie urodzić, to ja tez dam radę. A ja kloc byłam 4200g i 58 cm, obwód głowy 38cm i poród naturalny w 42 tygodniu. Tydzień się męczyła, prawie obie skończyłyśmy u św. Piotra, a cesarki nie zrobili i ja miałam 10 punktów. a matka miesiąc dochodziła do siebie, tata i prababcia wszystko robiła przy mnie.
Wzięłam swoja książeczkę zdrowia dziecka, a tam cuda. Jakiś antybiogram z 89 roku wyniki krwi i moczu od 87 do 91 roku. Badanie grupy krwi z 86 roku jak szlam na migdałki, ciekawe czy ważne. Bo bym do porodu zabrała ;-)Nawet wypis ze szpitala po migdałkach, jaki śmieszny.
 
Ostatnia edycja:
Monisia - Ale piękna waga malucha...całe pół kg więcej niż mój Domi ...super. Kciuki za jutrzejszą wizytę!!
No ja nie wiem po kiego licha mam te badania powtarzać :cool:... a o ciśnieniu też dziś pomyślałam, jutro będę u rodziców to poproszę siostrę może mi zmierzy!

mamatek - to żeś się wybrała... ale w naszym stanie wybaczone jest wszystko...Ja w sumie po świętach nie przytyłam... ale też zamierzam jakoś ogarnąć się bo za tydz wizyta i ważenie na wadze gina :crazy:...a tam wychodzą moim zdaniem cuda wianki...

Monika2412 - nie ma za co...polecam tego sprzedawcę bo my mega zadowoleni...i co najważniejsze tanio i szybko :tak:
 
Jagna ale mnie rozśmieszyłaś córą może następnym razem uprzedźcie że woda zmieni kolor
Strasznie mnie na słodkie naszło, a myślałam że po tej glukozie będę miała dość na jakiś czas....
 
reklama
Do góry