reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

kasiak- I ... NIE no bez przesady :sorry: swoje wysłużyła...ale akurat po świętach się zepsuła na maksa... Ale dobrze, bo nowa dziś przyszła i pasuje do odkurzacza jest dokłądnie taka sama jak oryginał a połowę mniej kasy poszło...


Jolcia- No na takiej diecie niestety (a dla niektórych stety) chudnie się. Najważniejsze dla mnie np. było to, że jest bardzo zdrowa i np. wiele moich dolegliwości znikło. Już z górki trzymaj się!!!

Marcia - To mój ostatnio w nocy mówi, że by zjadł... naleśniki właśnie :eek: a ja się pytam kurcze a jak ja cheeseburgera chciałam na początku ciąży to :szok: takie oczy robił... No w końcu go ciążowe zachcianki dopadły ;-):-)

MROWKAA - Super, że udało Ci się dostać do lekarza. NAJWAŻNIEJSZE, ŻE wiesz co jest grane i dostałaś odp. leki. Jestem zdania, że leżenie wskazane i koniecznie oszczędzaj się. A długości szyjki ci nie podał?

Ja mam jeszcze kupę prasowania...ale żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce :sorry:
 
reklama
szyjka ma jakieś 28 mm, a zawsze miała prawie 50 mm. Nie wiem czemu się skróciła - ja się wcale nie przemęczam,nie dźwigam i dość dużo leżę,a tu i tak o prawie połowę poszła w dół. Lutkę kupiłam,magnez mam trzeba szyjkę ponaprawiać ;-)
 
Koreczek daj znać nam koniecznie co i jak :tak:
Na pewno będzie wszystko ok. Ja jeszcze w życiu nie byłam w szpitalu, więc nawet nie wiem jak to jest... :szok:


Mrowkaa leki na pewno pomogą i będzie wszystko OK. Rzeczywiście prawie połowę mniej ma szyjka, ale 28 to chyba nie jest jakaś tragedia. Tak więc nie denerwuj się i odpoczywaj :tak:
 
[FONT=&quot]Cześć dziewczynki :-) ;*
Dzisiaj troszkę wcześniej w domu, bo musiałam z pracy się zwolnić, co 20 minut brzuch mi się napina i zestresowałam się, nie wiem czy jechać do szpitala czy poczekać? Muszę zrobić ten test wody co Ewa napisała, o właśnie się kolejny, chyba 30 raz już dzisiaj napiął :szok: Idę chyba napuścić wody do wanny, o co kaman, chyba muszę z pracy zrezygnować, nie wiem czy to jest przyczyna? No i skończyło się latanie w te i we wte jak kot z pęcherzem :crazy:Byliśmy wczoraj na tych termach, kawał drogi, z Warszawy pod Łódź jak się od Poznania jedzie, ale autostradą raz dwa i byliśmy, tylko w tamtą stronę to nas źle nawigacja poprowadziła i niestety pojechaliśmy naokoło, autostrada płatna, ale w obydwie strony wyszło 11 zł. Bardzo się odprężyłam, te wody termalne takie cieplutkie, 35 stopni miały, wyleżałam się, wymasowałam plecy na tych takich biczach wodnych, fakt, że słona troszkę, ale podobno taka solanka jest strasznie zdrowa.[/FONT] Wczoraj byłam wyluzowana, a wieczorem już zaczęły się te spięcia brzucha :no:
 
Nikusia82 ja szukam zamiennika do mojego odkurzacza cała końcówka mi się popisał w Samsungu a oryginał kosztuje prawie co połowa odkurzacza gdzie można tanie zamienniki znaleźć?
Mrówka odpoczywaj jak najwiecej i do marca dotrwasz :)
koreczek szybko wracaj ze szpitala z unormowanym ciśnieniem
monius na zwolnienie szybko i odpoczywać magnez i nospe
 
Mrówko cieszę się ze jest ok :tak: i szyjke oszczędzaj :tak:

Muniuś a te napięcia brzucha są bolesne czy bardziej powodują dyskomfort?>
Kiedys mi ginka mowila ze powinno być do 10 na dobe,...ale teraz nie wiem co Ci poradzić. Piszesz ze 30..moze po tych gorących wodach tak się nasilily. Niby termy nie są niewsakazane dla kobiet w ciąży ale tez nie można przesadzic z gorącą wodą żeby sobie przedwczesnego porodu nie wywołać... hmmm
Skurcze przepowiadające a porodowe | parenting.pl

A wlasciwie dlaczego Ty chodzisz jeszcze do pracy? :eek:

Mamusiu synka - jak tam kolega wampirek się pojawił :-D??
 
reklama
Do góry