reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Wlasnie wróciliśmy z usg. :-) Wszystko jest dobrze i nasze maleństwo wazy już 1711g. :tak:Jest tez już ustawiona glowka w dol, choc caly czas mi się wydawalo, ze jest odwrotnie, bo tak dziwnie ja czulam, no ale widocznie zle mi sie wydawalo.;-)

Jutro wizyta, to się dowiem czy moja szyjka jeszcze jako tako wyglada, bo ostatnio przed swietami miala tylko 27mm. :-(

Mrowkaa dobrze, ze wszystko jest dobrze:tak:, a szyjka jaka masz to jeszcze nie jest tragedia, ja mialam 5 tygodni nawet troche krotsza! Ale lez duzo i będzie dobrze!

muniuś trzymam kciuki, żeby to napinanie nie było nic powaznego, ale dla świętego spokoju bym chyba do gina zadzwonila albo na ip pojechalai to sprawdzic.
A tak wogole to musisz już troche przystopowac, bo chyba najbardziej z nas wszystkich latasz!
Już sobie z chomikuj sciaglam hehe Tez sobie poczytam.;-)
Jeśli chodzi o staniki to ja mam z Tchibo, jakos dawno temu kupowalam, ale z tego co wiem teraz chyba w lidlu maja i to nie drogie.
A daje make pol na pol, żeby zdrowiej było i moim zdaniem jest wtedy lepsza. ;-)

mamusia synka i dobrze zrobilas z malym potworem!

Koreczek ja mam wysokie cisnienie i zazywam leki na to od początku prawie i na razie nikt mi nie mowil, ze nie będę mogla rodzic naturalnie. Trzymaj się tam jakos! Będzie dobrze!

katrine odpoczywaj duzo i będzie dobrze!!!

Jolcia dasz rade z ta insulina!!!!

jagna25 ja tez mam zakaz hehe A strasznie mnie nosi….;-)

katrine to pochwal się pozniej tym tortem. :tak:

kamaa fajny piesek! Dziwne to troche co piszesz o tej szkole. U nas jakos to bardziej było zorganizowane…

AnetaNorwegia Trzymam kciuki, żeby to się wszystko jak najszybciej skończyło i żebyście mieli wreszcie spokoj!

Nikusia82 Kciuki za badania! Ja robilam tylko raz jakos na poczatku ciazy. A to klucie to moze cisnienie?

Milego wieczorku wam zycze!!! :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, dzięki za trzymanie kciuków i dobre życzenia :)
Mnie dzisiaj pomroczność ciążowa dopadła w najgorszym możliwym momencie, wyszykowałam się do lekarza, żeby sprawdzić te plamienia, i umyta, wydepilowana itd. wyszłam z domu, weszłam do autobusu, i szukając biletu zorientowałam się, że nie mam portfela... więc ani biletów, ani pieniędzy, ani co gorsze dokumentów, żeby się dostać do lekarza. Więc musiałam wysiąść i wrócić do domu, i przepadła mi wizyta... Jutro idę dopiero sprawdzić co i jak. Moje plamienia na szczęście ustały, ale za to maluch się dzisiaj wyjątkowo mało rusza, więc się powoli zaczynam martwić. Oby było w porządku.

Mrówka, super, że Ci sprawdzili, wiem, że pewnie nie czujesz się zbyt uspokojona tą krótką szyjką, ale najważniejsze to wiedzieć co i jak! Ja w sumie taką samą sytuację miałam zaraz po Świętach, po plamieniu od razu pojechałam do lekarza i się okazało, że szyjka 26 mm tylko. Dostałam luteinę i tydzień później było już 28 mm, więc niby pomaga, no ale teraz znowu te plamienia, to nie wiem jeszcze od czego. W każdym razie odkąd się dowiedziałam o krótkiej szyjce to każde plamienie albo dziwne pobolewanie to dla mnie już stres, że to poród na pewno! Jaki to głupi umysł... Poodpoczywamy trochę i będzie ok :)

A do mnie ksiądz miał przyjść koło 19 i też go dalej nie ma, chociaż do secreto może dotarł, bo już chwilę się nie odzywa... Mieliśmy jeszcze jechać z m do Biedronki, bo pusto w lodówce i nie mam nic na śniadanie, ale chyba nie pojedziemy...

Odważne jesteście, że się ważycie po Świętach:) Ja stwierdziłam, że najpierw przez tydzień-półtora pojem z powrotem wg mojej rozpiski, a potem zobaczę. Bo teraz to wiem, że mi się tłuszczyk zrobił, widzę po twarzy, udach, plecach... Jak nic ze 3-4 kg, u mnie idzie bardzo szybko jak tylko nie jem z rozpiski, bo mam pcos i zaburzenia metabolizmu. Ale też szybko spada, więc jakiś kilogram czy dwa powinno się jeszcze dać cofnąć.

Gratuluję też nowej cioci. W moim szpitalu taka polityka, że wpuszczają na wizyty na dwie godziny dziennie tylko - nawet mi się to wydaje niegłupie, tylko mam nadzieję, że to nie obejmuje też męża...
 
Ja zasypiam idę zaraz z młodą spać.
Mała właśnie krzyczy że WC się popsuło, bo niebieska woda leci ze spłuczki. A my wrzuciliśmy tam kostkę;-) Zapomniałam że ona się tego boi
Monisia oby nie. Ja czekam na usg czy Marcel się obrócił.
 
reklama
Monisia gratki dobrych wieści! Już się nie martwie że mój taki wielki bo Twoje maleństwo też podobnie :-D Jak coś to będziemy obie miały niespodziankę sporą w marcu :p
Koreczek trzymaj się tam kochana!
Katrine gratulejszyn ciociu!:-)

Ja jakaś bez weny i chęci jestem...
Zrobiłam dziś rezerwację w hotelu na 18.01 bo ten weekend wygraliśmy a akurat będzie tam konferencja z simin, coś ala szkoła rodzenia tyle że w kilka godzin:-) Może usg 4d wygram :p
Chyba idę spać:-)
Dobrej nocy dziewczyny!:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry